Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: DLC: Map Pack 3 - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Awatar Broda
  Dołączył
  May 2012
  Mieszka w
  Bielsko - Biała
  Posty
  1,127
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  35
  Gamer IDs

  PSN ID: Brodasz_PL

  Złoto DLC: Map Pack 3 - Poradnik  PRZEGLĄD:

  Trudność trofeów: 4/10
  Trofea offline: 10 ( 7 , 3 )
  Trofea online: 0 (wszystkie trofea możemy zdobyć offline)
  Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 8 h
  Zabugowane trofea: nie
  Kody blokujące trofea: nie
  Liczba graczy/kontrolerów: 2/2
  Wymagany online pass: nie

  WSTĘP:

  Map Pack 3 jak sama nazwa wskazuje jest trzecim dodatkiem wydanym do leciwej już gry Call of Duty: World at War. To DLC daje nam możliwość postrzelania w trybie wieloosobowym na mapach: Battery, Revolution oraz Breach. Trofea dostępne w tym dodatku do zdobycia są w rewelacyjnym trybie Nazi Zombies na mapie Der Riese. Wszystkie pucharki możemy zdobyć grając online, na podzielonym ekranie bądź w grze solowej. Tyle tytułem wstępu - zaczynamy.

  MAPA PRZEJŚCIA:

  KROK 1:

  Na początek proponuje nieco pograć online z trzema osobami. Poznamy wówczas dobrze mapę. Lokalizację broni, "Mystery Box-ów", Teleportów oraz "automatów" z perkami. Najprawdopodobniej wpadnie nam również pierwsze trofeum
  Locksmith!

  KROK 2:

  Gra na split-screenie lub z kolegą przez sieć. Gra w duecie. Na tym etapie skupiamy się na pucharkach
  Elevate Your Senses!, Der Electrican! oraz Wacker Packer!.

  KROK 3:

  Gramy online w cztery osoby i staramy się zdobyć brakujące pucharki. Kluczem do sukcesu jest dobra strategia. Proponuje zaopatrzyć w jakiś dobry karabin (MG42, M1919 Browning), ulepszyć go i kampić na balkonie przy "Mystery Box-ie" w hangarze gdzie znajduje się teleport C. Prędzej czy później dołączy do naszej miejscówki inny gracz i grając we dwóch na tej pozycji z dobrymi karabinami jesteście praktycznie nietykalni. Grając w ten sposób doszedłem do 35 Rundy, a zaopatrzony byłem w ulepszonego MG42 oraz Ray Guna, granaty i niezawodne "małpki".
  Pamiętać należy również o zostawianiu po każdej rundzie tzw: "pełzacza" (zombiaka pozbawionego kończyn dolnych) co pozwoli nam na uzupełnienie amunicji oraz na spokojne wykonywanie czynności związanych z pucharkami.

  PORADNIK:

  Elevate Your Senses!
  Activate The Fly Trap. (Map Pack 3 only)


  Proponuje grać w dwie osoby. Naszym zadaniem jest aktywować "latającą" pułapkę. Aby tego dokonać należy najpierw aktywować wszystkie trzy teleporty (patrz trofeum Der Electrican!). Dzięki temu uzyskamy możliwość ulepszania broni za pomocą maszyny Pack-A-Punch. Zaopatrujemy się w jakiś karabin ewentualnie snajperkę, następnie ulepszamy ją po czym strzelamy w panel kontrolny aktywujący pułapkę. Panel znajduje się zaraz za drzwiami w początkowej lokacji na przeciwko karabinu Gewehr 43. Koszt otwarcia drzwi - 750 pkt. Kiedy trafimy, aktywujemy pułapkę - trofeum wpada do naszej kolekcji. Proponuje zapoznać się z poniższym filmikiem:

   


  Locksmith!
  Open all doors in the map. (Map Pack 3 only)


  Trofeum, na które nie powinniśmy specjalnie zwracać uwagi. Aby zdobyć ten pucharek należy otworzyć wszystkie drzwi znajdujące się na mapie. Polecam grać online w cztery osoby. Łączny koszt wszystkich drzwi czy przeszkód, które należy usunąć to 8250 pkt. Nie musimy tego zrobić sami. Wystarczy, że będziemy grać w momencie otworzenia przez któregokolwiek z graczy ostatnich zamkniętych drzwi.


  40 Knives!
  Kill 40 zombies with the bovie knife. (Map Pack 3 only)


  Polecam grę online w cztery osoby. Naszym zadaniem jest zabicie 40 zombiaków za pomocą bovie knife.

   

  Nóż ten znajdziemy na ścianie przy wejściu do hangaru gdzie znajduję się teleport C. Jego koszt to 3000 pkt. Kiedy już go nabędziemy czekamy aż trafi nam się bonus w postaci czaszki na czarnym tle, typowy "one shoot one kill". Mamy wówczas zombiaka na jedno cięcie. Wykorzystujemy czas działania ułatwienia i zabijamy tyle zombiaków ile damy radę, następnie czekamy na ponownie pojawienie się tego bonusu i killujemy dalej. Jeżeli chcemy zrobić to "z marszu" to ostrzeliwujemy najpierw nieco zombiaka (w późniejszych rundach) i dobijamy go za pomocą noża.


  Der Electrican!
  Link all teleports pads before round 7. (Map Pack 3 only)


  Polecam grę w duecie. Aby zdobyć trofeum należy aktywować wszystkie trzy teleporty przed rundą 7. Osobiście udało mi się to zrobić w rundzie czwartej grając na podzielonym ekranie. Jak tego dokonać?:
  • Pierwsze trzy rundy bronimy się w początkowej lokacji. Niczego nie otwieramy, Kupujemy broń Gewerh 43 (600 pkt)
  • Pod koniec rundy gracz 1 otwiera drzwi przy schodach, gracz 2 otwiera kolejne drzwi do hali z Thomsonem. gracz 1 kupuje go (1200 pkt).
  • Gracz 2 otwiera, a w zasadzie pozbywa się złomu, który blokuje przejście u szczytu schodów (po lewej stronie Thomsona).
  • Bronimy się do końca rundy 4 na placu przy "Mystery Box-ie". Zostawiamy "pełzacza". Gracz 1 otwiera drzwi do hangaru z teleportem C. Aktywujemy go. Wchodzimy do środka, naciskamy i w przeciągu 30 sekund musimy dobiec do początkowej lokacji, aby potwierdzić aktywację teleportu.
  • Otwieramy drzwi blokujące nam dostęp do pozostałych teleportów (A i B). Powtarzamy czynności z aktywacją i trofeum jest nasze.
  Frequent Flyer!
  Use the teleporter 8 times. (Map Pack 3 only)


  Jak sama nazwa wskazuje aby zdobyć to trofeum należy użyć teleportu osiem razy w ciągu jednej gry. Polecam grać online w cztery osoby. Idealnym miejscem do nabijania punktów jest wspomniana w Mapie Przejścia miejscówka w hangarze z teleportem C. Jedno użycie teleportu kosztuje nas 1500 pkt. Zatem aby zaliczyć wszystkie "podróże" potrzebujemy 10000 pkt. Wystarczy kampić w w/w lokacji i ok rundy 8-10 będziemy mieli odpowiednią liczbę punktów. Wraz z ósmą podróżą wpada pucharek.

  Pucharek można również zdobyć grając w dwie osoby, najlepiej online. Wówczas wystarczy dla każdego po 5000 pkt, aby odbyć 8 podróży teleportem. Raz kupuję Gracz 1, następnie Gracz 2 i tak na zmianę. Dzięki bujaczes na sprawdzeniu tego w praktyce

  Perkaholics Anonyoumous!
  Survive until round 20 without buying a single Perk. (Map Pack 3)


  Gramy w cztery osoby online. Aby odblokować pucharek należy przetrwać do 20 rundy bez kupowania żadnego Perka. Perki to ułatwienia, które dostępne są w automatach przypominających te dobrze nam znane z np. Coca-Colą. Stosujemy się do w/w taktyki (kampienie w hangarze). Jeżeli uda nam się ulepszyć jakiś dobry karabin, lub co lepsze wylosować Ray-Guna z "Mystery Box-a", przetrwanie 20 rund nie będzie stanowiło żadnego problemu.  Wacker Packer!
  Upgrade any weapons in Pack A Punch. (Map Pack 3 only)


  Polecam grać w duecie. Należy ulepszyć broń za pomocą maszyny Pack-A-Punch. W pierwszej kolejności aktywujemy wszystkie trzy teleporty (po ich aktywowaniu mamy dopiero dostęp do maszyny Pack-A-Puch, patrz trofeum Der Electrican!). Następnie wykorzystujemy wspomnianą w Mapie Przejścia miejscówkę i nabijamy 5000 pkt. Ulepszamy dowolną broń w maszynie Pach-A-Punch i trofeum należy do nas.  Acquire Waffle Weapons!
  Obtain the Ray Gun, DG-2, and the Monkey Bomb at the same time in a game. (Map Pack 3 only)


  Najbardziej irytujące trofeum w grze. Polecam grę w cztery osoby online. Aby cieszyć się z tego pucharka należy w tym samym czasie na wyposażeniu mieć bronie: Ray Gun, Wunderwaffe DG-2 oraz Monkey Bomb. Zadanie jest o tyle flustrujące, że nie zależy od naszych umiejętności, a od szczęścia jakie mamy przy "Mystery Box-ach". Wspomniane bronie możemy tylko wylosować. Zatem należy uzbroić się w cierpliwość i wszystkie zdobyte kredyty przeznaczać na losowanie broni. Może nam to wpaść przy pierwszych trzech losowaniach, a może się nie udać nawet do 100 rundy.

   
   
   
  Pack Addict!
  Upgrade 5 weapons at the Pack A Punch machine. (Map Pack 3 only)


  Polecam grę w cztery osoby online. Stosujemy się po raz kolejny do taktyki z miejscówką w hangarze. Naszym zadaniem będzie zgromadzenie 25.000 punktów na ulepszenie 5 różnych broni za pomocą maszyny Pack-A-Punch. W rundach 10+ spokojnie na jedną z nich będzie przypadać grubo ponad 5.000 punktów, więc o zdobycie tego pucharka nie ma się co martwić. Polecam korzystać z teleportu (koszt 1.500) dzięki czemu lądujemy od razu przy maszynie. Ulepszamy 5 broni i pucharek jest nasz.


  The Might of The Monkey!
  Use the Monkey Bomb. (Map Pack 3 only)


  Wpadnie przy staraniu się o Acquire Waffen Weapons!. Aby zdobyć ten pucharek należy użyć Monkey Bomb. Broń te aktywujemy za pomocą po uprzednim wylosowaniu jej w "Mystery Box-ie". Jest to bomba, którą zawsze warto mieć przy sobie. Po jej aktywacji wszystkie zombiaki w okolicy idą w jej kierunku i przy niej stoją. Małpka po chwili wybucha zabierając zombiaki tam skąd przyszły, czyli na tamten świat. Po jednym użyciu Monkey Bomb trofeum nam się odblokowuje.


   

  Ostatnio edytowane przez Broda ; 16-01-2013 o 19:48


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •