Trudność trofeów: 0,1/10
Trofea offline: 10
Trofea online: 0
Czas potrzebny na zaliczenie 100% : 15 min

.detuned nie jest grą, no chyba że ze mną jest coś nie tak i czegoś nie zrozumiałem. Jest to twór który możemy pobrać z PSNu moim zdaniem tylko w jednym celu - łatwość wbicia kilku pucharków czyni z .detuned ciekawą pozycję dla łowców trofeów. I chyba tylko tyle. Jestem niemal pewien, że po zdobyciu 100% trofeów nigdy więcej do tego nie powrócisz. Nawet nie będę się starał określić jaki to jest gatunek. Napiszę tylko tyle, że w tym czymś słuchamy muzyki i sterujemy facetem siedzącym na stołku. No nic więcej mi nie przychodzi do głowy :scratch: .
PS. Do pucharka Detune będzie potrzebny jakikolwiek utwór muzyczny, który musi się znajdować na HDD Twojej konsoli. Więcej w opisie samego pucharka.

Zoom
Użyj kontrolerów kamery w celu przybliżenia lub oddalenia obrazu.

Użyj funkcji zoom w kamerze. Służy do tego lewy analog. Aby przybliżyć obraz przesuń analoga w prawo. Przesunięcie w lewo oddali obraz. Proste.

Pump
Użyj kontrolerów pompy aby napompować, a następnie całkowicie zredukować ten efekt

Wykorzystaj efekt pompowania za pomocą kontrolerów pompki. Brzmi dziwnie, ale tutaj wszystko jest dziwne.
Po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk aby koleś ryszył tyłek, a następnie zrób to samo z aby mógł sobie odpocząć. Żadna filozofia.

Crank
Użyj prawego analoga do zrobienia efektu korby.

Kręcąc prawym analogiem w prawo lub w lewo możemy zakręcić kolesiem wokół krzesła. Niech się przebiegnie kilka razy w jednym kierunku i kilka w drugim.

RTM
Przeczytaj... Ekran Pomocy.

Wchodzimy w menu START i wybieramy zakładkę HELP. Po 2 sekundach pucharek wpada.

Combo
Wykonaj jakiekolwiek dwuprzyciskowe combo.

Naciśnij przykładowo .
Na pewno wpadnie przy okazji robienia "Explorer" więc tutaj nie zawracaj sobie tym głowy.

Demo
Obejrzyj demo do końca.

Musimy obejrzeć do końca demo tej gr... tfu! , tego :scratch: , czegoś
Wchodzimy w Menu START i wybieramy Start Demo Mode. Po skończeniu demówki, która trwa kilka minut wpada pucharek.

Jarig
Popatrz na tańczącego Roba.

Ruchy padem w różnych kierunkach powodują przemieszczanie się kamery. Ustawmy ją tak, aby jednocześnie byli widoczni koleś na krześle i tańczący ludzik na dachu po prawej stronie. Po chwili powinien wpaść pucharek. Spotkałem się jeszcze z taką opcją, że oprócz tego co napisałem powyżej należy jeszcze nacisnąć i .

Elephant Dance
Tańcz z czterema słoniami wokół krzesła.

Zadanie polega na zmianie głowy kolesia na głowę słonia, następnie sklonowanie go do czterech takich i potańczenie wokół krzesła. Absurd. Aby tego dokonać w pierwszej kolejności naciskamy . Następnie za pomocą zamieniamy głowę z normalnej na słoniową. Całe tło powinno zmienić się na kolor różowy. Gdy już będziemy mieć słonika na krześle, używamy dopóki nie stworzymy czterech takich słoniowych postaci. Teraz wystarczy pokręcić prawym analogiem w kółko aby słoniki pobiegały wokół krzesła. Ding.

Detune
Wgraj muzykę na swoją konsolę, zagraj muzykę podczas grania w detuned i zmaksymalizuj jeden z zakłócających efektów dźwiękowych.

Wchodzimy w Menu Start, zakładka Change Music i tam wybieramy jakikolwiek utwór muzyczny z naszego HDD. Po zatwierdzeniu wracamy do naszego "tancerza". Pobaw się efektami np. naciskając . Aby odwrócić efekt naciśnij . Naciśnięcie wróci nas do stanu początkowego.

Explorer
Użyj wszystkich możliwych kombinacji w grze.

W tym przypadku musisz użyć wszystkich kombinacji klawiszy jakie przygotowali dla nas twórcy .detuned . Możesz je znależć w Menu START w zakładce Help Modes. Te które już użyliśmy mają opisy a pominięte przez nas mają trzy znaki zapytania. Po prostu patrząc na faceta na krześle wklepujemy kolejno wszystkie możliwości i po sprawie. Poniżej prezentuję pełną listę:

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-