Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Jakich gier zazdrościcie posiadaczom X-boxów?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    chrisgarver
    Guest

Jakich gier zazdrościcie posiadaczom X-boxów?

Temat na luźną rozmowę o tym w co byście z miłą chęcią zagrali z X-box'a 360?!

Sam osobiście zagrałbym w Alan Wake i Gears of War 2 i 3. Również zazdroszczę im Wiedźmina 2

Awatar Reholte
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    8
    Gamer IDs

PSN ID: Reholte
    Gears of War - Dobry shooter, grałem swgo czasu jak miałem od kumpla Xboxa, a chętnie bym zagrał na czarnulce i po wbijał pucharki :P

Forza Motorsport - Jedna z lepszych ściganek, bardzo mi się podoba tam naklejanie własnych naklejek i ogólnie cały Tuning. Jest to rywal dla Gran Turismo, ale wg. mnie GT zmiata Forze

Kinect - Wiem że to nie gra, ale świetny patent by się trochę poruszać. Niestety PS Move, wypada o wiele gorzej :/

Ale co z tego że Microsoft ma swoje exclusive'y (Tak to się pisze? :P) skoro my mamy Infamous, Uncharted, LBP, Gran turismo i wiele innych

Awatar Carlos
    Mieszka w
    Malbork
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

PSN ID: bzyk112
    Nie ma co ukrywać, jak M$ patrzy na swoje Exy, a potem na Sony, to sika w gatki i puszcza kupę jednocześnie. Ale jak już mowa o perełkach, to zagrał bym tylko i wyłącznie w Gears of War. Jedyny tytuł ze stajni Exów M$, który czymś przyciąga. Reszta to jakieś średnio udane klony Exów Sony. A, i nie zapomnijmy o tym, że wiele gier które są zwane Excluzivami na Xbox'a, jest dostępne na PC. Także, to nie do końca takie Exy jak by się mogło wydawać

chrisgarver
    Guest
    Tak jak napisałem że chętnie pograłbym w Alan Wake na X, a wiadomo że ta gra również jest na PC. Aczkolwiek mój laptop już nie wytrzymuję wymagań tego typu gier i dlatego chciałbym zagrać w to na X-klocu

Awatar dzialkowiec
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    11
    Gamer IDs

PSN ID: dzialkowiec
    A ja zazdroszczę Xbox360 Ninja Gaiden II, która to jest o wiele wiele trudniejsza od wersji Sigma2 na PS3. Grałem w obie te gry i spokojnie stwierdzić mogę, że hardcore jest na xbox a na ps3 hard.
    Miodność Gear Of Wars oczywiście także - ta piła w pukawkach to majstersztyk

Awatar mr_pepeush
    Mieszka w
    Wrocław
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    15
    Gamer IDs

PSN ID: mr_pepeush
    Xklockowi zazdrości się przede wszystkim girsów i forzy. Ja osobiście płaczę nad brakiem Wiedźmaka na ps3, bo mój komputer nie daje mu rady. "Hejloł" jeszcze bym obadał z ciekawości, ale jakoś mierzi mnie główny bohater odziany w puszkę na konserwy. Już nawet Helgaście wyglądają... rozsądniej.

Ja to bym zaproponował temat "Czego współczujemy Xklockowi", ale boje się, że powstanie coś na wzór "Console Wars" z konkurncyjnego foruma, a tego bym nie zniósł
    Potrzebuję multi w grze jak zapitki do piwa.
    Trophywhoringu też nie lubię.
    <- 2 linki!

Asull
    Guest
    Forza Motorsport,Halo,Gears of War i Trials'y z XLIVE.

Awatar Broda
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    35
    Gamer IDs

PSN ID: Brodasz_PL
    Gears of War bez wątpienia właściciele PS3 powinni zazdrościć właśnie tej produkcji. Gra jest fenomenalna. Tylko dla tej serii kupiłem X-Boxa. Nie wiem jak wy, ale ja osobiście jaram się strzelankami z rozbudowaną fabułą i tym, że każda część jest ze sobą ściśle powiązana. Ci sami główni bohaterowie występujący w kolejnych odsłonach, dawka humoru w rozmowach Cola z Bairdem oraz walki z kozackimi Bossami. Gra mnie zassała niejednokrotnie. Nie wspominam już serii książek z logo Gears of War, które łykałem w kilka wieczorów.

Niebawem kolejna odsłona Gearsów z Polskiego studia People Can Fly - tak Ci od Bulletstorma

Dlaczego jeszcze warto zainwestować w Klocka:

Halo, Alan Wake, Forza - gniecie "nasze" GT we wszystkich aspektach

Awatar mr_pepeush
    Mieszka w
    Wrocław
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    15
    Gamer IDs

PSN ID: mr_pepeush
    nieprawda - w GT nic się nie gniecie :]
    Potrzebuję multi w grze jak zapitki do piwa.
    Trophywhoringu też nie lubię.
    <- 2 linki!

Awatar dzialkowiec
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    11
    Gamer IDs

PSN ID: dzialkowiec
    A ja zazdroszczę polityki, jaką prowadzi Microsoft - wychodzą teraz Girsy nowe, gdzie wydawcą jest oczywiście M$ - w cenie 179 zł gracz otrzyma grę z 5 DLC, Girsy1 do zassania oraz grę w stealbooku. Jak wiadomo, Sony wydaję dziś GoW:A - w cenie 259zł otrzymamy również grę w stealbooku i z paroma DLC. No ale co tam, te 80zł różnicy pewnie nikomu nie robi - w końcu to boski Kratos

Kupiłem kiedyś xklocka dla girsów i nie żałuję złotówki, pograłem w nie w coopie i sprzedałem boxa i straciłem na tym interesie tylko 200zł - co było dla mnie kwotą spokojnie do zaakceptowania za to, co doświadczyłem w całej "ich" trylogii, przy okazji zagrałem jeszcze inne ich exy.

Po tych paru miesiącach doświadczeń z xboxem spokojnie mogę stwierdzić, że wiele ich rozwiązań w konsoli jakie mają jest po prostu lepsza niż te, co oferuje ps3 (chat, brak instalacji ściągniętych gier, jedna waluta w sklepie, synchronizacja achievementów i genialny choć płatny multi, który nie ma przerw i bezsensownych konserwacji)

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów