A ja pogrywam sobie w starsze tytuly zaczęte dawno temu, od kiedy mieszkam z dziewczyną gram tylko na PS3 i tylko single, co w sumie mi odpowiada bo nie widzę w co grają znajomi, nie ciagnie mnie na coś innego, nikt nie zaprasza na multi - dziwne ale widze w tym same plusy. Na nowym mieszkanku nie mamy jeszcze neta, a PS4 zostala w starym domu, gdzie brat katuje ja kazdego dnia Fifa18 (podobno jeden z padów nie przeżył lotu przez pokój) , Bf1, GTA V i U4.
Ja za to ogrywam sobie Cod MW2 i MW3 - pozostały mi tylko SpecOpsy, w MW3 sam zrobiłem wszystkie, poza tymi dwoma gdzie potrzebny jest drugi gracz, w MW2 sytuacja nie wygląda tak samo, jest o wiele trudniej, chociaż niektore już porobilem sam, to jednak z polowa mi jeszcze została. Ogrywam też dwie kolejne części, Black Ops i Black Ops2, tu tez fabuła dawno skończona, pozostało tylko czyszczenie + zombie, a w BO2 zadania w kazdej misji + zombie. Mam zamiar jeszcze dokończyć medal of Honor, bo tez niewiele zostalo. I wziac sie porządnie za Raymana Origins/Legend.
A czasami jak zawitam do rodziców i brata, to pogram troche w BF1, bardzo fajne i zaludnione multi. To chyba tyle, sory za błędy jak są, ale pisze z pracy i to w dodatku na telefonie.