Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Fifa 11 - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Banned
  Dołączył
  Apr 2012
  Mieszka w
  Kielce
  Posty
  725
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  0
  Gamer IDs

  PSN ID: MARIUSZ_MARIO

  Platyna Fifa 11 - Poradnik


  ROADMAP:

  Trudność trofeów: Ankieta
  Trudność trofeów: 7/10
  Trofea offline: 33/45
  Trofea online: 11/45
  Czas potrzebny za zaliczenie : 60 – 100 h
  Minimalna ilość przejść: 500 meczy Virtual Pro, 100 gier rankingowych, około 4 symulowane sezony, mecze w Wirtualnym Klubie
  Zabugowane trofea: Klubowa chwała , Wierny klubowi
  Trofea do przeoczenia: brak
  Kody blokujące trofea: nie
  Liczba graczy/kontrolerów: 1-2  Uwaga!!!
  Platyna obecnie nie do zdobycia!!!
  Nie będę się bardzo rozpisywał na wstępie ponieważ nie da się pominąć żadnego trofeum więc opis przejścia jest tu nie potrzebny. Waszą decyzją jest za co się najpierw zabierzecie w grze. Kolejność jest naprawdę dowolna. Możecie nawet grać wszystko na raz po trochu.
  Cóż mogę powiedzieć o samej Platynie? No nie jest łatwo ją zdobyć. Potrzeba naprawdę wiele czasu poświęcić i być wytrwałym. Ustawki są tu jak najbardziej pomocne. Jest kilka trofeów które napsują Wam krwi ale czego się nie robi by zostać Piłkarską Legendą.
  Trofea które wymieniłem, że wpadną same podczas gry są łatwe i nie musicie się na nich skupiać bo tak jak powiedziałem prędzej czy później wskoczą Wam same.
  Rozbieżność czasu jaki podałem na zaliczenie Platyny nie jest przypadkowy. W tej grze jest naprawdę ciężko to stwierdzić. Jeśli będziecie grać wszystkie spotkania to czas naprawdę wyniesie 100 godzin. Jeśli będziecie sprytniejsi i zastosujecie parę trików to bądźcie szczęśliwi gdy po 60 godzinach wskoczy Wam Platynka.

  Jak grać:
  Kolejność całkowicie dowolna i zależy od Waszego uznania i aktualnego kaprysu w co w danej chwili pogracie. Każdy tryb gry można w dowolnym momencie zakończyć i w dowolnym rozpocząć od nowa.

  Porady:
  • Grając w wirtualnym klubie polecam aby jedna osoba grała na pozycji DOW czyli dowolna i steruje poczynaniami całej drużyny poza gwiazdami. Ustawienie defensywne z 5 obrońców też może pomóc bo w ataku swoją robotę powinny robić gwiazdy a osoba sterująca DOW słać im tylko dobre podania prostopadłe lub górą i rozgrywać do nich piłkę
  • Aby szybciej wpadały nam wyzwania do gwiazdy warto po jakimś czasie zmienić mu rolę z np. napastnika na pomocnika i ustawić w pomocy. Wtedy szybko nabijemy najłatwiejsze wyzwania związane z grą w pomocy.
  • Gdy przegrywamy i jest końcówka meczu to polecam zmienić nastawienie zespołu na superofensywny przez wciśnięcie 2 razy Radzę się też zapoznać z tymi nastawieniami zespołu i taktykami które kryją się pod strzałkami i dobrać odpowiednie dla siebie aby używać w danej chwili na boisku. Aczkolwiek zbyt częste kombinowanie też nie popłaca.
  PORADNIK:


  TROFEA BRĄZOWE

  Groźny w powietrzu - Aerial Threat
  Strzel gola głową zawodnikiem ze specjalnością "Groźny w powietrzu"

  Należy strzelić bramkę głową zawodnikiem, który posiada specjalność „grożny w powietrzu”. W Zarządzaniu zespołem można sprawdzić który zawodnik posiada tę umiejętność.
  Polecam w trakcie sesji na arenie wcisnąć przycisk Select, wybrać mecz treningowy „11 vs 1”, następnie ustawić sobie drużynę Chelsea Londyn i próbować strzelić bramkę głową Didierem Drogbą.
  Inni zawodnicy z tą umiejętnością którzy dobrze strzelają:
  Manchester United – Vidic
  Chelsea – Terry
  Tottenham – Crouch
  Bayern M. - Klose
  Trofeum na pewno wpadnie samo gdy będziecie grali mecze.

  Trudność: 2/10


  Lubi dośrodkowania - Crosser
  Asystuj przy bramce dośrodkowaniem zawodnikiem ze specjalnością "Lubi dośrodkowania"

  Należy dośrodkować zawodnikiem ze specjalnością „lubi dośrodkowania” w pole karne tak aby drugi zawodnik strzelił po tym dośrodkowaniu bramkę. Najlepiej zrobić to na treningu grając 11vs1. Można to zrobić zarówno po akcji jak i z rzutu rożnego.
  Dobrzy zawodnicy z tą umiejętnością:
  Barcelona - Xavi, Iniesta
  Manchester United – Giggs
  Chelsea – Malouda, Lampard
  Inter – Maicon, Sneijder
  Trofeum wpadnie samo podczas rozgrywania meczy.

  Trudność: 1/10

  Strzelający z dystansu - Distance Shooter
  Strzel bramkę spoza pola karnego zawodnikiem ze specjalnością "Strzelający z dystansu"

  Aby zdobyć to trofeum należy strzelić bramkę spoza pola karnego zawodnikiem z umiejętnością „strzelający z dystansu”. Po raz kolejny najlepiej zrobić to na treningu 11vs1. Aczkolwiek wpadnie Wam samo podczas rozgrywania meczy.
  Dobrzy zawodnicy z tą umiejętnością to:
  Barcelona – David Villa
  Chelsea – Lampard, Drogba
  Inter – Sneijder
  Man City – Tevez

  Trudność: 2/10


  Rozgrywający - Playmaker
  Asystuj przy bramce zawodnikiem ze specjalnością "Rozgrywający"

  Należy asystować przy bramce zawodnikiem z umiejętnością „rozgrywający”. Po raz kolejny polecam trening 11vs1 aczkolwiek trofeum na pewno wpadnie podczas rozgrywania spotkań.
  Dobrzy zawodnicy z tą umiejętnością:
  Barcelona – Messi
  Real M. – Kaka
  Chelsea – Lampard
  Man City – David Silva

  Trudność: 2/10

  Wbrew przeciwnościom - Against the Odds
  Wygraj pojedynek w grze rankingowej słabszym zespołem

  Musisz wygrać rankingowe spotkanie Head to Head grając słabszą drużyną, niż Twój przeciwnik. Np. jeżeli przeciwnik wybierze Barcelonę, która ma 5 gwiazdek, Ty wybierz Inter Mediolan (4,5 gwiazdki). Nic nie stoi na przeszkodzie, by ustawić się na to trofeum ze znajomym. Kolegę do ustawki można znaleźć w tym temacie: Ustawka

  Trudność: 3/10


  Wszystko samodzielnie - All My Own Work
  Wygraj mecz ze sterowaniem ręcznym (bez automatycznego przełączania)

  Wygraj mecz na manualnych ustawieniach sterowania. Możesz to wykonać w szybkim spotkaniu. Przy wyborze stron naciskasz , następnie wszystko ustaw na manual. Polecam też ustawić najniższy poziom trudności.
  Manualne sterowanie można też ustawić w menu:
  Moja Fifa11 > Ustawienia i profil > Kontroler > Ustawienia sterowania
  Lista ustawień:
  Automatyczne przełączanie: Ręczne
  Automatyczne przełączanie (wspom. ruchem): Brak wspomagania
  Pomoc przy sile podań: Wył.
  Pomoc przy podawaniu: Ręczne
  Pomoc przy podaniu prostopadłym: Ręczne
  Pomoc przy strzelaniu: Ręczne
  Pomoc przy dośrodkowaniu: Ręczne
  Pomoc przy podaniu górą: Ręczne
  Wspom. gra bramkarzem: Ręczne
  Analogowy sprint: Wył

  Trudność: 5/10


  Zawsze przyjazny - Always Friendly
  Dośrodkuj do znajomego, tak aby ten strzelił bramkę

  Powyższe osiągnięcie można wykonać na dwa sposoby.
  Pierwszy: grając w wirtualnym klubie dośrodkuj koledze, by ten umieścił piłkę w siatce.
  Drugi: potrzebne Ci będą dwa kontrolery. Zapraszasz kogoś do pomocy (chyba że świetnie obsługujesz dwa pady jednocześnie) i próbujesz robić to samo, co w wirtualnym klubie.
  Nie radzę się skupiać na tym trofeum bo wpadnie samo gdy będziemy rozgrywać mecze w Wirtualnym Klubie.

  Trudność: 3/10


  Co podać? - Anything in Particular?
  Odwiedź sklep FIFA 11

  Z menu głównego przejdź do gry w Sieci, następnie wejdź do sklepu FIFA 11. Po chwili zdobędziesz trofeum. Należy tylko wejść do sklepu, nie musimy nic kupować.

  Trudność: 1/10


  W samo światło bramki - Back of the Net
  Strzel 5 bramek czasie 1 sesji na arenie

  Za każdym razem, jak uruchomisz grę, rozpoczynasz na arenie treningowej, sterując wybranym zawodnikiem. Wystarczy że strzelisz tam 5 bramek, a trofeum będzie Twoje. Jeżeli nie czujesz się specjalnie na siłach, by to wykonać, będąc z piłką w polu karnym, na d-padzie naciśnij kierunek W ten sposób dostaniesz rzut karny co może jeszcze bardziej ułatwić sprawę.

  Trudność: 1/10


  Klubowa chwała - Club Glory
  Wygraj puchar jako zawodnik wirtualnego klubu

  Według mnie jedno z cięższych trofeów w grze. Twoim zadaniem jest wygranie pucharu jako członek Wirtualnego Klubu. Na ekranie, w którym drużyna przygotowywuje się do meczu, naciskasz (tylko kapitan może zmieniać ustawienia) i zmieniasz typ meczu na pucharowy. Następnie wciskasz i system losowo generuje Twej drużynie przeciwnika. Musicie wygrać 5 spotkań z rzędu. Pamiętaj, że trofeum dostają Ci, którzy zagrają (i wygrają) finałowy mecz, rezerwowi się nie liczą.
  Ja to trofeum robiłem około 3 miesięcy grając co dzień wiele meczy. Często byłem już w finale ale trafiałem na tzw. Cyborgów, którzy mają wymaksowane Gwiazdy i o dobrym wyniku z nimi możesz zapomnieć.
  Ułatwieniem w tym trofeum jest możliwość rozpisania drabinki pucharowej dla 12 osób które zasilą 6 klubów. Kolegów do ustawki znajdziecie w tym temacie: Ustawka

  Trudność: 8/10


  Podziwiajcie moją bramkę - Eat My Goal
  Wyślij film do serwisu EA SPORTS Football World

  W trakcie spotkania naciśnij , przejdź do powtórek, potem i wyślij do EA Sports Football World. Poczekaj około minutę, a trofeum wpadnie.

  Trudność: 1/10


  Zagorzały bramkarz - Established Keeper
  Rozegraj cały sezon w trybie kariery bramkarzem

  Przejdź do edycji swojego Wirtualnego Zawodnika, następnie zmień jego pozycję na bramkarza. Gdy to wykonasz, stwórz nową karierę, wybierając „zawodnik”. Po kilku okienkach na ekranie pojawi się opcja grania Wirtualnym Zawodnikiem - wybierz ją. Teraz najłatwiejsze: kiedy sezon się rozpocznie, wejdź w kalendarz i symuluj wszystkie mecze. Po prostu wybierz ostatni miesiąc i ustaw symulację do ostatniego dnia w sezonie. Trochę to potrwa, ale drastycznie skraca czas wykonania tego trofeum.

  Trudność: 4/10


  Eksperyment – Experimental
  Rozegraj 5 kolejnych pojedynków rankingowych różnymi drużynami

  Twoim zadaniem jest zagranie w 5 meczach pod rząd (za każdym razem inną drużyną), oczywiście w trybie rankingowym Head to Head.
  UWAGA! Przeciwnik nie może uciec z meczu. Więc aby być pewnym trofeum daj przeciwnikom wygrywać. Wtedy na pewno się nie rozłączą.

  Trudność: 4/10


  Pierwszy sukces - First Time Out
  Wygraj mecz ligi sieciowej znajomych

  Z menu głównego wybierz Gra w sieci > liga znajomych. Wystarczy, że Ty albo Twój znajomy stworzycie swoją ligę i zagracie w niej jeden mecz. Wygraj spotkanie, a trofeum będzie Twoje.
  Polecam ustawkę w tym temacie: Ustawka

  Trudność: 3/10


  Dobra forma - Good Form
  Rozegraj 5 kolejnych pojedynków rankingowych bez przegranej

  Zwycięż w 5 spotkaniach rankingowych Head to Head z rzędu. Tym razem możesz używać ciągle tej samej drużyny. Pamiętaj, że przeciwnik nie może uciec w trakcie tego spotkania, gdyż nie zaliczy Ci tego do trofeum. Jest to trudniejsze trofeum ale z pomocą przychodzi nam ustawka tym temacie: Ustawka

  Umawiamy się ze znalezionym kolegą i spotykamy w Pokojach Meczowych po czym wygrywamy z nim 5 rankingowych spotkań.

  Trudność: 5/10


  Nie ma to jak w domu - Home Maker
  Zmień stadion dowolnego zespołu

  Aby zmienić stadion jakiejkolwiek drużyny, przejdź do Moja Fifa 11 > Edycja drużyn > Stadiony. Wystarczy, że zmienisz stadion dowolnej drużynie.

  Trudność: 1/10


  Przemy po zwycięstwo - In for the Win
  Doprowadź do dogrywki pojedynku w grze rankingowej, grając słabszą drużyną

  Grając w meczu rankingowym 1vs1 musisz doprowadzić do dogrywki używając słabszej drużyny niż Twój przeciwnik. Aby za bardzo nie odbiegać od niego, poczekaj aż ten wybierze swoją ekipę, a potem Ty wybierz o pół gwiazdki słabszą. Szanse powinny być wtedy wyrównane.

  Trudność: 6/10


  Wchodzę do gry - In the Game
  Stwórz wirtualną gwiazdę

  Należy stworzyć Wirtualną Gwiazdę. Nic prostszego. Wybieramy odpowiednią opcję z menu i postępujemy zgodnie ze wskazówkami.

  Trudność: 1/10


  Mistrz taktyki – Mastermind
  Zdobądź bramkę rezerwowym w trybie kariery

  Do zrobienia tylko i wyłącznie w trybie menadżerskim. Wybierz jakąś dobrą drużynę, następnie tuż przed meczem posadź swego najlepszego zawodnika na ławce rezerwowej. Kiedy rozpocznie się spotkanie, naciśnij pauzę i przejdź do ustawienia składu. Wpuść na boisko piłkarza, którego przed meczem posłałeś na ławkę. Wystarczy, że strzelisz nim bramkę, a trofeum będzie Twoje. Możesz to wykonać na najniższym poziomie trudności.

  Trudność: 3/10

  Nowe brzmienie - New Choons
  Zaimportuj swoje dźwięki do gry za pomocą funkcji "Własna muzyka i zaśpiewy"

  Należy wrzucić do gry własne dźwięki.
  - Wrzuć na pendrive'a/płytę jakieś dźwięki w formacie mp3.
  - Skopiuj je na dysk twardy PS3.
  - Znajdź je i utwórz z nich playlistę.
  - W menu głównym FIFA 11 przejdź do Moja Fifa 11 > moja muzyka i zaśpiewy. Wystarczy, że wybierzesz dowolną z dostępnych kategorii i zaimportujesz stworzoną wcześniej playlistę do danej drużyny.

  Trudność: 2/10

  Raz w życiu - Once in a lifetime
  Strzel bramkę bramkarzem w dowolnym meczu

  Podobnie jak w przypadku Aerial Threat, w trakcie sesji na arenie naciśnij Select, mecz treningowy i zagraj jako bramkarz. Ustaw tak, by w Twojej ekipie było 11 zawodników, a w przeciwnej tylko golkiper. Podajemy bramkarzowi a on biegnie w przeciwne pole karne i strzela. Strzelenie bramki nie będzie problemem.

  Trudność: 2/10

  Wierny klubowi - One Club Man
  Rozegraj 50 meczów w tym samym wirtualnym klubie

  Musisz należeć do jakiegoś Wirtualnego Klubu. Po prostu musisz rozegrać w nim w sumie 50 spotkań. W tym czasie nie możesz zmienić klubu. Aby rozegrać jakikolwiek mecz musi być co najmniej 2 zawodników. Mecze muszą być rozgrywane w całości. Jeśli przeciwnik opuści mecz to nie zalicza tego do trofeum. Gra też ma kłopoty z liczeniem meczy i prawdopodobne jest, że nie wpadnie Ci po 50 meczach. Nie wolno się załamywać tylko grać dalej aż w końcu wpadnie. Ja zdobyłem to po 80 meczach ale niektórym wpada nawet po 150 spotkaniach.
  Kolegę do gry w WK znajdziesz w temacie: Ustawka

  Trudność: 5/10


  Pamiętne chwile - One to Remember
  Zapisz powtórkę w "Galerii powtórek"

  Należy zapisać powtórkę. W trakcie spotkania naciśnij , przejdź do powtórek i naciśnij Wybierz opcję „Zapisz w galerii powtórek”, a trofeum po chwili wpadnie.

  Trudność: 1/10


  Perfekcyjny bramkarz - Perfect Keeping
  Zagraj jako bramkarz w trybie szybkiego meczu i uzyskaj 100% skuteczności obrony w całym spotkaniu

  Z menu głównego wybierz szybki mecz, a następnie Zostań gwiazdą: bramkarz. Ustaw najniższy poziom trudności, czas gry jak najkrótszy, zaś obie drużyny niech będą wyrównane. Teraz wystarczy, że przeciwnicy oddadzą strzał na Twoją bramkę, a Ty go obronisz. W ten sposób będziesz miał 100% obrony. Spróbuj poruszać się teraz swym zawodnikiem na swojej połowie, "klepiąc" z kolegami na boisku. Nie powinieneś stracić piłki, gdyż na tym poziomie trudności męczyć się nie trzeba. Jeśli się nie uda to mecz od nowa aż w końcu wpadnie.

  Trudność: 3/10


  Tysiąc słów - Picture Perfect
  Wyślij zrzut ekranu do serwisu EA SPORTS Football World

  W trakcie spotkania naciśnij i przejdź do powtórek. Następnie naciśnij i wyślij obrazek do EA SPORTS Football World. Nic prostszego.

  Trudność: 1/10


  Złodziej bramek – Poacher
  Strzel bramkę z pola karnego zawodnikiem ze specjalnością "Złodziej bramek"

  Strzel bramkę w polu karnym zawodnikiem, który posiada specjalność “złodziej bramek”. Ustawiamy trening 11vs1 i strzelamy zawodnikiem z tą umiejętnością. Nie należy się skupiać na tym trofeum bo prawdopodobnie wpadnie samo podczas rozgrywania spotkań.
  Zawodnicy z tą umiejętnością to między innymi:
  Chelsea – Anelka
  Manchester United – Berbatov
  Man City – Adebayor

  Trudność: 2/10


  Rekordzista - Record Holder
  Zasłuż na umieszczenie Twojego nazwiska w dowolnym rankingu trybu kariery

  Zapewne zauważyłeś w głównym menu pewien leaderboard. Jest to taka tablica osiągnięć. Musisz sprawić, byś znalazł się tam w sekcji Tryb Kariery. Aby to zrobić staraj się zarabiać jak najwięcej pieniędzy w trybie menadżerskim, bądź rób wyzwania dla swej Wirtualnej Gwiazdy. Możesz także zrobić to w nieco szybszy sposób. Otóż przejdź do edycji zawodników oraz znajdź drużynę Red Bulls. Następnie z tej drużyny wybierz podstawowego bramkarza i zrób z niego najlepszego - wymaksuj jego umiejętności. Rozpocznij sezon i wykonaj symulację całego sezonu. Po tej operacji trofeum powinno być Twoje. Pamiętaj, że musisz być w 10 najlepszych na owej tablicy, więc jak masz za dużo znajomych grających w FIFA 11, skróć tę listę.

  Trudność: 4/10


  Pewne ręce - Safe Hands
  Rozegraj dowolny mecz jako bramkarz bez wspomagania

  Należy zagrać mecz bramkarzem z manualnymi ustawieniami. W menu głównym wybierz szybki mecz, Zostań gwiazdą: bramkarz, następnie po wciśnięciu „trójkąta” ukaże się okno konfiguracji kontrolera. Wystarczy, że wszystkie opcje zmienisz na manual i rozegrasz do końca spotkanie. Nie musisz meczu wygrać, wystarczy że je dokończysz.

  Trudność: 2/10

  Trening drużyny - Team Training
  Rozegraj mecz treningowy swoim wirtualnym klubem

  Do tego trofeum potrzeba co najmniej dwóch zawodników. Kiedy jesteś już w szatni swego Wirtualnego Klubu naciśnij „trójkąt” i zmień typ meczu na trening. Ukończ pomyślnie spotkanie, a trofeum będzie Twoje. Partnera do gry w WK znajdziesz tutaj: Ustawka

  Trudność: 3/10


  Czas na trening - Training Time
  Doskonal swoje umiejętności w dowolnym trybie treningu na arenie

  Kiedy będziesz na arenie wciśnij i przejdź do treningu stałych fragmentów gry. Po chwili trofeum będzie Twoje.

  Trudność: 1/10


  Wirtualna piłka nożna - Virtual Football
  Zagraj mecz w wirtualnym klubie z co najmniej 10 zawodnikami w składzie

  Należy zagrać mecz w Wirtualnym Klubie w pełnym składzie. Jedno z trudniejszych trofeów - z tego względu, że ciężko uzbierać 10 zawodników. Przejdź do szatni Wirutalnego Klubu i czekaj na swoją ekipę. Pamiętaj, że do meczu musi przystąpić co najmniej 10 graczy.
  Do tego trofeum bardzo pomocny okaże się temat ustawek: Ustawka

  Trudność: 8/10


  Rozgrzewamy rękawice - Warming the Gloves
  Obroń 10 strzałów w czasie 1 sesji na arenie

  Należy obronić 10 strzałów. W trakcie sesji na arenie naciśnij i zmień stronę z atakującego na bramkarza. Teraz wystarczy, że obronisz 10 strzałów. Zadanie nie jest trudne. Ustawiaj się zgodnie z poleceniami systemu. Aby się rzucić wykonaj ruch

  Trudność: 2/10


  A jednak wpadło! - Woodwork & In!
  Strzel bramkę od poprzeczki lub słupka w meczu

  W trakcie jakiegokolwiek spotkania musisz strzelić bramkę od słupka bądź poprzeczki. Nie ma na to rady, po prostu staraj się często oddawać uderzenia na bramkę przeciwnika. Radzę również nie przejmować się tym trofeum za bardzo, prędzej czy później będzie Twoje.

  Trudność: 4/10


  Dobry tydzień! - Good Week!
  Wywalcz nominację do zespołu tygodnia w trybie kariery

  W trybie menadżerskim, na koniec każdego tygodnia wybierana jest najlepsza jedenastka ligi. Musisz doprowadzić do tego, by nazwisko Twego zawodnika się tam znalazło. Najlepiej jak doprowadzisz do perfekcji swą Wirtualną Gwiazdę (niech to będzie bramkarz) i zaczniesz symulować spotkania. Po jakimś czasie powinno wpaść.

  Trudność: 4/10


  TROFEA SREBRNE

  Dookoła świata - Around the World
  Rozegraj mecz z drużyną z każdej dostępnej ligi

  Czasochłonne trofeum. Zagraj mecz każdą dostępną drużyną w grze. Pamiętaj, że musisz rozegrać spotkania przeciwko CPU. Polecam też zapisywać ligi na kartce i grać takim systemem, że jak gramy drużyną z Australii to grajmy też przeciwko drużynie z Australii. Poniżej lista lig:
  • Australia-League
  • Austrian Bundesliga
  • Belgium Pro League
  • Liga Do Brasil
  • Ceska Liga
  • Denmark Superliga
  • English Premier League
  • English nPower Championship
  • English nPower League 1
  • English nPower League 2
  • France Ligue 1
  • France Ligue 2
  • Germany Bundesliga
  • Germany 2. Bundesliga
  • Italy Serie A
  • Italy Serie B
  • Korean-League
  • Mexican Primera Division
  • Netherlands Eredivisie
  • Norway Tippeligaen
  • Poland Ekstraklasa
  • Liga Portuguesa
  • League of Ireland
  • Russian League
  • Scottish Premier League
  • Spain Liga BBVA
  • Spain Liga Adelante
  • Sweden Allsvenskan
  • Swiss Axpo Super League
  • Turkcell Super Lig
  • USA MLS
  Trudność: 6/10

  Gospodarz i gość - Home & Away
  Wygraj na wszystkich stadionach

  Na to trofeum również potrzeba trochę czasu. Musisz wygrać mecz na każdym stadionie, jaki jest dostępny w grze. Mecze muszą być rozgrywane przeciwko CPU. Nie możesz również zmienić stron w trakcie meczu, gdyż nie zaliczy Ci tego do trofeum, więc jeśli w trakcie meczu rozładuje Ci się pad to mecz trzeba powtórzyć. Poniżej lista stadionów:
  • Akaaroa Stadium
  • Allianz Arena - Bayern Munchen
  • Aloha Park - KC Wizards
  • Amsterdam Arena Ajax
  • Anfield - Liverpool
  • Arena D’oro - Parma
  • Camp Nou - Barcelona
  • Century Park Arena
  • Court Lane - Barnsley
  • Crown Lane - Hellsinborgs
  • Eastpoint Arena
  • El Bombastico - Valencia CF
  • El Medio - Villarreal CF
  • El Reducto - Real Valladolid
  • Emirates - Arsenal
  • Estadio Azteca - America
  • Estadio De Las Artes - Udinese
  • Estadio Del Pueblo - Houston Dynamo
  • Estadio Latino - Istanbull BB
  • Estadio Mestalla Valencia
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Estadio Vicente Calderon - Atletico Madrid
  • Euro Park - FC Lausanne
  • FIWC Stadium
  • Forest Park Stadium
  • Imtech Arena Hamburg
  • Ivy Lane - Everton
  • O Dromo - Brazil
  • Old Trafford - Manchester United
  • Olimpico Arena
  • Olympiastadion - Germany
  • Parc Des Princes - PSG
  • Pratelstvi Arena
  • San Siro - Inter Milan
  • Santiago Bernabeu Real Madrid
  • Signal Iduna Park - B. Dortmund
  • St James Park - Newcastle United
  • Stade Gerland - Lyon (OL)
  • Stade Kokoto - Hungary
  • Stade Municipal - Coventry City
  • Stade Velodrome - Marseille (OM)
  • Stadio Delle Alpi - Juventus
  • Stadio Olimpico - Lazio
  • Stadion 23. Maj - Legia Warszawa
  • Stadion Europa - FC Nurnberg
  • Stadion Hanguk - Bolton Wanderers
  • Stadion Neder - Hull City
  • Stadion Olympik - VfB Stuttgart
  • Stamford Bridge - Chelsea
  • Town Park - Scunthorpe United
  • Union Park Stadium
  • Veltins Arena - FC Schalke 04
  • Wembley Stadium - England
  Trudność: 6/10

  Mam to we krwi! - It's in the Blood!
  Przejdź ścieżką od zawodnika do menedżera lub grającego trenera w trybie kariery

  Rozpcznij karierę jako zawodnik (użyj Wirtualnej Gwiazdy), by skończyć jako trener. Na początku postaraj się, by mieć jak najwięcej punktów umiejętności własną Wirtualną Gwiazdą. Teraz wszystko zależy od Twego wyszkolenia. Staraj się wygrywać wszystkie spotkania i strzelać jak najwięcej bramek. Spróbuj też zostawać zawodnikiem meczu - to znacznie przyspieszy cały proces. Po 3-4 sezonach powinieneś dostać ofertę, dzięki której będziesz mógł zostać trenerem. Po prostu wybierz ją, a trofeum będzie Twoje.

  Trudność: 5/10

  Wschodząca gwiazda - Rising Talent
  Ukończ 100 wyzwań swoją wirtualną gwiazdą

  Twoim zadaniem jest ukończenie 100 wyzwań dla Wirtualnej Gwiazdy. W grze jest ich aż 400, lecz do trofea nie musisz zdobyć ich wszystkich. Aby zobaczyć całą listę przejdź do Wirtualnej Gwiazdy, a następnie do wyzwań. Ukażą Ci się poszczególne kategorie, w których zawarte są te wyzwania. Co najważniejsze, są one podzielone na stopień trudności: brązowy, srebrny oraz złoty. Jeżeli nie czujesz się na siłach, staraj się zdobywać te brązowe. By zdobyć jedną z nich wystarczy np. okiwać jednego rywala, bądź dokładnie podać do partnera z boiska. Możesz wszystko wykonać grając w Sieci, bądź samotnie, offline. Pamiętaj, że do wykonania złotych wyzwań musisz grać na poziomie World Class, do srebrnych na Semi Pro, zaś do brązowych wystarczy amator oraz nawet dwa kontrolery.
  Dodam, że sporo wyzwań wpada gdy rozgrywamy mecze w Wirtualnym Klubie. Dlatego polecam zagrać trochę meczy a wyzwania będą nam szybciej wpadać.

  Trudność: 6/10

  Wirtualny debiut - Virtual Debut
  Rozegraj wirtualną gwiazdą mecz w wirtualnym klubie lub grę rankingową w sieci

  Srebrne ale łatwe trofeum. Z menu głównego przejdź do Wirtualnej Gwiazdy, następnie wybierz Gra rankingowa Wirtualna Gwiazda. Zostaniesz przydzielony do losowej drużyny online. Grasz oczywiście stworzonym przez siebie zawodnikiem. Dokończ spotkanie i trofeum będzie Twoje.

  Trudność: 2/10

  Świetny miesiąc! - Great Month!
  Zdobądź nagrodę dla menedżera miesiąca w trybie kariery

  Zdobądź nagrodę miesiąca. Przejdź do edycji zespołów i wybierz jakąś dobrą drużynę ze słabej ligi (uczyń Twoją ekipę najlepszą). Następnie wrzuć do niej same gwiazdy, a z innych ekip w tej lidze usuń dobrych zawodników. Teraz przejdź do trybu menadżerskiego i wybierz opcję trener. Dobierz odpowiedni (jak najlepszy) skład i wykonaj symulację na parę miesięcy do przodu, a trofeum będzie Twoje.
  To tylko moja rada. Możesz też polegać na swoich umiejętnościach i po prostu wygrywać mecze i dobrze prowadzić drużynę a trofeum wpadnie.

  Trudność: 4/10


  TROFEA ZŁOTE

  Folklor - Folklore
  Zostań legendą jako zawodnik w trybie kariery

  W trybie menadżerskim grając jako zawodnik musisz stać się legendą dla swojego klubu. W trybie kariery wybierz opcję zawodnik i użyj swojej Wirtualnej Gwiazdy (niech to będzie bramkarz z wymaksowanymi umiejętnościami). Teraz wystarczy, że wykonasz symulację na dwa sezony do przodu. Jeżeli wciąż nie dostaniesz trofeum, symuluj jeszcze jeden sezon. Trofeum powinno wpaść.

  Trudność: 4/10

  Sto to dopiero początek - Hundred & Counting
  Rozegraj 100 pojedynków w grze rankingowej

  Zagraj 100 meczów rankingowych Head to Head. Na szczęście jest łatwiej niż w Fifie 10 bo teraz nie musisz wygrać tych meczy, wystarczy że je rozegrasz. Czasochłonne trofeum

  Trudność: 6/10

  Wirtualna legenda - Virtual Legend
  Rozegraj 500 meczów wirtualną gwiazdą

  Trofeum legenda w Fifie. Rozegranie 500 meczy Wirtualną Gwiazdą jest nie lada wyzwaniem a i urwie nam trochę czasu z życiorysu. Na szczęście gra do trofeum zalicza każde spotkanie nawet grając z kumplem na 2 pady. Staraj się umieszczać swoją postać w każdym spotkaniu.
  Można też korzystać ze sposobu czerwonych kartek. Zaczynamy spotkanie w trybie kariery i szybko faulujemy naszą Gwiazdą przeciwnika bez piłki. Otrzymujemy czerwoną kartkę i mecz zostaje zasymulowany a my mamy o jeden mecz więcej na koncie.

  Rada od Asulla
  Cytat Zamieszczone przez Asull
  Dobrze jeśli ktoś potrzebuje szybko i bezboleśnie wbić trofeum Virtual Legend znam doskonały pomysł dzięki czemu wiele moich znajomych poczuło smak platyny.
  Do boostu potrzebujemy jednego znajomego.
  Ustawiamy 2 minutowy nie rankingowy mecz i zapraszamy tam naszego znajomego.Teraz wystarczy powtarzać mecz aż do odblokowania trofeum.Nie musimy wygrywać wystarczy remis,ja podczas meczów rozmawiałem po prostu z moim znajomym na czacie .Sposób jest sprawdzony sam go wykorzystałem do wbicia pucharku.(i wiele moich znajomych też )
  Trudność: 10/10

  FIFA na zawsze - FIFA for Life (UKRYTE TROFEUM)
  Spędź 50 godzin na boisku

  Należy spędzić na boisku 50 godzin. Trzeba grać i jeszcze raz grać. Jest to czas rzeczywisty w jakim jesteśmy na murawie.
  Jeśli grasz z kolegą na 2 pady to również zalicza się to do trofeum.

  Trudność: 8/10

  TROFEUM PLATYNOWE

  Piłkarska Legenda – Football Legend
  Odblokuj wszystkie inne trofea (oprócz trofeów dodatkowej zawartości)

  Gratuluję! Możesz być z siebie dumny. Twój poświęcony czas i wytrwałość pozwoliły Ci zostać Piłkarską Legendą.  Jeśli znasz lepszy sposób na dane trofeum lub masz jakieś uwagi do poradnika to proszę pisz pod spodem lub do mnie na PW.
  Jeśli poradnik Ci pomógł zaznacz to, klikając pod spodem "Dzięki"
  Ostatnio edytowane przez Mario ; 10-05-2012 o 09:30

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •