Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

7 100.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Awatar iceman_CFC
    Mieszka w
    Bytom
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    24
    Gamer IDs

PSN ID: iceman_CFC
    #183 Chłodna Platyna

Tak jak wspominałem już w jednym temacie, nie miałem tej gry kupić na premierę, ale jakoś mnie podkusiło i wydałem ten ciężki hajs na gierkę

Wiele osób mnie dusiło żeby opisał jak zdobyłem platynę, więc macie i czytajcie, bo mi żyć nie dacie
    Grę zaczynałem od razu na poziomie miażdżącym z tego powodu że chciałem sobie lekko utrudnić rozgrywkę. Słyszałem i czytałem jeszcze przed wydaniem gry u nas, że poziom nie jest jakoś wybitnie trudny. I Faktycznie, tylko dwa momenty były trudne w 6 jak i 8 rozdziale, z tym że po prostu albo brakło mi ammo w pistolecie, albo po prostu chciałem szybko powybijać przeciwników. Nie wiem i nie sprawdzałem, czy możecie na tym poziomie włączyć auto aim'a przy pierwszym przechodzeniu gry. Nie testowałem tego więc mnie nawet nie pytajcie
    Czemu wybrałem od razu taki poziom? Tylko dlatego że wolałem mieć to z głowy już, i postanowiłem spróbować się bo mogę
    Grę przeszedłem z czasem 12 godzin na liczniku. Nie dlatego że tak długo to trwało, tylko dlatego że zwiedzałem, podziwiałem widoki itd. Od was zależy czy zagracie na miażdżącym od razu czy nie, wybór zostawiam wam. Graficznie znowu momentami było kozacko. Niektóre widoki były takie że wywalało z butów, i fajnie było znowu powrócić do Uncharted.
    W grze mamy 9 rozdziałów, i nie są jakoś wybitnie długie, no może poza czwartym w którym mamy mapę i musimy podróżować od jednego miejsca do drugiego. Tutaj na pewno trochę wam zejdzie, ale na plus macie mega widoki
    Trofea o dziwo bardzo łatwe. Dla leniwych choć nie polecam, można grę przejść raz zbierając wszystko i potem podobijać resztę. Ja grę przeszedłem 2.5 raza.
    Raz na miażdżącym for fun, a raz taki szybki speed run pozbierać wszystko tego czego nie zebrałem czyli - skarby, porobić fotki otworzyć jakieś skrzynki itd. Można wybierać rozdziały i porobić różne trofea więc z tym też raczej nie będziecie mieli problemu. Korzystałem z poradnika PowerPyxa i was tam też chętnie zapraszam, bo na prawdę kolo znowu pokazał poradnik na wysokim poziomie.
    Platyna przy dobrym tempie gry, można wbić bardzo szybko, ale zadajcie sobie pytanie czy warto grać od razu z poradnikiem w nosie? Jest też jedno trofeum gdzie macie dojść do 5 etapu nie korzystając z broni palnej jak i materiałów wybuchowych. Na najłatwiejszym poziomie to nie problem, tylko pamiętacie żebyście czasem nie trzymali palca na spuście Godzinka roboty i już macie to wbite- nic trudnego

Myślę że to tyle. W razie wuuuuu pytajcie mnie to chętnie odpowiem na pytania jakby ktoś miał z czymś problem

Tak więc :
    Trudność platyny 3/10 Myślę że to uczciwa ocena, choć wiele osób dawało 2/10
    Ocena gry 9/10

Piona i polecam!
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 30-08-2017 o 22:01

#Lubie pograć

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów