• Trudność zdobycia 100%: 3/10
  • Czas potrzebny na zaliczenie 100%: ok. 100 godzin (dzięki aktualizacja 6.66 czas znacząco się zwiększył)
  • Trofea offline: 0
  • Trofea online: 5 ( 5)
  • Minimalna liczba przejść: Kilkanaście rozgrywek sieciowych
  • Zalecana ilość przejść: Kilkanaście rozgrywek sieciowych
  • Trofea do pominięcia: 0
  • Zabugowane trofea: 0
Drugi dodatek do gry wieloosobowej. I tak jak pierwszy również wzbogaca rozgrywkę o nowe mapy (Orbitalna, Templariusz, Stopienie), nową broń i wyposażenie (Żniwiarz i Impuls wykrywający), kolejnego nowego demona - Cacodemona oraz masę elementów do personalizacji (pancerze i drwiny). Trofea pozwolą nam na sprawdzenie wszystkich nowych elementów z dodatku.
"Przed rozpoczęciem pierwszej rozgrywki ustawmy sobie nową drwinę (DLC 2) oraz pancerz z dodatku (Cyberdemoniczny). Obydwie rzeczy zmienimy w Modyfikacjach. Następnie wchodzimy w Zestaw Wyposażenia i w którymś niestandardowym zestawie ustawiamy sobie nową broń - Żniwiarz, a w wyposażeniu - Impuls wykrywający."

Niestety, tak można byłoby zrobić przed aktualizacją 6.66. Teraz pancerz oraz drwina jest przyblokowana i aby ją zdobyć musimy osiągnąć dość wysoki poziom (ok. 400-500 lvl). W nowym systemie osiągnięcie 50 poziomu daje rzymską I i poziom jest zresetowany. Osiągnięcie ponownie kolejnej 50 zaowocuje zdobyciem II i tak dalej. Pancerz oraz drwina, jest dostępna przy osiągnięciu VIII - X. Trudno mi dokładnie określić, ponieważ wszystko mam odblokowane, ale wcześniejsze przedmioty, których nie mam są na poziomie VII.

Co do demona to polecam gry Drużynowe, które posiadają najwięcej trybów związanych z demonami. Cacodemona wybieramy przed samą rozgrywką, zaraz po wybraniu zestawu wyposażenia. Jeśli oczywiście tryb jest związany z demonem.

UWAGA! W rozgrywkach prywatnych nie wbijemy żadnych pucharków. Tylko i wyłącznie w grach publicznych tego dokonamy.
Raport o zagrożeniu
Odnajdź 20 wrogów korzystając z impulsu wykrywającego w grze wieloosobowej

W pierwszej kolejności musimy odblokować impuls w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Impuls wykrywający zmieniamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Zestawy wyposażenia i w którymś niestandardowym zestawie jako wyposażenie wybieramy Impuls wykrywający. Po ustawieniu, zaczynamy grę i spamujemy nim, aż do pojawienia się pucharka. Powinniśmy w jednej rozgrywce bez problemu zlokalizować dwudziestu graczy.


Statystyki wykryć za pomocą impulsu, możemy sprawdzić wchodząc z menu gry wieloosobowej Profil -> Wyzwania -> Wyposażenie -> Impuls wykrywający.


Zdrowa dieta
Zabij 10 przeciwników cacodemonem w grze wieloosobowej

Cacodemona mamy możliwość wybrać przed rozgrywką sieciową, zaraz po wybraniu zestawu wyposażenia. Polecam gry Drużynowe, które posiadają najwięcej trybów związanych z demonami.


Najlepszy tryb to Żniwa Dusz, aby stać się demonem wystarczy zabić osobę, która nim jest i jak najszybciej dostać się do miejsca jego zgonu, aby wejść w runę demona. Po wejściu w nią zmieniamy się w demona i naliczamy zabitych przeciwników. Jeśli nas zabiją w postaci demona, próbujemy ponownie zabić nowego demona i wejść w runę. W innych trybach runa pojawia się co jakiś czas i trzeba być naprawdę szybkim, aby dostać się do niej jako pierwsi. Więc po zakończonym meczu, jeśli mamy do wyboru tryb Żniwa Dusz to głosujmy na niego.

Pod postacią demona zabijamy graczy impulsem , możemy również za pomocą zamierzać gracza i kiedy to zrobimy łapiemy go językiem. Za pomocą możemy również latać. Nie trzeba wykonywać 10 zabić podczas jednej przemiany, osobiście dopiero za drugą czy trzecią przemianą udało mi się zdobyć trofeum. Ilość zabitych graczy pod postacią demona możemy sprawdzić z menu gry wieloosobowej wchodząc w Profil -> Wyzwania -> Demon -> Cacodemon.

 


Ostre żniwa
Zabij 10 przeciwników żniwiarzem w grze wieloosobowej.

W pierwszej kolejności musimy odblokować broń w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Broń zmieniamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Zestawy wyposażenia i w którymś niestandardowym zestawie jako pierwszą broń wybieramy Żniwiarza. Po ustawieniu, zaczynamy grę i strzelamy nim, aż do pojawienia się pucharka. Osobiście wpadło mi w pierwszej czy w drugiej rozgrywce.


Statystyki zabójstw Żniwiarzem, możemy sprawdzić wchodząc z menu gry wieloosobowej Profil -> Wyzwania -> Broń -> Żniwiarz.


Piękno boli
Zagraj w grę wieloosobową, mając na sobie jakąkolwiek część pancerza cyberdemona

W pierwszej kolejności musimy odblokować pancerz w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Pancerz ustawiamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Modyfikacje, a następnie Modyfikacja Postaci -> Niestandardowy strój 1 -> Pancerz -> Hełm i z zakładki Cyberdemoniczny wybieramy jakikolwiek wzór. Po rozpoczęciu meczu i upływie paru sekund, pucharek wpada na nasze konto.


A niech patrzą!
Użyj drwiny z zawartości do pobrania "Hell Followed" podczas rozgrywki wieloosobowej

W pierwszej kolejności musimy odblokować drwinę w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Drwinę ustawiamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Modyfikacje, a następnie Drwiny. Wybieramy którykolwiek krzyżak i z zakładki Rozszerzenie 2 wybieramy jakąkolwiek drwinę. Po rozpoczęciu meczu, przyciskamy krzyżak do którego została przypisana drwina i pucharek wpada na konto.