Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: DLC: Claptrap's New Robot Revolution - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Awatar zyga78
    Mieszka w
    UK
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    8
    Gamer IDs

PSN ID: zyga78

Złoto DLC: Claptrap's New Robot Revolution - Poradnik

Poziom trudności trofeów: 2,5/10
    Gracze: 1-4
    Trofea offline: 5 (mogą być zdobyte również w sieci)
    Trofea online: j/w
    Czas do Platyny/100%: ok. 5h+

Wstęp:
    Całkiem udany dodatek do kapitalnej gry. Standardowo - miodna rozgrywka i szczypta dobrego humoru gwarantują nam kilka godzin świetnej zabawy. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze i nie natraficie na żaden błąd w grze ( ja niestety miałem taką nieprzyjemność ale o tym napiszę później ) to powinniście wszystkie trofea zgarnąć w czasie około 5 godzin. Te 5 godzin to moim zdaniem minimum ale i tak w dużej mierze będzie to zależało od Twoich umiejętności, ekwipunku, tego czy będziesz grał sam czy w grupie i oczywiście od tego czy będziesz biegł od misji do misji albo będziesz wtykał nos w każdą dziurę. Wcześniej zapoznajcie się z poradnikiem aby niepotrzebnie nie powtarzać gry. Uwaga: poradnik zawiera spoilery i wkraczacie tutaj na własne ryzyko.

Tourist
    Znajdź wszystkie sześć pomników z Robotami
    Grając w ten dodatek odwiedzimy siedem miejscówek. Są to Tartarus Station, Hyperion Dump, Wayward Pass, Dividing Faults, Sanders Gorge, Scorched Snake Canyon i Arid Badlands. W tym przypadku interesuje nas tylko sześć pierwszych. W każdej z nich znajduje się jeden pomnik jakiegoś "zasłużonego" Claptrapa. Musimy znaleźć wszystkie sześć pomników. Aby gra zaliczyła znalezisko należy podejść do pomnika i odczytać napis umieszczony na jego podstawie naciskając . Poniżej filmik z ich lokalizacją.

Knoxx-Trap
    Zabij "General Knoxx-trap"
    Pucharek ściśle związany z fabułą i niemożliwy do przegapienia.
    Steele-Trap
    Zabij "Commandant Steele-trap"
    Ned-Trap
    Zabij "Dr. Ned-trap"
    Muerte la robo-lucion
    Zabij "Interplanetary Ninja Assassin Claptrap"

Uwaga! : Jeżeli chcesz wszystkie trofea wbić podczas jednego przejścia gry - nie zabijaj ostatniego Bossa. A przynajmniej nie do końca . Jest to dobra miejscówka do zebrania wszystkich unikatowych przedmiotów potrzebnych do pucharów The Lubricator, Bobble-trap,
    It's so realistic!, What a party! Wykończ bossa dopiero po zdobyciu wszystkich pozostałych pucharów
    The Collector
    Wykonaj szalone zadanie Taniny.
    Jedno z zadań jakie przygotuje Ci Tanina polega na zebraniu odpowiedniej ilości podzespołów jakie wypadają z pokonanych robotów. Po rozwaleniu każdego claptrapa pozostaje po nim jakaś część. Może to być płyta główna, okablowanie i inne tego typu rzeczy. Aby uzyskać ten pucharek będziesz musiał zebrać kolejno 42, 75, 100 i 150 takich części i dostarczać je do Taniny. Poniżej umieszczam mapkę lokacji Hyperion Dump gdzie czerwonym kółkiem zaznaczyłem miejsce występowania sporej ilości robotów i nie chodzi tam o centrum tego koła a jego obrzeża . Jeżeli chcesz to zadanie wykonać w miarę szybko to po wybiciu wszystkich robotów z tej miejscówki możesz wyjść z gry, załadować ostatni zapis i znów siać zniszczenie tych samych robotów. Mankamentem tego rozwiązania jest to, że po powrocie do gry będziesz zaczynał w miejscu startu więc jest spory kawałek do przejścia.

The Lubricator
    Znajdź 25 pojemników na olej.
    Ten pucharek jak i trzy poniższe mają wspólną cechę - tak mi napsuły krwi, że nawet wampir by się skrzywił. Wszystko z powodu jakiegoś błędu na jaki natrafiłem grając moją ulubioną i wypasioną postacią. Robiłem wszystko "jak ustawa przewiduje" i po kilkunastu godzinach bezowocnego szukania tych znajdek się poddałem. Dopiero po zmianie postaci na inną bezproblemowo wbiłem te pucharki. Ale do rzeczy... Puchary te są trochę podobne do trofeum The Collector. Zabijając roboty - wypadają z nich różne podzespoły. Oprócz tego złomu - bardzo rzadko wypadają różne inne śmieci typu olejarki, majciochy, pizza i inne bzdury. BAAAARDZO RZADKO .Trofea te polegają na zebraniu odpowiedniej ilości tych rzeczy. Pewnym minusem jest brak jakiegokolwiek licznika ile czego już zebraliśmy. Grając w ten dodatek zabijaj każdego robota jaki Ci podejdzie pod celownik i szukaj, szukaj, szukaj. Raczej niemożliwym jest abyś do końca gry uzbierał cały ten syf ale nic straconego. Jeżeli nie chcesz powtarzać gry - zbierzesz wszystko w ostatniej - finałowej lokacji Arid Badlands. Nie wykańczaj finałowego Bossa ( takiej przerośniętej, zmutowanej śmieciarki ) . Rozwal wszystkie działka na bydlaku żeby Ci nie przeszkadzały ale nie ruszaj oka - to zostaw na sam koniec jak już zbierzesz wszystkie przedmioty. Co jakiś czas z frontowej bramki bossa będą wychodzić claptrapy. Standardowo będą to trzy sztuki ale jeżeli będziesz je zabijał w trakcie wychodzenia to można ich zaliczyć nawet sześć lub więcej. Wszystko zależy od Twojego skilla i szczęścia. Biegaj po lokacji, zabijaj roboty i zbieraj co z nich wypadnie. Uważaj na "śmieciarę" bo lubi zajeżdżać od rufy strony . Z racji takiej, że ten złom wypada bez żadnego ładu i składu ciężko określić ile Ci to zajmie czasu. Ja zdobyłem wcześniej osłonę zapewniającą mi nieśmiertelność - biegając jak Rambo i siejąc zniszczenie poświęciłem na to mniej niż 2 godziny ( już po zmianie postaci ). Czas można też skrócić grając ze znajomymi w sieci lub na podzielonym ekranie. Poniżej zamieszczam filmik obrazujący co i jak

Bobble-trap
    Zbierz 15 figurek claptrapów
    Patrz trofeum "The Lubricator".
    It's so realistic!
    Zbierz 5 okularów 3D
    What a party!
    Zbierz 3 majty, 5 rybek w workach i 15 kawałków pizzy.

Jeśli poradnik Ci pomógł zaznacz to, klikając pod spodem "Dzięki"
    Ostatnio edytowane przez zyga78 ; 30-01-2012 o 20:45

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów