Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: DLC: Pigsy`s Perfect 10 - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Awatar remimar
  Dołączył
  Jun 2011
  Posty
  170
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  10
  Gamer IDs

  PSN ID: remimar

  Złoto DLC: Pigsy`s Perfect 10 - Poradnik


  Przegląd:

  Trudność trofeów: 3/10.
  Trofea offline: 10 (7 , 3 )
  Trofea online: brak.
  Minimalna ilość przejść: 1.
  Czas uzyskania 100%: 4-6 godzin.
  Trofea do przegapienia: brak.
  Trofea zbugowane: brak.


  Pigsy`s Perfect 10, to bardzo udane DLC do świetnego Enslaved: Odyssey to the West. W dodatku tym, przyjdzie nam kierować poczynaniami rubasznego i postrzelonego grubasa, kochającego puszkowane żarcie oraz seksowne „pin-up`ki”. Ostrzegam: rozszerzenie oferuje około 4 godzin świetnej zabawy, które sprawią, że Monkey i Trip stracą swój urok i przestaną być postaciami, które najbardziej kojarzą się Wam z Enslaved. Tak, mili Państwo - Pigsy rządzi!


  Porady ogólne:

  pamiętaj, że Pigsy nie jest mięśniakiem pokroju Monkey`a i w bezpośrednim starciu z mechami nie ma najmniejszych szans. Wykorzystuj maksymalnie wszelkie osłony, skradanie się i umiejętności ogłuszania wrogów, czy odwracania ich uwagi.

  jeśli strzelasz do mechów, zawsze staraj się celować w głowę, ponieważ takie trafienie gwarantuje natychmiastowe zniszczenie przeciwnika.

  jeśli znajdziesz się w opałach, pamiętaj, że masz możliwość ogłuszenia pojedynczego przeciwnika swoim prywatnym EMP poprzez wciśnięcie . Kiedy tak się stanie, musisz natychmiast wykonać headshota i zlikwidować mecha, ponieważ jego paraliż będzie krótki i na pewno nie zdołasz uciec.

  jak najczęściej używaj Trouble Vision ukrytego pod . Dzięki tej umiejętności wcześnie zdołasz wykryć niebezpieczeństwo oraz dostrzec poszukiwane przez Ciebie plakaty z pin-up girls oraz pojemniki z jedzeniem.

  jeszcze raz spójrz i zapamiętaj poradę pierwszą - Pigsy jest powolny, słaby, a przez swoją tuszę łatwy do trafienia i zauważenia, więc daruj sobie wszelkie akcje „na rympał”, ponieważ zawsze skończą się dla Ciebie śmiercią.


  Plan przejścia:

  KROK 1: Po prostu zacznij grać i raduj się każdym rozdziałem tej opowieści, ponieważ gameplay wciąga jak chodzenie po bagnach, a uśmiech ekstazy na Twej paszczęce na trwałe uformuje wygięte ku górze zmarszczki mimiczne Podczas tego przejścia wpadną 3 trofea scenariuszowe. W miarę możliwości zbieraj plakaty z pin-up girls oraz pojemniki z jedzeniem.

  KROK 2: Podczas drugiego przejścia skup się na zdobywaniu konkretnych trofeów poprzez wybór poszczególnych rozdziałów opowieści oraz dozbieraj brakujące żarcie i plakaty z panienkami.


  Opis trofeów:

  A Moment to Savor
  Pigsy's Perfect 10: Reach the top of Dead Man's Peak.

  Trofeum związane z fabułą gry, wpadnie automatycznie po ukończeniu odpowiedniego zadania.  Build a New Friend!
  Pigsy's Perfect 10: Find all the parts to build Perfect 10.

  Trofeum związane z fabułą gry, wpadnie automatycznie po ukończeniu odpowiedniego zadania.  What can possibily go wrong?
  Pigsy's Perfect 10: Complete all chapters.

  Trofeum wpadnie automatycznie po ukończeniu wszystkich rozdziałów Pigsy`s Perfect 10.  Perfect 10
  Pigsy's Perfect 10: Finish the Shooting Gallery under 40 seconds without shooting any pin-ups.

  Trofeum do zdobycia zaraz na początku pierwszego rozdziału. Musisz w 40 sekund ukończyć trening snajperski bez trafienia jakiejkolwiek pin-up girl. Zadanie do prostych nie należy i pewnie będziesz zmuszony powtórzyć strzelanie kilkakrotnie. Dla ułatwienia filmik:

     Best Best Friend
  Pigsy's Perfect 10: Ally a single Mech 2 times.

  Musisz dwukrotnie użyć umiejętności Ally (sprzymierzeniec) na jednym z wrogów. Umiejętność wybieramy poprzez wciśnięcie na padzie. Następnie, aby uaktywnić ładunek wciskamy oraz w miejscu, gdzie zostawiamy minę - detonujemy ją . Najlepszym miejscem na zdobycie tego trofeum jest początek rozdziału 9 - Organized Chaos, gdzie będziemy musieli użyć tej umiejętności na wieżyczce z karabinem. Kiedy po pierwszym użyciu "sprzymierzona" tymczasowo wieżyczka rozprawi się z wrogimi mechami, podkładamy ładunek raz jeszcze i brązowy puchar zasili nasze konto  Stunning!
  Pigsy's Perfect 10: Stun 5 enemies using one single EMP device.

  Jest to zdecydowanie najtrudniejsze trofeum z opowieści. Należy jednym granatem ogłuszyć 5 mechów jednocześnie. W grze jedynie w rozdziale 13 - Under Attack jest to możliwe. Nie będę się rozpisywał i zapraszam do wizualnej podpowiedzi:

   
  Quadruplets!
  Pigsy's Perfect 10: Ally 4 enemies using one single Ally device.

  Aby zdobyć to trofi, musisz pojedynczą umiejętnością Ally, przeciągnąć na swoją stronę 4 mechy. Zadanie do trudnych nie należy i w trakcie rozgrywki znajdziesz wiele miejsc, w których będzie można je wykonać. Osobiście polecam rozdział 10 - The Refinery lub rozdział 13 - Under Attack i metodę opisaną przy okazji trofeum Four Birds, One Stone. Dla ułatwienia film:

   
  Four Birds, One Stone
  Pigsy's Perfect 10: Kill 4 Mechs with 1 Bomb device.

  Używając umiejętności Bomb, musisz zbić jednocześnie 4 mechy. Zadanie wydaje się proste, ale takie nie jest, ponieważ musisz zgromadzić 4 mechy bardzo blisko siebie, a z tym już może być problem. Do nabicia tego trofeum polecam rozdział 13 - Under Attack. Pierwsza fala wrogów nadaje się idealnie do tego zadania: najpierw oszukujemy mechy naszym hologramem wciskając na krzyżaku, następnie ogłuszamy towarzystwo Stuntem, czyli , a na koniec podbiegamy i podkładamy ładunek. Załączony filmik wyjaśni wszystko

   
  Ultimate Pork Roast Recipe
  Pigsy's Perfect 10: Use all 4 devices on one enemy.

  Należy użyć wszystkich czterech umiejętności naszego grubasa na pojedynczym wrogu - może być to wieżyczka lub mech. Najlepszą miejscówką na wykonanie tego zadania jest rozdział 11 - Old-School Mayhem i moment, gdy musimy zniszczyć strzelającą wieżyczkę. Po unicestwieniu 3 pilnujących jej mechów, po prawej stronie będą drzwi do wysadzenia, a za nimi samotny mech. Po kolei: oszukujemy go hologramem (), potem ogłuszamy (), następnie przeciągamy na naszą stronę () i w finale wysadzamy (). Srebrne trofeum jest nasze!

     Dinner Date
  Pigsy's Perfect 10: Collect all hidden food and pin-up girls.

  Aby zdobyć to trofeum, należy odnaleźć 27 opakowań z jedzeniem oraz 12 plakatów z panienkami, które są umieszczone we wszystkich 19 rozdziałach opowieści. Jest to taka namiastka tech-orbów z podstawowej wersji gry, jednak stopniem trudności zdobycia/ukrycia ustępują tech-orbom znacznie, co oczywiście nie powinno być zmartwieniem dla chcących wykosić 100% trofików Ich odnajdywanie znacznie ułatwia Trouble Vision, które aktywujemy poprzez wciskanie .

  Poniżej lista rozdziałów z ilością żarcia i plakatami w każdym oraz filmik:

  Level. Chapter (Pin up girl(s)/ Food)

  1. A Man of Action (1/1)
  2. Dead Man's Peak (0/2)
  3. Going Down (1/1)
  4. Old Roads (1/4)
  5. A Welcome Distraction (1/1)
  6. Jaws of Death (0/0)
  7. Bare Bones (1/3)
  8. Spring up the Pipe (1/1)
  9. Organized Chaos (0/4)
  10. The Refinery (1/0)
  11. Old-School Mayhem (1/1)
  12. The Furnace (0/0)
  13. Under Attack (0/0)
  14. Out on the Trail (1/4)
  15. Hounded (1/1)
  16. Leaving Home (0/3)
  17. Down the Tubes (1/1)
  18. The Depths (1/0)
  19. End of the Line (0/0)

     Jeśli poradnik Ci pomógł zaznacz to, klikając pod spodem "Dzięki"
  Ostatnio edytowane przez remimar ; 22-08-2012 o 08:29

 2. Thanks zrelaxowany85 thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •