Bardzo przyjemna gierka FPS na podstawie filmu o tym samym tytule. Kampania jest bardzo krótka ale trzymająca w napięciu. Same pucharki nie sprawiają żadnego problemu. Jedyne co można powiedzieć to że trzeba przejść kampanię na wszystkich 3 poziomach trudności żeby uzyskać 100%. Życzę miłej zabawy.Poziom trudnośći: 1/10 (2/10 dla nowicjuszy FPS)
Offline: 12
Online: 0
Czas do 100%: 3-4 hours
Minimalna ilość przejść: 3
Trofea do przeoczenia: Color Me Impressed, Rocketman
Zabugowane trofea: Nie
Czy poziom trudności ma wpływ na trofea?: Tak
Czy kody blokują trofea?: NiePrivate
Ukończ grę na poziomie trudności "Łatwy"

Musisz ukończyć całą kampanię na poziomie trudności "Łatwy". Pucharki związane z poziomem trudności nie nakładają się na siebie.
Kaboom
Zniszcz stację benzynową

Pucharek związany ściśle z kampanią. Nie do przeoczenia.
Pool and Dive
Przeżyj zasadzkę przy basenu

Pucharek związany ściśle z kampanią. Nie do przeoczenia.
Droppin Bombs
Wezwij nalot żeby zniszczyć centrum dowodzenia

Pucharek związany ściśle z kampanią. Nie do przeoczenia.
Seen Your Video
Obejrzyj odblokowany filmik

W menu "Unlockables" obejrzyj jeden filmik. Filmik możesz obejrzeć dopiero jak ukończysz kampanię na dowolnym poziomie trudności.
Staff Sergeant
Ukończ grę na poziomie trudności "Normalny"

Musisz ukończyć całą kampanię na poziomie trudności "Normalny". Pucharki związane z poziomem trudności nie nakładają się na siebie.
Long Range
Zabij 20 wrogów karabinem snajperskim

Już z początkiem gry będziecie mogli podnieść broń snajperską. Będzie przydatna na poziomie trudności "Trudny" więc przy okazji możecie wbić pucharek.
Color Me Impressed
Ukończ misję bez utraty życia, restartowania, kontynuowania kampani i niewykonania zadania na poziomie "Normalny"

Przejdź całą kampanię na poziomie trudności "Normalny" w jednym zamachem. Nie możesz zginąć, restartować ani kontynuować. Kampania nie jest trudna ani jakoś długa więc czasu wam to długo nie zajmie. Korzystanie z różnych osłon bardzo wskazane.
Hummer
Zabij 15 wrogów za pomocą karabinu zamontowanego na HMV

W grze będziecie mieli 2 szanse skorzystać z karabinu zamontowanego na Hummerze. Najprawdopodobniej najlepszą szansą na zabicie 15 obcych będziecie mieli podczas etapu na autostradzie. Filmik poniżej.

 

Rocketman
Zabij dwóch wrogów jedną rakietą

Po tym jak na stacji paliwowej zniszczycie wrogi latający pojazd zejdziecie z budynku drabiną. Napotkacie trzech obcych. Potem będziecie poprowadzeni przez przejście pomiędzy budynkami. Z przygotowanym RPG idąc powoli poczekajcie aż wyskoczy dwóch obcych i walcie pomiędzy nimi. Wskazane zrobić na poziomie trudności "Łatwy"

 

Sergeant Major
Ukończ grę na poziomie trudności "Trudny"

Musisz ukończyć całą kampanię na poziomie trudności "Trudny". Pucharki związane z poziomem trudności nie nakładają się na siebie.
One Hundo
Odblokuj wszystko do odblokowania

Jednym słowem mówiąc musisz przejść kampanię na wszystkich poziomach trudności żeby odblokować wszystko.Jeśli poradnik Ci pomógł zaznacz to, klikając pod spodem "Dzięki"