Private Beta skończyła się dzisiaj o 19:00. Za tydzień lub dwa jest dla wszystkich. Przez cały weekend ją ogrywałem i się świetnie bawiłem. Bardzo spodobał mi się tryb War. Gdzie na mapie mamy cztery różne miejsca i w każdym zadanie np. ochrona domu, ochrona mostu, ochrona składu broni i ostatnie zniszczenie czołgu. Przeciwną drużynę możemy zatrzymać w każdym z powyższych punktów. Następnie role się zamieniają i tym razem my musimy zająć miejsce w domu, zbudować most, zniszczyć skład broni i ochronić czołg. Ze znajomymi można fajnie się zgrać na tym trybie. Oczywiście był jeszcze Team Deatchmatch, Hardpoint i Dominacja.

Klas do wyboru było pięć: Piechota specjalizująca się w Rifle'ach, Airborne - pistolety maszynowe, Pancerny - karabiny maszynowe, Snajper i piąta klasa która specjalizuje się w strzelbach i rożnych pociskach zapalający.

Przez cały weekend bez problemu osiągnąłem 25 lvl postaci oraz nabiłem na 5 lvl Airborne, jak i wymaksowałem dwie bronie na maksa. Im wyższy poziom broni tym lepsze dodatki otrzymujesz. Do każdej możesz dwie założyć. Możesz również odblokować sobie różne "beretki", które również dają specjalne możliwości.

Ogólnie mi się podobało. Jest klimat II wojny światowej. Choć co niektóre kolimatory nie pasują do broni, heh. Były problemy z dołączaniem ludzi do party, ale ponownie uruchomienie gry przeważnie pomagało, ostatecznie reset routera. Pewnie w następnej becie również zawitam, jak i na początku listopada sprawię sobie pudełko.