Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Batman: Arkham Asylum - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Awatar FiodorKing
  Dołączył
  Jun 2012
  Mieszka w
  Łęczna
  Posty
  401
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  13
  Gamer IDs

  PSN ID: FiodorKing

  Platyna Batman: Arkham Asylum - Poradnik

  Przegląd
  :


  Trudność Platyny: ANKIETA
  Minimalna ilość przejść: 1
  Trofea offline: 48 (28, 18, 1, 1)
  Czas do Platyny: 25-35h
  Ilość trofeów do przeoczenia: 2 ( Leave No Man Behind, Party Pooper)
  Kody blokujące trofea: brak kodów


  Wstęp:


  Batman: Arkham Asylum, pierwsza z odsłon przygód Batmana na obecną generację konsol.Tytuł bardzo udany, ekipa z ROCKSTEADY naprawdę się postarała o bardzo dobrą przygodę. Zakład dla obłąkanych w Arkham nie powinien sprawić wielkich problemów przy zbieraniu trofeów. Drogę do splatynowania tytułu podzieliłem na trzy etapy. Pierwszy związany z Story Mode, drugi Riddler's Challenge's (zbieractwo) i trzeci Challenge Mode. Zapraszam do lektury!  Mapa Przejścia:

  Etap 1.


  Zacznij grę na najwyższym poziomie trudności, dzięki temu gdy ukończysz grę na Hard dostaniesz trofki za Easy i Normal. Większość czasu gry spędzaj w trybie detektywa (). W tym trybie naszemu bohaterowi mniej umknie podczas rozgrywki (mowa o znajdźkach), wszelkiego rodzaju interaktywne elementy otoczenia w trybie detektywa, są podświetlane na kolor pomarańczowy, np. "Gargulce", które stanowią doskonały punkt widokowy.
  Na swej drodze napotkasz kilka rodzajów przeciwników, w różnych sytuacjach. Jednych będziesz eliminował po cichaczu, niczym w Solid Sneak, a innych pozbędziesz się poprzez klasyczne ''mordobicie". Walka w grze nie jest niczym skomplikowanym. Samo sterowanie jest czytelne, a ruchy są wykonywane intuicyjnie przez naszego bohatera. Sama walka według mnie jest trudniejsza od działań prowadzonych w ukryciu. Poniżej opisze krótko zakres możliwości walki Batmana.
  - Najprostszą metodą na zadanie ciosu rywalowi jest Strike (), kilkukrotne wklepywanie spowoduje wykonanie prostego combosa, na którym daleko nie zajedziecie.
  - Bardzo funkcjonalną zagrywką jest Evade (x2), polega ona na przeskoczeniu przeciwnika, a najważniejszą zaletą Evade jest przedłużenie żywotności combo, co się nam przyda przy wielu trofeach. Evade jest pomocne również do obalenia gościa z paralizatorem. Dopiero gdy go przeskoczymy będziemy mogli zadać delikwentowi cios.
  - Counter (), od niego zawsze zaczynałem Freeflow Perfection, ruch polega na zablokowaniu ciosu przeciwnika i bezpośrednim skontrowaniu . Kontrę wykonujemy gdy nad głową przeciwnika pojawią się niebieskie "błyski".
  - Za pomocą wykonamy Stunt, swojaki cios ogłuszający bardzo przydatny na nożowników. Dopiero po ogłuszeniu tego typu przeciwnika, będzie można zadać mu cios.
  - Takedown wykonywany za pomocą + po nabiciu odpowiedniego mnożnika, jeśli masz wykupione upgrady z dziedziny walki to mnożnik wynosi x5. Po wykonaniu tej kombinacji Batman obala przeciwnika jednym ciosem.
  - Throw wykonujemy wklepując +, Batman wykonuje rzut.
  - Floor Stomp, kombinacja +, gdy nasz przeciwnik leży oszołomiony na glebie dobijamy go za pomoćą tej kombinacji.
  - Batman ma do zaoferowania kilka przydatnych gadżetów, które również mogą być używane podczas walki.
  Jeśli chcesz wykonać dobry combos, musisz pamiętać o kilku sprawach: po pierwsze - nie ważne jaki cios wyprowadzasz, zawsze nadaj mu odpowiedni kierunek, w innym wypadku pięści przetną powietrze i wszystko będziesz musiał wklepywać od nowa. Po drugie, kliknięcie o jeden raz za dużo jakiegoś przycisku też zazwyczaj kończy się klapą dla combosa. Używaj Evade, które przedłuża combosa, ja zawsze wykonywałem cios i od razu Evade.
  Co do eliminowania przeciwników po cichu, po prostu niech Twoje ruchy będą przemyślane, w innym wypadku będziesz powtarzał lokacje do skutku. Ekwipunek Batmana nam pomoże w skrytobójczym eliminowaniu nieprzyjaciela. Zazwyczaj gdy jest ktoś do wyeliminowania po cichu, dana lokacja w której jest takowy przeciwnik, przystosowana jest do cichego zabijania. W tym celu będą nam służyły GARGULCE, SZYBY WENTYLACYJNE, będą one podświetlone na pomarańczowo w trybie detektywa.
  Walki z ''bossami'' nie należą do najtrudniejszych, metodą prób i błędów ogarniesz każdego przeciwnika. Każdy "BOSS" ma swój schemat walki, co z czasem sprawia, że jest przewidywalny.

  Etap 2.

  W drugim etapie zajmiemy się znajdźkami. Edward Enigma alias Riddler w psychiatryku Arkham ukrył 240 zagadek. Naszym zadaniem jest je rozwikłać bądź po prostu odszukać .Do każdego zadania Riddler'a jest dołączona podpowiedź w postaci małej łamigłówki. W menu jest zakładka odnośnie zagadek, także możesz na bieżąco śledzić co masz, a czego nie. Cały zakład dla obłąkanych jest podzielony na 9 lokacji: ARKHAM EAST; ARKHAM WEST; ARKHAM NORTH; ARKHAM MANSION; BOTANICAL GARDENS; CAVES; INTENSIVE TREATMENT; INTENSIVE TREATMENT; PENITENTIARY. Poradnik jest zaopatrzony w czytelne mapy do każdej z lokacji. Najważniejsze jest, abyśmy do każdej z lokacji odnaleźli mapę Riddler'a, dzięki czemu zagadki staną się dziecinnie proste, bo po prostu będziemy widzieć je na mapie. Gdy znajdziemy mapy, nie będą nam potrzebne żadne filmiki, ani nie będzie trzeba rozwiązywać rebusów, które są niekiedy ciężkie do rozgryzienia. Jedynie co do niektórych będziemy potrzebowali wyposażenia batmana, ale przecież już ukończyłeś tryb Story i masz cały ekwipunek

  Etap 3.

  Kolejnym krokiem będą wyzwania, dostępne z menu glownego gry.
  Challenge mode
  podzielone jest na dwa tryby: Combat Challenge' s i Predator's Challenge's.
  W Combat Challange, naszym zadaniem jest zebranie jak największej ilości punktów, które są zamieniane na medale. Owe punkty zdobywamy poprzez eliminowanie bandytów za pomocą "mordobicia". Im dłuższy combos, tym więcej zarobimy,to po pierwsze, a po drugie staraj się w każdej rundzie wykonać Freeflow Perfection za który dostaniemy 5000 pkt. Trzeba umiejętnie używać Counter () i Evade (x2), a combosy nie będą sprawiały problemów.Każde zadanie jest podzielone na 4 rundy. Ilość zebranych punktów jest sumowana na ostateczny wynik.


  W Predator challenges, mamy dostępne kilka lokalizacji w których należy usuwać bandytów po cichu. By otrzymać komplet medali, w danej rundzie musimy wykonać jakieś zadania, np. użyć Beatranga na trzech bandytach, zabić trzech bandytów w jednym wybuchu itp. Dla ułatwienia podlinkuję trofeum związane z predator challenges i będziecie mieli wyłożone każde zadanie jak na tacy na filmach.


  Trofea:


  !!!Trofea do przeoczenia!!!


  Party Pooper
  KO all the henchmen celebrating your arrival at the party

  Na końcu gry, przed jednym z budynków w którym będzie się toczyła walka ostateczna, będzie stało czterech bandytów, dalej w środku budynku będzie kolejna grupa bandytów. Naszym zadaniem jest po prostu spuścić im łomot. Jest już to koniec gry, nabyłeś dużo doświadczenia w grze, więc takie mordobicie nie sprawi Ci problemów. Gdy padnie ostatni przeciwnik trofeum wpadnie. Poniżej film instruktażowy.
   


  Leave No Man Behind
  Rescue the guards and henchman from the Joker toxin in Decontaminatio

  Na samym początku gry przechodząc z lokacji do lokacji napotkamy zwisających na platformach dwóch strażników i jednego bandytę. Naszym zadaniem jest ich uratować.

  UWAGA!
  Aby trofeum wpadło musimy wykonać to w odpowiedniej kolejności, najpierw strażnicy, następnie bandyta,


  TROFEA NIE DO POMINIĘCIA, ZWIĄZANE Z FABUŁĄ


  Shocking Rescue
  Take down Zsasz in the Patient Pacification Chamber

  Malpractice Needs More Practice
  Survive the onslaught from the deformed Joker henchman

  Born Free
  Escape from Intensive Treatment to the island surface

  Just What The Doctors Ordered
  Save all the doctors in medical

  Daydreamer
  Survive the nightmare of the Scarecrow's fear gas

  Breaking And Entering
  Gain access to Administration after it is locked down by the Joker

  Recurring Nightmare
  Face your biggest fears and keep your sanity

  Zsasz Cut Down To Size
  Save Dr. Young from being killed by Victor Zsasz

  Baneful Payback
  Defeat Bane

  Solitary Confinement
  Capture and lock up Harley Quinn

  Double Trouble
  Defeat two Titan Henchmen at once

  Resist The Fear
  Conquer the effects of the Scarecrow's fear gas

  Crocodile Tears
  Venture into Killer Croc's lair and come out alive

  Poisoned Ivy
  Defeat the giant Titan Ivy plant  Night Glider
  Glide continuously for over 100m

  Używając peleryny przeleć odległość 100m. Szukamy najwyższego punktu na wyspie i po prostu skaczemy. Film poniżej.
   


  Rope-a-dope-a-dope
  String up one henchman and drop him to surprise a second (any play mode).

  Do wykonania tego trofeum potrzebujemy odpowiedniego UPGRADE (INVERTED TAKEDOWN), które umożliwia nam wieszać ofiarę do góry nogami na lince. Siedząc na gnomie, czekamy aż ofiara będzie pod nami i wciskamy , co sprawi że łobuz zawiśnie. Gdy już taki delikwent wisi, czekamy aż ktoś do niego podejdzie, a my za pomocą Bataranga przecinamy linkę. Gościu spada na drugiego i trofeum wpada Film poniżej.


   


  Catch!
  Catch a Batarang (any play mode)

  Kolejny raz potrzebujemy odpowiedni UPGRADE (REMOTE CONTROL BATARANG) do wykonania trofeum. Naszym zadaniem jest złapać zdalnie sterowany Batarang. Dołączam film.

   


  Freakshow Rodeo
  Ride Titan henchman and knock down 10 thugs (any play mode)

  Do tego trofeum potrzebujemy "Tytana", zmutowanego wroga. Jego nazwa pochodzi od substancji chemicznej. Musimy najpierw oszołomić mutanta (najlepiej BATARANGIEM), a następnie tłuc aż ten padnie na kolana. Teraz wskakujemy na niego (tzw. na barana) i powalamy 10 bandytów.  Freeflow Combo 5
  Complete a combo of 5 moves (any play mode)

  Wykonaj Combo x5. Trofeum bardzo proste, wpadnie przy pierwszej grupce bandytów, którym będziemy musieli spuścić łomot Jeśli natomiast masz z tym trofeum problem wykonaj taką zaproponowaną przeze mnie kombinację:
  poczekaj aż zostaniesz zaatakowany i wykonaj COUNTER ( ), dalej wal STRIKE za pomocą , wykonaj EVADE jeszcze raz i trofeum wpadnie.  Freeflow Combo 10
  Complete a combo of 10 moves (any play mode)

  Wykonaj Combo x10. Polecam robić EVADE (x2)
  i dawać cios i tak na przemian, aż osiągniemy combo x10.


  Freeflow Combo 20
  Complete a combo of 20 moves (any play mode)

  Wykonaj combo x20. Patrz trofeum poniżej.  Freeflow Combo 40
  Complete a combo of 40 moves (any play mode)

  Wykonaj combo x40. Powinno wpaść podczas przechodzenia combat challenges. Jeśli tak się nie stanie to moja rada: używaj dużo Evade. Do zrobienia już w pierwszym combat challenge. Nie daj się trafić, uważaj w którym kierunku oddajesz cios. Moja propozycja to Strike ( ), następnie Evade ( x2 ), Strike i Evade, na przemian, aż do momentu w którym wpadnie nam trofeum.  Freeflow Bronze
  Achieve 8 medals on combat challenges

  Zdobądź 8 medali w combat challenges.


  Freeflow Silver
  Achieve 16 medals on combat challenges

  Zdobądź 16 medali w combat challenges.


  Predator Bronze
  Achieve 8 medals on predator challenges

  Zdobądź 8 medali w trybie predator challenges.


  Predator Silver
  Achieve 16 medals on predator challenges

  Zdobądź 16 medali w trybie predator challenges.


  Invisible Predator
  Complete one predator challenge by using only Silent Takedowns

  Ukończ jedno z predator challenges używając tylko cichego obalenia. Zakradamy się od tyłu do bandyty i wciskamy by wykonać SILENT TAKEDOWNS. Film dla ułatwienia.
   


  Flawless Freeflow Fighter
  Complete one combat challenge without taking damage

  Ukończ jedno combat challenge bez odnoszenia obrażeń. Pierwszy Combat Cgallenge jest idealny do tego trofeum. Używaj dużo Evade, jest to najlepsza droga do tego trofeum, jeśli masz zamiar to zrobić na samym początku przeprawy przez combat challenge. Z czasem, gdy dojdziesz do perfekcji, w każdej rundzie będziesz wychodził bez szwanku. Dodatkowo mogę powiedzieć, że takowe osiągnięcie jest nagradzane 500pkt. w combat challenges.


  Mano-a-mano
  Defeat Titan henchman without using Batarangs (any play mode)

  Pokonaj TYTANA bez używania BATARANGU. Można wykonać zarówno podczas STORY MODE jak i COMBAT CHALLENGE. Opiszę jak to wykonać w obu trybach.
  COMBAT CHALLENGE-wybierz rundę RUMBLE IN THE JUNGLE. Dochodzimy do czwartej rundy, w której znajduje się potrzebny do wykonania trofea TYTAN. Na początku eliminujemy wszystkich bandytów, uważaj na pasek zdrowia. Eliminując bandytów cały czas miej na uwadze TYTANA i jego ataki, by w odpowiednim momencie zrobić unik gdy ten atakuje. Gdy polegnie ostatni bandyta zabieramy się za nasze główne zadanie. TYTAN jest mało odporny na ciosy gdy jest "oszołomiony", zazwyczaj by doprowadzić go do takiego stanu używaliśmy BATARANG'A, ale tym razem użyjemy EXPLOSIVE GEL, który jest dostępny w naszym ekwipunku. Przechodzimy do działania. Umieść ładunek wybuchowy na podłodze areny, gdy TYTAN będzie wykonywał szarżę w Twoim kierunku detonujemy ładunek i mutant jest oszołomiony, a my mamy okazję by "sklepać mu maskę". Powarzmy tą akcję do momentu gdy TYTAN polegnie. Film instruktażowy poniżej.
     STORY MODE - w trybie story by zdobyć te trofeum będziemy potrzebowali dwóch TYTANÓW. UWAGA! Podczas trybu STORE będziemy mieli tylko jeden moment by wykonać trofeum używając dwóch TYTANÓW. Tym razem by doprowadzić Tytana do oszołomienia, będziemy musieli doprowadzić do tego by jeden z tytanów wpadł na drugiego, podczas swojej szarży w kierunku Batmana. Gdy jeden wpadnie na drugiego, dochodzi do oszołomienia. Gdy go oszołomimy walimy w pysk do czasu kiedy odzyska siłę. Powtarzamy ten sposób kilka razy i Tytan zostaje powalony bez użycia BATARANGA.
     Freeflow Perfection
  Perform a perfect combo including all of Batman's combat moves (any play mode)

  Freflow Perfection, nazwa combo w skład którego wchodzą wszystkie ciosy batmana (jest ich 9). Nauczenie się tego combo jest wymogiem, jeśli chcemy zdobyć trofeum Freeflow Gold. Za wykonanie takiego combo podczas combat challenge otrzymamy 5000pkt. Sami musicie dojść do perfekcji, ja osobiście szperając w necie znalazłem wiele przykładów wykonania tego combo i żaden mi się nie przydał. A dlaczego? A no dlatego, że przeciwnik jest nieprzewidywalny, nigdy nie wiadomo jaki ruch wykona. Nauczenie się czyjegoś schematu jest trudne, dlatego też uważam że sami powinniście stworzyć swój własny schemat. Ja to robiłem tak, gdyby ktoś pytał:
  1. Counter()
  2 i 3. Robiłem Strike() i Evade(X2) aż dobijałem do x5, po takiej ilości nabitego combo mamy możliwość wykonania jednego z dwóch specjalnych ciosów.
  4. Po nabiciu x5 :Throw( + )
  5. Batarang()
  6. Stun()
  7. Ground takedown(+)
  8. Batclaw ()
  9. Gdy mamy nabite odpowiednią ilość ciosów znowu możemy wykonać specjalny cios Takedown(+ )

  Jak już pisałem naśladowanie czyichś ruchów nie jest drogą do sukcesu!


  Freeflow Gold
  Achieve 24 medals on combat challenges

  Zdobądź 24 medale w trybie combat challenges. O samej walce w Batmanie rozpisałem się na wstępie poradnika. Dobra rada jeśli jakaś runda daje Ci w kość, nie zmieniaj jej na następną, katuj do końca. Poniżej opis każdej rundy w raz z filmem.
  INTENSIVE TREATMENT

   


  1. 18000 pkt.
  2. 12000 pkt.
  3. 6000 pkt.

  Cztery proste rundy. Jeśli w dwóch zrobisz Freeflow Perfection to powinno Ci się udać zdobyć komplet medali. W 3 i 4 rundzie niektórzy rzezimieszki będą uzbrojeni w pałki.
  SAWER BAT
   

  1. 18000 pkt.
  2. 12000 pkt.
  3. 6000 pkt.

  Pierwsza runda bardzo prosta, czterech przeciwników. W drugiej ponownie czterech wrogów, jeden z nich jest "nożownikiem", by go pokonać użyj STUNT (). Uważaj na ostatnią rundę, gdzie przeciwnicy rzucają elementami otoczenia.

  SHOCK AND AWE

   

  1. 30000 pkt.
  2. 20000 pkt.
  3. 10000 pkt.


  Tutaj zaczynają się lekkie schody, gdyż do zdobycia dużej ilości punktów, na drodze staje nam upływający czas. W pierwszej rundzie 50s, w drugiej 60s, kolejna 1,15s i ostatnia 1,30s. Przeciwnicy w rundach są uzbrojeni w pałki, noże i paralizatory.

  RUMBLE IN THE JUNGLE

   

  1. 30000 pkt.
  2. 20000 pkt.
  3. 10000 pkt.

  Pierwsza runda prosta. W drugiej przeciwnicy operują pałkami i rzucają do nas elementami otoczenia.W trzeciej dochodzą paralizator i nożownik.W ostatniej rundzie przyjdzie nam się zmierzyć z TYTANEM.


  INTENSIVE TREATMENT(EXTREME)

   


  1. 30000 pkt.
  2. 20000 pkt.
  3. 10000 pkt.

  Utrudnieniem dla tego levelu jest broń palna. Najlepiej jest nie pozwolić by przeciwnik zdążył uzbroić się w broń i gdy tylko słyszymy charakterystyczny alarm, eliminujemy bandziora.


  SAWER BAT(EXTREME)

   


  1. 50000 pkt.
  2. 30000 pkt.
  3. 10000 pkt.


  Tutaj zmierzymy hordą przeciwników z palkami, nożownikami. W czwartej rundzie wrogowie używają broni palnej.

  SHOCK AND AWE(EXTREME)


   

  1. 30000 pkt.
  2. 20000 pkt.
  3. 10000 pkt.  Ponownie motyw z czasem, z tym że mamy go znacznie mniej. Wrogowie używają broni palnej.

  RUMBLE IN THE JUNGLE(EXTREME)

   

  1.50000
  2.40000
  3.30000

  Chyba najgorszy z leveli. Już w drugiej rundzie pojawi się TYTAN. W trzeciej jest o tyle trudno, że mamy kilka skrzyń z bronią i będzie nam ciężko wyeliminować w jednym czasie wrogów przy skrzyniach. W czwartej rundzie do wyeliminowania dwóch TYTANÓW.


  Predator Gold
  Achieve 24 medals on predator challenges

  Zdobądż 24 medale w trybie predator challenges. By zdobywać medale w tym trybie, należy wykonywać zadania dla poszczególnych leveli. Opisy i Filmiki do każdej rundy poniżej.

   

  1) Silence is golden - pokonaj przeciwnika od tyłu za pomocą .
  2) Blast Zone - umieść ładunek wybuchowy na jednej ze ścianek, tak by przy wybuchu wyeliminować jednego bandytę.
  3) Mind you head - ogłusz przeciwnika Batarangiem i dobij go


   


  1) Fall Guy - należy użyć Batclaw (), w taki sposób aby przeciwnik spadł z platformy.
  2) Over the Ledge - należy zrzucić przeciwnika z platformy, podczas zwisania na krawędzi.
  3) Round the Bend - wyeliminuj wroga zza krawędzi.

   


  1) Smash Landing - wyeliminuj wroga, niszcząc górną szybę, używając egzekucji.
  2) Hang Time - użyj Inverted Tekedown by wyeliminować wroga
  3) Break you Fall - zeskocz na przeciwnika by go ogłuszyć i następnie dobij go.

   


  1) Watch You Step - użyj automatycznej detonacji na przeciwniku. Umieść ładunek wybuchowy na posadzce i poczekaj aż wróg najdzie na ładunek.
  2) Crowd Control - za pomocą ładunku wybuchowego, wyeliminuj trzech wrogów jednocześnie.
  3) Grate Moves - wyeliminuj przeciwnika, będąc ukryty w kratce podłogowej.

   


  1) Three for Three - wysadź trzy ściany w jednym czasie, w celu ogłuszenia trzech zbirów.
  2) Break Trough - należy użyć Line Launchera i przebijając się przez szybę wyeliminować wroga.
  3) Aerial Assult - wykonaj Glide kick i dobij wroga.
   

  1) Chain Reaction - wyeliminuj dwóch wrogów jednocześnie, używając Line Launcher'a.
  2) Three in a Row - używając jednego Remote Control Batarang, ogłusz trzech wrogów.
  3) Sonic Boom - użyj Sonic Shock Batarang do wyeliminowania przeciwnika.
   

  1) The Magic Number - za pomocą Triple Batarang, ogłusz trzech przeciwników.
  2) Kick Off - Za po mocą Line Launchera, zwal przeciwnika z wyższej platformy, a następnie dobij go.
  3) Hit And Run - Uderz przeciwnika tak, aby go zwalić z nóg, a następnie ucieknij.
   

  1) Two for the Price of One - za pomocą Ultra Batclaw zawal podłogę na której znajduje się minimum dwóch wrogów.
  2) Shock Tactics - musisz zaskoczyć przeciwnika, tak żeby nie wiedział skąd się tu wziąłeś. Najlepiej zeskocz tuż za jego plecami.
  3) Thug of War - Używając Ultra Batclawa, zwal z wyższej platformy trzech przeciwników jednocześnie.


  Arkham Analyst
  Solve 5% of riddler challenges

  Rozwiąż 5% zagadek Riddler'a.
  Patrz na trofeum "Crack The Enigma"


  Cryptic Investigator
  Solve 10% of riddler challenges

  Rozwiąż 10% zagadek Riddler'a.
  Patrz na trofeum "Crack The Enigma"


  Lateral Thinker
  Solve 25% of riddler challenges

  Rozwiąż 25% zagadek Riddler'a.
  Patrz na trofeum "Crack The Enigma"


  Mystery Solver
  Solve 40% of riddler challenges

  Rozwiąż 40% zagadek Riddler'a. Patrz na trofeum "Crack The Enigma"


  Conundrum Cracker
  Solve 55% of riddler challenges

  Rozwiąż 55% zagadek Riddler'a.
  Patrz na trofeum "Crack The Enigma"


  Mental Athlete
  Solve 70% of riddler challenges

  Rozwiąż 70% zagadek Riddler'a.
  Patrz na trofeum "Crack The Enigma"

  Riddle Resolver
  Solve 85% of riddler challenges

  Rozwiąź 85% zagadek Riddler'a.
  Patrz na trofeum "Crack The Enigma"

  World's Greatest Detective
  Spirit of Amadeus Arkham revealed

  Ostatnia zagadka, ujawnij ducha Amadeusa. Film dla ułatwienia.

   


  Crack The E Nigma
  Solve every riddle on the island

  Rozwiąż każdą zagadkę Riddler'a na wyspie. Jak już pisałem, w grze mamy 9 różnych lokacji, dla których mamy oddzielne zagadki. Każda lokacja ma swoją mapę, na której są umiejscowione zagadki.Po całej wyspie porozrzucane są: zęby Jokera, taśmy z nagraniami, wiadomości, trofea Riddlera, no i wszelakie zagadki. Pamiętajmy używać trybu detektywa. Zakładając, że nie macie ochoty szukać zagadek na własną rękę, do każdej z lokacji wrzucam film i mapkę:

  ARKHAM EAST
   

     ARKHAM WEST
   

     ARKHAM NORTH
   

     CAVES
   

   

     BOTANIC GARDENS
   

   
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&list=PLADE5D8EB3D1 BC937&v=HtJcCXNCxKA[/videp]

     THE PENITENTIARY
   

   

     MEDICAL FACILITI
   

   

     INTENSIVE TREATMENT
   

   

   
  Big Bang
  Complete story mode on Easy difficulty

  Ukończ story mode na poziomie trudności Easy.

  Bigger Bang
  Complete story mode on Normal difficulty

  Ukończ story mode na poziomie trudności Normal.

  Biggest Bang
  Complete story mode on Hard difficulty

  Ukończ story mode na poziomie trudności Hard.

  Perfect Knight
  100% Complete

  Ukończ 100% gry. Ukończ grę, wykup cały ekwipunek, rozwiąż wszystkie zagadki, zdobądź wszystkie medale w challenges.


  Platinum Trophy
  Platinum Trophy

  Gratulacje, wbiłeś calaka w tej grze


  Jeśli poradnik Ci pomógł zaznacz to, klikając pod spodem "Dzięki"

  Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 27-01-2013 o 18:38

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •