• Trudność zdobycia 100%: 3/10
  • Czas potrzebny na zaliczenie 100%: ok. 100 godzin (dzięki aktualizacja 6.66 czas znacząco się zwiększył)
  • Trofea offline: 0
  • Trofea online: 5 ( 5)
  • Minimalna liczba przejść: Kilka rozgrywek sieciowych
  • Zalecana ilość przejść: Kilka rozgrywek sieciowych
  • Trofea do pominięcia: 0
  • Zabugowane trofea: 0
Pierwszy dodatek do gry wieloosobowej. Dodatek wzbogaca tryb o nowe mapy (Ofiara, Kataklizm, Rytuał), nowe bronie i wyposażenie (pistolet EMG wersja V, mina kinetyczna), nowego demona - Żniwiarza oraz masę elementów do personalizacji (pancerze i drwiny). Trofea pozwolą nam na sprawdzenie wszystkich nowych elementów z dodatku.
"Przed rozpoczęciem pierwszej rozgrywki ustawmy sobie nową drwinę (DLC 1) oraz pancerz z dodatku (Robotyczny). Obydwie rzeczy zmienimy w Modyfikacjach. Następnie wchodzimy w Zestaw Wyposażenia i w którymś niestandardowym zestawie ustawiamy sobie nową broń - EMG wersja V, a w wyposażeniu - Minę kinetyczną."

Niestety, tak można byłoby zrobić przed aktualizacją 6.66. Teraz pancerz oraz drwina jest przyblokowana i aby ją zdobyć musimy osiągnąć dość wysoki poziom (ok. 400-500 lvl). W nowym systemie osiągnięcie 50 poziomu daje rzymską I i poziom jest zresetowany. Osiągnięcie ponownie kolejnej 50 zaowocuje zdobyciem II i tak dalej. Pancerz oraz drwina, jest dostępna przy osiągnięciu VIII - X. Trudno mi dokładnie określić, ponieważ wszystko mam odblokowane, ale wcześniejsze przedmioty, których nie mam są na poziomie VII.

Co do demona to polecam gry Drużynowe, które posiadają najwięcej trybów związanych z demonami. Żniwiarza wybieramy przed samą rozgrywką, zaraz po wybraniu zestawu wyposażenia. Jeśli oczywiście tryb jest związany z demonem.

UWAGA! W rozgrywkach prywatnych nie wbijemy żadnych pucharków. Tylko i wyłącznie w grach publicznych tego dokonamy.
Czas żniw
Zabij 10 przeciwników żniwiarzem w grze wieloosobowej.

Żniwiarza mamy możliwość wybrać przed rozgrywką sieciową, zaraz po wybraniu zestawu wyposażenia. Polecam gry Drużynowe, które posiadają najwięcej trybów związanych z demonami.


Najlepszy tryb to Żniwa Dusz, aby stać się demonem wystarczy zabić osobę, która nim jest i jak najszybciej dostać się do miejsca jego zgonu, aby wejść w runę demona. Po wejściu w nią zmieniamy się w demona i naliczamy zabitych przeciwników. Jeśli nas zabiją w postaci demona, próbujemy ponownie zabić nowego demona i wejść w runę. W innych trybach runa pojawia się co jakiś czas i trzeba być naprawdę szybkim, aby dostać się do niej jako pierwsi. Więc po zakończonym meczu, jeśli mamy do wyboru tryb Żniwa Dusz to głosujmy na niego.

Pod postacią demona zabijamy graczy wiązką, którą demon posiada . Nie trzeba wykonywać 10 zabić podczas jednej przemiany, osobiście dopiero za czwartą przemianą udało mi się zdobyć trofeum. Ilość zabitych graczy pod postacią demona możemy sprawdzić z menu gry wieloosobowej wchodząc w Profil -> Wyzwania -> Demon -> Żniwiarz.

 

Symbol śmierci
Zabij 10 przeciwników pistoletem EMG wersja V w grze wieloosobowej.

W pierwszej kolejności musimy odblokować broń w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Broń zmieniamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Zestawy wyposażenia i w którymś niestandardowym zestawie jako broń pierwsza wybieramy pistolet EMG wersja V. Po ustawieniu, zaczynamy grę i strzelamy nim, aż do pojawienia się pucharka. Osobiście wpadło mi już w drugim meczu.


Statystyki zabójstw pistoletem, możemy sprawdzić wchodząc z menu gry wieloosobowej Profil -> Wyzwania -> Broń -> EMG wersja V.


Ruchy i wybuchy
Zabij 5 przeciwników miną kinetyczną w grze wieloosobowej.

W pierwszej kolejności musimy odblokować minę w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Minę kinetyczną zmieniamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Zestawy wyposażenia i w którymś niestandardowym zestawie jako wyposażenie wybieramy Minę kinetyczną. Po ustawieniu, zaczynamy grę i rzucamy ją, aż do pojawienia się pucharka. Najlepiej sprawdza się w sercu walki, zawsze do któregoś przeciwnika doleci lub kiedy toczymy walkę jeden na jeden i zabierze resztę życia drugiej osobie. Osobiście wpadło mi już w drugim meczu.


Statystyki zabójstw miną kinetyczną, możemy sprawdzić wchodząc z menu gry wieloosobowej Profil -> Wyzwania -> Wyposażenie -> Mina kinetyczna.


Łatwy cel
Użyj drwiny z zawartości do pobrania "Unto The Evil" w czasie rozgrywki wieloosobowej.

W pierwszej kolejności musimy odblokować drwinę w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Drwinę ustawiamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Modyfikacje, a następnie Drwiny. Wybieramy którykolwiek krzyżak i z zakładki Rozszerzenie 1 wybieramy jakąkolwiek drwinę. Po rozpoczęciu meczu, przyciskamy krzyżak do którego została przypisana drwina i pucharek wpada na konto.


Modny koder
Zagraj w grę wieloosobową mając na sobie jakąkolwiek część pancerza robotycznego.

W pierwszej kolejności musimy odblokować pancerz w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Pancerz ustawiamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Modyfikacje, a następnie Modyfikacja Postaci -> Niestandardowy strój 1 -> Pancerz -> Hełm i z zakładki Robotyczny wybieramy jakikolwiek wzór. Po rozpoczęciu meczu i upływie paru sekund, pucharek wpada na nasze konto.