Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Battlefield 1943 - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Awatar Broda
  Dołączył
  May 2012
  Mieszka w
  Bielsko - Biała
  Posty
  1,127
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  35
  Gamer IDs

  PSN ID: Brodasz_PL

  Złoto Battlefield 1943 - Poradnik  PRZEGLĄD:

  Poziom trudnośći trofeów: 2/10
  Ilość trofeów offline: 0
  Ilość trofeów online: 11
  Czas do zaliczenia 100%: ok. 25 godzin
  Zbugowane trofea: NIE
  Liczba graczy/kontrolerów: 1/1


  Battlefield 1943 jest grą nastawioną tylko i wyłącznie na rozgrywkę sieciową. Akcja gry jak sama nazwa wskazuje dzieje się w czasach II Wojny Światowej, a miejscem bitew są malownicze wysepki Pacyfiku. Gra nie jest trudna, jedyne czego od nas wymaga do masa cierpliwości. Aby rozegrać 100 meczy potrzeba grubo ponad 20 godzin, jednak nawet nie zauważymy kiedy ten czas zleci - gra naprawdę wciąga i może się bardzo podobać. Dla fanów serii strzelanek od EA- Battlefield 1943 jest pozycją obowiązkową.


  Na wstępie proponuje zapoznać się ze stronką:
  Battlefield 1943, na której możecie na bieżąco śledzić swoje postępy oraz poznać grę "od środka".


  PORADNIK:

  Attacker
  Capture five flags


  Trofeum polega na przejęciu 5 flag wroga. Aby tego dokonać musimy podbiec do flagi zajętej przez wroga (zaznaczona na czerwono) i poczekać do momentu przejęcia jej. Przejęcie będzie zaliczone wtedy, kiedy na ekranie pojawi się informacja, że to my przejęliśmy flagę, bądź asystowaliśmy koledze z zespołu. Po zakończonym meczu w statystykach możemy zobaczyć ile flag udało nam się przejąć w skończonym właśnie meczu.


  Best squad
  Be in the best squad on all three maps


  Aby zdobyć ten brąz, należy być w najlepszym zespole na wszystkich trzech mapach. W grze dostępne są łącznie cztery mapy:
  • Wake Island
  • Iwo - Jima
  • Guadalcanal
  • Coral Sea
  Wygrać musimy na trzech pierwszych mapach, obojętnie czy gramy po stronie USA czy Japonii.  Defender
  Defend five flags


  Tym razem naszym zadaniem jest niedopuszczenie do przejęcia naszej flagi przez wroga. Wpadnie spokojnie z czasem podczas nabijania meczy. Dla niecierpliwych polecam przejąć jakąś mało popularną flagę (aby uniknąć nalotów wroga, na samych wybrzeżach) i schować się np. w pobliskich krzakach. Prędzej czy później flaga stanie się łakomym kąskiem dla wrogów. Kiedy zaczną przejmować flagę po prostu trzeba ich zastrzelić. Obrona podobnie jak atak zaliczone będzie kiedy pojawi się stosowny komunikat na ekranie. Nie musimy tego oczywiście robić podczas jednego meczu.


  Mikrun
  Fly a plane for 10 minutes


  Trofeum do zdobycia na każdej mapie. Musimy łącznie przez 10 minut latać samolotem nie ważnie czy amerykańskim czy japońskim. Czas w powietrzu sumuje się z każdego meczu. Wpadnie spokojnie z czasem. Dla niecierpliwych: w menu głównym wybieramy "Play Air Superiority" i latamy dopóki pucharek nie wpadnie. Samolotem sterujemy za pomocą
  oraz gałek analogu.


  Motorman
  Get one kill with car, tank and plane


  Naszym zadaniem jest pozbycie się przeciwnika za pomocą wszystkich środków transporty w grze. Zabijamy:

  • Czołgiem
  • Samolotem
  • Samochodem
  Nie ma znaczenia czy zabijemy rozjeżdżając przeciwnika czy strzelając do niego z działek zamontowanych w pojazdach - obydwa sposoby gra zalicza jako zabójstwo pojazdem. Najtrudniej będzie z samolotem. Jeżeli nauczymy się latać zabójstwo zdobędziemy albo poprzez zrzucenie bomb na przeciwników (najlepiej podczas przejmowanie przez nich flagi) albo podczas kolizji z innym samolotem w trybie "Play Air Superiority".


  Parachutist
  Ude the parachuist once (2 seconds)


  Aby zdobyć ten pucharek należy podczas lotu samolotem, wysiąść z niego wciskając
  oraz otworzyć spadochron za pomocą . Jeżeli utrzymamy się w powietrzu min. 2 sek. trofeum zawita w kolekcji.


  Melee Man
  Melee kill one enemy player


  Naszym zadaniem jest zabicie przeciwnika za pomocą ataku Melee. Najłatwiej zdobyć ten pucharek na mapie Gudalcanal, która jest rajem dla snajperów. Przeszukujemy krzaki i prędzej czy później trafiamy na wrogiego strzelca. Zabijamy go atakiem Melee i trofeum jest nasze. Potencjalnych ofiar można również szukać w bunkrach, zawsze ktoś tam zostaje.


  Master of your domain
  Get one kill playing as each class


  W grze mamy możliwość zagrania każdą z trzech dostępnych klas postaci:

  • Infrantry
  • Rifleman
  • Scout

   


   


  Naszym zadaniem jest zabicie przynajmniej jeden raz podczas swojej przygody z grą Battlefield 1943. Wpadnie spokojnie podczas gry. Dla niecierpliwych: za każdym razem gdy zginiemy zmieniamy klasę postaci.


  Tour of Duty I
  Play 30 matches


  Pucharek wpadnie po rozegraniu 30 meczy.


  Tour of Duty II
  Play 100 matches


  Trofeum, które sprawia, że z grą spędzimy ponad 20 godzin. Do rozegrania mamy 100 meczy. Jeden może trwać nawet 20 minut, więc potrzebna będzie masa cierpliwości. Nie ma niestety żadnego sposobu, aby sobie skrócić czas potrzebny do rozegrania odpowiedniej ilości meczy. Jedyne co możemy zrobić to próbować dołączać do meczy kończących się lub już długo trwających. Jednak jak wspomniałem na wstępnie gra na pewno się spodoba i magiczna granica 100 meczy zostanie niezauważalnie przekroczona.  Veteran
  Cap 25 enemy flags


  Aby zgarnąć to sreberko musimy przejąć 25 wrogich flag. Kiedy rozpoczynamy mecz - lecimy za tłumem do najbliższej flagi. Następnie wsiadamy do czołgu i jeździmy od flagi do flagi po kolei przejmując je. Mi to trofeum wpadło podczas 8 meczu. Podobnie jak przy pucharku
  Attacker, aby przejęcie zostało zaliczone musi pojawić się odpowiednia informacja na ekranie.  The Pacific Campaign
  Win once every map as any team


  Jedyne złotko do zgarnięcia w grze. Naszym zadaniem jest wygranie na wszystkich trzech mapach grając raz po stronie wojsk USA raz po stronie księstwa Japonii. Zatem wygrać musimy minimum 6 meczy. Uruchamiamy tryb "Quick Match" i dołączamy do losowo wybranej armii na losowo wybranej mapie. Jeżeli dołączyliśmy do ogarniętej ekipy to zostajemy i oczywiście pomagamy wygrać. Po zakończeniu meczu kolejny będzie na tej samej mapie, a my walczyć będziemy po przeciwnej stronie. Kolejny mecz nowa mapa, nowa armia i tak w kółko. Zatem na każdej mapie gramy po dwa razy z rzędu, walcząc po dwóch Newsch konfliktu. Teraz pozostaje wygrać po dwa razy na każdej mapie i trofeum nasze.  Jeśli poradnik Ci pomógł zaznacz to, klikając pod spodem "Dzięki"


  Ostatnio edytowane przez Broda ; 16-01-2013 o 18:29


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •