Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: DLC: Brakujące ogniwo - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Banned
  Dołączył
  Jan 2012
  Mieszka w
  Stargard Szcz.
  Posty
  517
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  0
  Gamer IDs

  PSN ID: rodzina17

  DLC: Brakujące ogniwo - Poradnik  Przegląd:

  Poziom trudności trofeów:
  Trofea offline: 8x , 2x
  Trofea online : brak
  Szacowany czas do 100%: 5-10 h
  Ilość trofeów do przegapienia: Dobry Samarytanin , Nigdy nie zapominaj , Wszystko powyższe , Stare porzekadło , Placówka Zero
  Minimalna ilość przejść: 1
  Trofea związane ze zbieractwem : 1 Uczony
  Liczba graczy/kontrolerów: 1


  Cenne wskazówki :


  To DLC skupia się na tym aby przejść grę pozostając niezauważonym oraz nie włączając żadnego alarmu. Jeśli jesteś w tarapatach, wczytaj wcześniejszy zapis gry i próbuj przejść fragment jeszcze raz. Czyli identycznie jak w podstawce: bardzo często zapisujemy stan gry i od początku skupiamy się na zdobyciu głównego trofeum Placówka Zero - Przejdź grę bez wykorzystywania zestawów Praxis ani wyposażenia .


  Mapa Przejścia :


  To DLC wymaga od nas jednego przejścia aby uzyskać 100 % , lista poniżej pokazuje w jakiej kolejności należy zdobywać trofea.

  Trofea, które należy zrobić przed opuszczeniem łodzi:

  • Dobry Samarytanin

  • Nigdy nie zapominaj

  • Ucieczka z patelni ( związane z fabułą nie da się pominąć)
  Trofea, które należy zrobić przed opuszczeniem Doc. Kavanagh w laboratorium:
  • Uczony
  Trofea, które należy zrobić przed ostateczną walką:
  • Wszystko powyższe

  • Zaplecze
  Trofea do zrobienia w końcówce gry:
  • Łowca doskonały

  • Stare porzekadło

  • Placówka Zero

  • Nigdy nie przestawaj szukać

  Trofea:  Dobry samarytanin // Good Samaritan

  Wymieniłeś ogniwo zasilające w uszkodzonej kapsule , ratując życie osoby wewnątrz. // You replaced the power supply on a damaged stasis pod, saving the occupant's life.

  Side Quest: Acceptable Losses
  To będzie twoje pierwsze trofeum, o ile masz zamiar dotrzeć do ładowni. Upadek pojemnika uszkodzi akumulator kapsuły i zostaniesz poproszony o znalezienie nowej baterii w celu uratowania życia człowieka.
  Akumulator jest ukryty niedaleko. Przechodzisz przez drzwi, za którymi są skrzynki. Przenosisz jedną i odblokowuje się droga, którą powinieneś pójść dalej. Znajdziesz potrzebny akumulator. Gdy masz go już w rękach wróć do uszkodzonej kapsuły i włóż zasilanie na miejsce.

  W razie problemów pomoc video:
     Nigdy nie zapominaj // Never Forget

  Wróciłeś do miejsca , w którym Belltower znalazło cie i schwytało. // You revisited the site where Belltower discovered and captured you.

  W celu zdobycia tego trofeum, będzie trzeba odwiedzić miejsce gdzie zostałeś złapany. Można to zrobić zaraz po zdobyciu trofeum Dobry samarytanin.
  Po przemieszczeniu się dźwigiem, znajdziesz ukośny kontener. Gdy przejdziesz nim, znajdziesz dwie skrzynki, które możesz wziąć. Przenieś je tak, abyś mógł się wspiąć na kontener, położony wyżej po lewej stronie. Następnie zejdź w dół i będziesz na miejscu.

  W razie problemów pomoc video:
     Ucieczka z patelni // Out of the Frying Pan

  Udało ci się uciec ze statku... Ale co dalej? // You made it off the boat... but to what end?

  - Trofeum związane z fabułą, nie da się pominąć.  Uczony // The Learn'd Scholar

  Kiedy dowody,cyfry,zostały wyświetlone w kolumnach przed moimi oczami... // When the proofs, the figures, were ranged in columns before me...

  Trofeum wymaga zebrania i umieszczenia trzech dysków w laboratorium Doc. Kavanagh.
  Filmik pokazuje miejsca gdzie można znaleźć dyski i gdzie je ulokować.

   
  Wszystko powyższe // All of the Above

  Udało ci się uratować dr Kavanagh i wszystkich więźniów. // You managed to save Dr. Kavanagh and all the prisoners, too.

  Kiedy zostaniesz poproszony o wybór: czy chcesz uratować Doc. Kavanagh, czy też więźniów, wyjdź z ekranu dotykowego i poszukaj kanału wentylacyjnego ukrytego za ciężką skrzynią. Postępuj zgodnie z filmikiem, uwzględniając to, co robi gracz między 26m:15s a 27m:30s. Wejdź do kanału wentylacyjnego i podążaj określoną drogą. Znajdziesz zielony zbiornik gazu. Zniszcz go - oczywiście bez użycia broni, jeśli jednocześnie pracujesz nad trofeum Placówka Zero. Łatwo można to zrobić za pomocą gaśnicy, która znajduje się w pokoju tuż przed wejściem do kanału wentylacyjnego.

  W razie problemów pomoc video:
   


  POLECAM JEDNAK ZROBIĆ TO W TEN SPOSÓB JAK POKAZUJE TEN FILMIK
  (jak zdobyć trofeum jest pokazane od 55 do 60 minuty uwzględniając to co robi gracz między 26m15s a 27m30s)
  Zaplecze // Back Stage Pass

  Udało ci się dostać do tajnego sklepu Quinna. // You gained access to Quinn's secret store.

  Bardzo proste trofeum. Przed walką z Burke, Quinn zadzwoni i powie, że pozostawił dla ciebie "to i owo" w swoim sklepie. Udaj się tam. Drzwi będą otwarte, a z tyłu będą ułożone dwie skrzynie, które powinieneś przenieść. Znajdziesz przycisk, który po naciśnięciu otworzy ukryte pomieszczenie. Zbliż się do niego, a dostaniesz trofeum. Ten film pokazuje najbezpieczniejszy sposób jak dotrzeć do sklepu.

     Łowca doskonały // Apex Predator

  Udało ci się dokonać zamachu na Burke bez zostania zauważonym. // You performed a takedown on Burke without being detected.

  Będziesz musiał wykonać ogłuszenie na Burke w ostatniej walce, nie zostając zauważonym przez innego przeciwnika. Jeśli zostaniesz zauważony, załaduj ostani save i spróbuj ponownie. Filmik pokazuje idealną drogę aby wszystko zrobić po cichu.

  Niektóre inne informacje, które mogą być przydatne:
  • Istnieje 2 snajperów, 2 strażników, 1 ciężki żołnierz na pomieszczeniu nad Burkiem i 1 robot w okolicy.
  • Kod do drzwi, gdzie ukrywa się Burke to 5359 .
  • Wykonanie ogłuszenia na Burke automatycznie zniszczy robota.
  W razie problemów pomoc video:
     Stare porzekadło // That Old Adage

  Najwyraźniej twój wszczep KASIA nie działa na wszystkich // Apparently, your CASIE augmentation doesn't work on everyone...

  WAŻNE:
  Jeżeli grasz bez użycia zestawów praxis, stwórz inny plik z zapisem gry zaraz po walce z Burkiem.

  Aby odblokować to trofeum trzeba będzie użyć zestawu praxis, w celu ulepszenia zdolności Casie. Hakera spotkasz na końcu gry.
  Rozmowa rozpocznie się tuż po tym, gdy się do niego zbliżysz. Następnie pojawi się prośba, abyś zdecydował, czy chcesz zadać hakerowi więcej pytań, czy też odejść. Wybierasz pierwsze i naciskasz , używając ulepszenia Casie. Typ osobowości rozmówcy to alfa, więc uspokój go.

  W razie problemów pomoc video:
     Placówka Zero // Factory Zero

  Udało ci się przetrwać Brakujące Ogniwo bez wykorzystywania zestawów Praxis ani wyposażenia. // You survived The Missing Link using no Praxis kits, weapons, or explosives. Whoa.

  Aby otrzymać to trofeum trzeba będzie przejść całe DLC bez użycia broni, żadnych materiałów wybuchowych i bez modernizacji Praxis. Oznacza to "tylko piwo i ogłuszenia ".
  Jeśli planujesz zdobyć wszystkie trofea w tylko jednej rozgrywce, oczywiście możesz to zrobić. To o czym musisz pamiętać to niewywoływanie alarmu, nieoddawanie strzałów, utrzymywanie postaci w trybie skradania oraz ukrywanie ciał, po wykonaniu ogłuszenia. Kanały wentylacyjne są najlepszym miejscem do ukrycia ich. Ważne jest również robienie alternatywnych zapisów gry podczas rozgrywki, tak aby móc bez problemu wykonać niektóre zadania (np. Stare porzekadło)

  POLECAM W TEN SPOSÓB PRZEJŚĆ CAŁĄ GRĘ WSZYSTKIE INNE TROFEA WPADNĄ PO DRODZE  Nigdy nie przestawaj szukać // Never Stop Looking
  Udało ci się uciec ze stacji Rifleman Bank. Nic już nie powstrzyma cię od znalezienia Megan. // You escaped Rifleman Bank Station. Nothing will stop you from finding Megan now.

  Trofeum związane z fabułą, nie da się pominąć


  Jeśli poradnik Ci pomógł, kliknij Dzięki pod spodem

  Ostatnio edytowane przez Maximus2517 ; 15-09-2012 o 19:39

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •