• Trudność zdobycia 100%: 3/10
  • Czas potrzebny na zaliczenie 100%: ok. 100 godzin (dzięki aktualizacja 6.66 czas znacząco się zwiększył)
  • Trofea offline: 0
  • Trofea online: 5 ( 5)
  • Minimalna liczba przejść: Kilkanaście rozgrywek sieciowych
  • Zalecana ilość przejść: Kilkanaście rozgrywek sieciowych
  • Trofea do pominięcia: 0
  • Zabugowane trofea: 0
Trzeci i ostatni dodatek do gry wieloosobowej. Tak jak dwa poprzednie i ten wzbogaca grę o nowe mapy (Empiriańska, Cmentarz, Wybuch), nową broń i wyposażenie (Wyrzutnia granatów i Dopalacze boczne), kolejnego nowego demona - Ducha oraz masę elementów do personalizacji (pancerze i drwiny). Trofea pozwolą nam na sprawdzenie prawie wszystkich nowych elementów z dodatku. Z tą różnicą, że pucharek za wyposażenie, jak to było w poprzednich dodatkach, został zastąpiony pucharkiem za umiejętność, związaną z nowym demonem.

"Przed rozpoczęciem pierwszej rozgrywki ustawmy sobie nową drwinę (DLC 3) oraz pancerz z dodatku (Kultysta zła). Obydwie rzeczy zmienimy w Modyfikacjach. Następnie wchodzimy w Zestaw Wyposażenia i w którymś niestandardowym zestawie ustawiamy sobie nową broń - Wyrzutnia granatów. W wyposażeniu nic nie musimy ustawiać, ponieważ w tym dodatku nie ma za nie trofeum."

Niestety, tak można byłoby zrobić przed aktualizacją 6.66. Teraz pancerz oraz drwina jest przyblokowana i aby ją zdobyć musimy osiągnąć dość wysoki poziom (ok. 400-500 lvl). W nowym systemie osiągnięcie 50 poziomu daje rzymską I i poziom jest zresetowany. Osiągnięcie ponownie kolejnej 50 zaowocuje zdobyciem II i tak dalej. Pancerz oraz drwina, jest dostępna przy osiągnięciu VIII - X. Trudno mi dokładnie określić, ponieważ wszystko mam odblokowane, ale wcześniejsze przedmioty, których nie mam są na poziomie VII.

Co do demona to polecam gry Drużynowe, które posiadają najwięcej trybów związanych z demonami. Ducha wybieramy przed samą rozgrywką, zaraz po wybraniu zestawu wyposażenia. Jeśli oczywiście tryb jest związany z demonem.

UWAGA! W rozgrywkach prywatnych nie wbijemy żadnych pucharków. Dokonamy tego tylko i wyłącznie w grach publicznych.
Kręgle szczątkami
Dokonaj wielokrotnego zabójstwa w trybie wieloosobowym jedną byczą szarżą ducha.

Prosty pucharek. Kiedy wejdziemy w runę i zmienimy się w Ducha (pamiętajcie, aby przed rozgrywką go wybrać), musimy podczas byczej szarży (przytrzymujemy ) dokonać dwóch zabić. Najlepiej poczekajmy na dwóch graczy w naszym zasięgu wzrokowym, ustawmy się przed nimi i kiedy będziemy gotowi, robimy szarżę. Po usłyszeniu "Podwójny mord" pucharek powinien zaraz wskoczyć na konto. Pamiętajcie, że podczas szarży stajemy się widzialni przez innych graczy i mogą nas ostrzeliwać oraz to, że jak uderzymy w ścianę, szarża zostaje przerwana. W poniższym filmie zobrazuje Wam, jak tego dokonałem:

 


No to jazda
Zabij 10 przeciwników duchem w grze wieloosobowej.

Ducha mamy możliwość wybrać przed rozgrywką sieciową, zaraz po wybraniu zestawu wyposażenia. Polecam gry Drużynowe, które posiadają najwięcej trybów związanych z demonami.


Najlepszy tryb to Żniwa Dusz, aby stać się demonem wystarczy zabić osobę, która nim jest i jak najszybciej dostać się do miejsca jego zgonu, aby wejść w runę demona. Po wejściu w nią zmieniamy się w demona i naliczamy zabitych przeciwników. Jeśli nas zabiją w postaci demona, próbujemy ponownie zabić nowego demona i wejść w runę. W innych trybach runa pojawia się co jakiś czas i trzeba być naprawdę szybkim, aby dostać się do niej jako pierwsi. Więc po zakończonym meczu, jeśli mamy do wyboru tryb Żniwa Dusz to głosujmy na niego.

Pod postacią demona zabijamy graczy atakiem wręcz lub byczą szarżą (pucharek Kręgle szczątkami). Nie trzeba wykonywać 10 zabić podczas jednej przemiany. Osobiście jak zobaczycie na moim filmie powyżej, jak na pierwszą przemianę poszło mi bardzo dobrze. Nie dość, że zabiłem 9 graczy to i zaliczyłem podwójny mord za pomocą byczej szarży. Ilość zabitych graczy pod postacią demona, możemy sprawdzić z menu gry wieloosobowej wchodząc w Profil -> Wyzwania -> Demon -> Duch.

 

Wystrzałowa rozrywka
Zabij 10 przeciwników wyrzutnią granatów w grze wieloosobowej.

W pierwszej kolejności musimy odblokować broń w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Broń zmieniamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Zestawy wyposażenia i w którymś niestandardowym zestawie jako pierwszą broń wybieramy Wyrzutnia granatów. Po ustawieniu zaczynamy grę i strzelamy nią, aż do pojawienia się pucharka.Fanatyk mody
Zagraj w grę wieloosobową, mając na sobie jakąkolwiek część pancerza kultysty zła.

W pierwszej kolejności musimy odblokować pancerz w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Pancerz ustawiamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Modyfikacje, a następnie Modyfikacja Postaci -> Niestandardowy strój 1 -> Pancerz -> Hełm i z zakładki Kultysta zła wybieramy jakikolwiek wzór. Po rozpoczęciu meczu i upływie paru sekund, pucharek wpada na nasze konto.


Kopiąc leżącego
Użyj drwiny z zawartości do pobrania "Bloodfall" podczas rozgrywki wieloosobowej.

W pierwszej kolejności musimy odblokować drwinę w nowym systemie zdobywania ekwipunku, czyli musimy osiągnąć wymagany poziom lub wykonać jakieś wyzwanie.

Drwinę ustawiamy przed rozgrywką. W menu gry wieloosobowej wchodzimy w Modyfikacje, a następnie Drwiny. Wybieramy którykolwiek krzyżak i z zakładki Rozszerzenie 3 wybieramy jakąkolwiek drwinę. Po rozpoczęciu meczu, przyciskamy kierunek, do którego została przypisana drwina i pucharek wpada na konto.