PRZEGLĄD:

  • Poziom trudność trofeów: 3/10
  • Trofea offline: 6 ( 2 4)
  • Trofea online: 0
  • Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 1-2 godz.
  • Minimalna ilość przejść: 1x każdą misję (zalecane 2x każdą misję)
  • Trofea występujące z błędem: 0
  • Trofea do przeoczenia: 0
  • Wymagana przepustka sieciowa?: NIE
SŁOWEM WSTĘPU:

Content Collection 1 to pierwszy z dodatków, który dedykowany jest do trzeciej części Modern Warfare. DLC zawiera 4 mapy do trybu multiplayer (Liberation, Piazza, Overwatch i Black Box), oraz dwie dodatkowe misje do trybu Spec Ops (Negocjator oraz Czarny lód). Wszystkie 6 pucharków można zdobyć w nowych misjach Spec Ops w niecałe 2 godz. (lub krócej, oczywiście w zależności od skila). Trudność pucharków również nie stawia poważnych przeszkód graczom, pucharki wymagają minimum dwukrotnego przejścia każdej z misji, aczkolwiek nie twierdzę że nie jest to również możliwe przy jednym przejściu każdej misji - lecz w takim przypadku poziom trudności pucharków "Nie na mojej zmianie" oraz "Trzynastka" zdecydowanie wzrasta, więc chyba nie ma po co się "napinać"
Zapraszam do poradnika.
autor: IAH
MAPA PRZEJŚCIA:

KROK 1: Ukończenie misji "Negocjator" oraz "Czarny lód" na normalnym poziomie trudności
Nie będzie to duże wyzwanie - zapoznajcie się z misjami, w misji "Negocjator" zapamiętajcie lokalizacje zakładników. W misji "Czarny lód" podczas jazdy na skuterze śnieżnym postarajcie się przejechać 13 przeciwników (puchar "Trzynastka").KROK 2: Ukończenie misji "Negocjator" oraz "Czarny lód" na poziomie trudności Weteran
Mimo że jest to najwyższy poziom trudności, to jednak misje te nie są jakoś specjalne trudne - kluczem do sukcesu jest oczywiście zapamiętanie z poprzedniego przejścia pozycji wrogów, pamiętajcie również o osłonach - bezpośrednia konfrontacja w stylu "Rambo" zazwyczaj prowadzi do zgonu, więc nie ma co się śpieszyć, zanim przemieścicie się do przodu upewnijcie się że zlikwidowaliście wszystkich wrogów.KROK 3: Trofea "Nie na mojej warcie" oraz "Trzynastka"

Po ukończeniu tych dwóch misji na poziomie Weteran, czas zabrać się za ostatnie dwa trofea. Zdecydowanie trudniejszy puchar to "Nie na mojej warcie", puchar "Trzynastka" nie sprawia problemów, dlatego też wcześniej sugerowałem, abyście się za niego zabrali już przy pierwszym podejściu do misji "Czarny lód"


PORADNIK WŁAŚCIWY:

TROFEA
Strzelba zamiast dyplomacji /Shotgun Diplomacy/
Ukończ misję operacji specjalnych "Negocjator" na dowolnym poziomie trudności.


Patrz "Doświadczony negocjator"Śliska sprawa /Slippery Slope/
Ukończ misję operacji specjalnych "Czarny lód" na dowolnym poziomie trudności.


Patrz "Lód w żyłach"Nie na mojej warcie /Not on My Watch/
Uratuj wszystkich zakładników w misji operacji specjalnych "Negocjator".


Oczywiście polecam najniższy dostępny poziom trudności, czyli normalny. Dokładnie zapamiętajcie lokalizację wszystkich zakładników, tak naprawdę są tylko dwa trudne momenty, w których możecie stracić zakładników (zakładnicy którzy znajdują się w pierwszym budynku, zaraz po wejściu po schodach, oraz znajdujący się na placu, gdzie musicie rozbroić ładunek wybuchowy) - korzystajcie wtedy z granatów dymnych. Musicie również uważać na jednego zakładnika podczas drugiego etapu w zwolnionym tempie - jeden z zakładników znajduję się za środkowym przeciwnikiem, łatwo jest przez przypadek go zabić. Wszystkich zakładników jest 35 - jeżeli którykolwiek zginie - musicie zrestartować misję.

 


Doświadczony negocjator /Skilled Negotiator/
Ukończ misję operacji specjalnych "Negocjator" na poziomie trudności Weteran.


Nie jest to specjalnie trudne zadanie, nie śpieszcie się, korzystajcie z osłon i z granatów dymnych - nie przejmujcie się jeżeli zginie Wam którykolwiek z zakładników. Najtrudniejszym etapem jest konfrontacja na placu w którym będziecie musieli rozbroić ładunek - po jego rozbrojeniu możecie się cofnąć z powrotem za bramę na schody, i tam sukcesywnie likwidujcie zbliżających się wrogów. W razie problemów popatrzcie na film, który jednocześnie pokazuje jak zdobyć wszystkie 3 trofea w tej misji:

 


Trzynastka /A Baker's Dozen/
Zabij 13 przeciwników, potrącając ich skuterem śnieżnym w misji w operacjach specjalnych "Czarny lód"


Włączcie najniższy dostępny poziom trudności (normalny), dzięki będziecie mieli możliwość na spokojnie taranowanie przeciwników bez obawy że zginiecie. Jeżeli napotkacie na drodze większą ilość przeciwników, poziomie trudności bez obaw możecie zawracać lub cofać i taranować pozostałych przy życiu wrogich żołnierzy z piechoty.

 


Lód w żyłach /Ice in Your Veins/
Ukończ misję operacji specjalnych "Czarny lod" na poziomie trudności Weteran.


Na tym poziomie zdecydowanie wzrasta trudność etapu podczas podróży skuterem śnieżnym, musicie jak najszybciej likwidować strzelających do Was przeciwników na skuterach (pasażerowie), po dotarciu do bazy korzystajcie jak najczęściej z osłon, teraz przyda się doświadczenie z poprzedniego przejścia - wiedza o lokalizacji poszczególnych przeciwników będzie Wam bardzo pomocna. W razie problemów pamiętajcie o granatach dymnych.

 

Jeżeli poradnik pomógł Ci, zaznacz to klikając po spodem "dzięki"