Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: FPS-y szkodzą?!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Banned
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

PSN ID: FIIlp
    Cytat Zamieszczone przez FiodorKing Zobacz posta
    Stek bzdur w moim uważaniu. Niedawno oglądałem program na Discovery i tam badania przynosiły odwrotne efekty, a niżeli w tym artykule. Gry uczą, grając trenujesz mózg, itp. Osobiście nie mam takich efektów ubocznych po graniu w FPS.
    Czego Cie nauczy kolejny mecz w BF4 czy CS-e?

"Osobiście nie mam takich efektów ubocznych po graniu w FPS."

Tego też za bardzo nie rozumiem? Jakich efektów ubocznych nie masz? Przecież nie możesz ich zaobserwować.

Wydaje mi się, że nie zrozumiałeś tego artykułu.

Moim zdaniem nie możemy stwierdzić czy gry w przyszłości mogą wywołać u nas niepożądane efekty uboczne, a to dla tego, że nie ma jeszcze graczy w wieku 60-80 lat. Mam na myśli graczy którzy grali przez "całe" życie i mają teraz 60-70lat. Niestety to my jesteśmy "królikami doświadczalnymi". Oczywiście nie musimy obawiać się raka (jak to było i jest w przypadku palaczy) czy innych tego typu chorób, ale na przykład depresja lub Alzheimer jest faktycznie realnym zagrożeniem.
    Oczywiście nie uważam, że nagle każdy kto zagra w grę FPS będzie miał w przyszłości Alzheimera.
    Uważam też, że nie można ignorować badań tylko dla tego, że widziało się program na Discovery.

Pytanie czy wierzę w możliwe skutki uboczne grania w gry FPS - Wierzę.
    Czy przestane lub ograniczę granie w gry FPS - Zdecydowanie NIE.

P.S.

Badania zostały opublikowane: 08.08.2017, chyba nie muszę Ci tłumaczyć dlaczego program na Discovery jakoś mnie specjalnie nie przekonuje.
    Ostatnio edytowane przez FIIIP ; 20-08-2017 o 10:38

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów