Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: FPS-y szkodzą?!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Banned
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

PSN ID: FIIlp
    Właśnie przeczytałem twojego posta i zupełnie nie rozumiem o co w nim chodzi.
    Opłukałem twarz zimną wodą i przeczytałem raz jeszcze i dalej nie wierzę w to co widzę.

Cytat Zamieszczone przez iceman_CFC Zobacz posta
    To że w Cs'ie grają dzieci w wieku 7 lat to niestety jest nie moja wina. Ja przegrane mam Cs'ie ponad tysiąc godzin. Nie moja wina że ktoś grając w grę jest nie ogarnięty, czy po prostu jak się mówi że ma stać w miejscu to ma stać, a nie że latają po mapie i robią co chcą. To gra zespołowa jest, a że ludzie chcą robić z siebie gwiazdy to co poradzić. Jeśli nie masz zespołu to z randomami jest gra wiadomo jaka. I tak po za tematem to skąd wiesz że społeczność Cs'a jest zła? Napisz poczytam co tam masz do powiedzenia.

"Najnowsze badania sugerują, że wieloletnie granie w gry FPS może powodować zmiany w ośrodku mózgu, gdzie zachodzą procesy związane z pamięcią" - Pierwsze słyszę o takim czymś. Ja tyle lat gram i jakoś nie czuje się zbytnio źle. Jeszcze nawet lepiej mi idzie gdy dłużej pogrywam w FPS'Y - ale to nie miejsce na chwalenie się

Czy ty właśnie olałeś temat (mam na myśli artykuły), przyczepiłeś się do "żartu" i do tego, pochwaliłeś się, że spędziłeś pond tysiąc godzin grając w Cs-a. I to wszystko napisałeś pod postem który zawiera artykuł na temat badań które udowadniają, że zbyt długie granie w gry FPS powoduje redukcję szarej masy w hipokampie?!

W przypadku osób spędzających przy grach ponad 6 godzin tygodniowo wykryto oznaki redukcji szarej masy w hipokampie. Jest to ośrodek mózgu pełniący istotną funkcję w procesie zapamiętywania. To właśnie ta część bierze czynny udział w przenoszeniu informacji z pamięci krótkotrwałej do pamięci długotrwałej oraz orientacji przestrzennej.
    Człowieku przecież żartowałem z tym CS-em!
    Cytat Zamieszczone przez FIIIP Zobacz posta
    Okazuje się, że FPS-y faktycznie szkodzą zdrowiu. Prawdę mówiąc wcale mnie to nie dziwi, wystarczy spojrzeć na społeczność CS-a
    Strach pomyśleć co się dzieje z mózgiem ludzi którzy zbierają trofea .
    A tak już zupełnie na serio.
    A tak już zupełnie na serio - to znaczy, że zadania wyżej wymienione nie są na serio . Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś .

Cytat Zamieszczone przez iceman_CFC Zobacz posta
    I tak po za tematem to skąd wiesz że społeczność Cs'a jest zła? Napisz poczytam co tam masz do powiedzenia.
    Niestety nie na temat ale odpowiem.
    Dlaczego społeczność CS-a jest postrzegana jako zła?

Bo w Cs-a grają dzieci w wieku 7 lat.
    A już najgorsze jest to jak ktoś grając w grę jest nie ogarnięty, czy po prostu jak się mówi że ma stać w miejscu to ma stać, a nie że latają po mapie i robią co chcą.
    To gra zespołowa jest, a ludzie chcą robić z siebie gwiazdy.
    Jeśli nie masz zespołu to z randomami jest gra wiadomo jaka.

Myślę że tyle wystarczy więcej nie mam do dodania, bo tak prawdę mówiąc w CS-a nie gram. I raczej szybko nie zagram bo chcę mieć jeszcze trochę szarej masy w hipokampie.

Mam nadzieję, że temat CS-a został zamknięty. Chciałbym żebyś chociaż obejrzał ten krótki filmik i napisał co sądzisz na temat tych badań.
    Mam nadzieję, że masz dystans do siebie i ten post poprawi Ci humor a nie zepsuje .
    Ostatnio edytowane przez FIIIP ; 18-08-2017 o 23:51

2. Thanks Appsik, Kalabis1920, Michal1Marcin2 thanked for this post
    Likes GRiD, Pinkotka liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów