Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: FPS-y szkodzą?!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Awatar Kraszu
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    6
    Gamer IDs

PSN ID: Kraszuuu
    Ja tam również w większość badań "naukowców" nie wierzę. Wzięli sobie grupę ludzi, którzy są graczami i dopisali sobie do tego wnioski tylko na podstawie tego, że ta grupa ludzi ciśnie w FPS'y.

Ten sam człowieczek, który zagrywa się w FPS'y może być górnikiem i przez parę godzin dziennie wdychać pyły kopalniane w pracy. Jest wiele innych zawodów, gdzie ludzie pracują w warunkach szkodliwych. Genetyka ma znaczenia, styl życia ma znaczenie, dieta ma znaczenie, uprawianie sportu (lub nie) ma kolosalne znaczenie. Jest jeszcze z milion czynników, które mają znaczenie - a o większości z nich ci sami "naukowcy" nie mają pojęcia. Skupiają się na tym, że ktoś jest graczem i dopisują do tego ideologię.

Często jest tak, że człowiek, który dobrze się prowadzi umiera w wieku czterdziestu kilku lat, a kloszard spod sklepu pijący latami dzień w dzień najgorsze bełty dociąga do sześćdziesiątki, albo i dalej. Zapewne każdy z nas zna takie przypadki z własnego otoczenia.

P.S. Jakby co to jestem chętny na kooperację w KZ Shadow Fall Intercept - ostatnio pograłem trochę z randomami i powiem Wam, że moje przypuszczenia się sprawdziły - rewelacyjnie się masakruje Helghan z w miarę ogarniętymi ludźmi.
    Dla dobrej zabawy zaryzykuję swoją szarą masą w hipokampie.
    Ostatnio edytowane przez Kraszu ; 20-08-2017 o 12:48

2. Thanks Dzwienkoswit, Wredny thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów