Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Podsumowanie miesiąca

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Awatar Zerathel
    Post Thanks / Like
    Wpisów
    2
    Siła reputacji
    25
    Gamer IDs

PSN ID: Zerathel
    Moje podsumowanie grudnia będzie raczej słabe. Wreszcie ukończyłem The Guided Fate Paradox. Nie sądziłem, że aż tyle zejdzie mi go splatynowanie tego tytułu (więcej znajdziecie w opisie w trudności platyny). Dokończyłem DLC do Finala XV, a mianowicie Episode of Ignis i powiem szczerze, że byłem zaskoczony tym DLC. Bardzo dobrze zrobiona mechanika walki daggerami (w normalnej historii normalnie się tego nie używało bo mieczami bardzo szybko się sprawy rozwiązywało). Miałem dużo funu grania Ignisem zwłaszcza, że combosy bardzo łatwo i szybko wychodziły. Jedynie walka z Noctisem dała się we znaki, ponieważ jest to postać OP i w połowie energii używa swojego szlagierowego super powera, który jest nie do sparowania i trzeba uciekać. Przez 3 godziny nie mogłem go pokonać mimo iż byłem bliski nie raz. Trofeum wymagało pokonanie go i otrzymanie rangi A+. Za pierwszym razem osiągnąłem rangę A. Spojrzałem w filmik i odkryłem, ze gdybym szybciej podczas kontry wciskał kółko bym może za 1 razem zrobił. A tak zrobiłem to za drugim razem. (Muszę tylko filmik obrobić i go wrzucę). Alternatywna historia i walka z...(kto nie grał to nie będę zdradzał) jest również świetna. Tak więc z wszystkich dlc to mi najbardziej podpasowało i oceniam to na 7/10. Trudność oceniam na 5/10 ze względu na rangę A+ z Noctisem.

Po ograniu DLC z Ignisa przeszedłem do multi. Dopiero dziś zrozumiałem mechanikę levelowania broni, która daje nam główne statystyki. (Level tylko podnosi poziom życia i mp, ale to nie jest tak istotne). Udało się mi dziś zrobić Blizzagę (najpotężniejszy czar lodowy), Firę w broni i Lightbound (nie znam jeszcze zastosowania tej broni, ale mam nią największe statystyki) i spamuję sobie czarem lodowym lub ogniem. Spotkałem kilku wyjadaczy, którzy mają aż 4k strenghta!!!(ja mam tylko 266) i praktycznie każdego przeciwnika miażdzą dobrze, że są tacy gracze bo dzięki nim zdobyłem tą blizzagę. DLC to nie oceniam bo jeszcze nie skończyłem.

W sumie to tyle mojego podsumowania z grudnia.
    Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 02-01-2018 o 15:30

"I don't know who you are...I don't know what you want..But I will look for you...I will find you...And I will kill you"

2. Thanks zrelaxowany85, Appsik, Radzik90, walder, Michal1Marcin2 thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów