Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

9 90.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

1 10.00%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Awatar frenchman
    Mieszka w
    Wiry k/Poznania
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

PSN ID: frenchman_1988
    Sam jeszcze w to nie wierzę, ale nadszedł ten dzień, w którym ukończyłem Bioshock Infinite. Tego lata urlop postanowiliśmy spędzić na łonie natury, czyli na wsi. Krótko mówiąc, zafundowaliśmy sobie najtańsze wakacje pod słońcem, czyli u teściowej. Jak zawsze zapakowałem sobie PS3, aby odkopać jakiegoś jeszcze nie ukończonego starocia. Tym razem w porywie wieczornego upojenia alkoholowego padło na Bioshock Infinite. Grałem tak dla zabawy, ukończyłem grę na normalu, nabiłem nawet kilka pucharków ponieważ pomimo rozpoczęcia nowej gry liczniki nie resetują się i śmiało można zaliczyć brakujące kille z broni czy vigoru. Później padło na dlc ponieważ było łatwe do ogarnięcia, ale największe wyzwanie pozostawiłem sobie na powrót do domu. W związku z tym, że gra nie posiada spisu znajdziek, trzeba było zbierać wszystkie krok po kroku do zdobycia upragnionych pucharków. Był to element, który szczególnie znienawidziłem, czyli granie z YT, ale bez tego nie dałoby rady. Zabawa zaczęła się w momencie ogrywania trybu 1999 - NARESZCIE od dawna jakieś wyzwanie w grze, wymagało myślenia, planowania i kombinowania. Czasami było trudno, ale na tle gier obecnych czasów, gdzie z YT kończysz grę w 4h, dawało to niesamowitą satysfakcję. Po wcześniejszym zapoznaniu się z grą na normalu brnąłem do przodu z malutkimi oporami, poniżej zamieszczam film jak sprytnie uporać się z trudniejszym bossem Lady Comstock. Skracając wywód:

Bawiłem się świetnie dlatego grze należy się mocne 9/10, grę można przejść w 10h ale polecam dwa podejścia, aby czuć się pewnie w trybie 1999, nie ma wymagających pucharków ponieważ liczniki nie resetują się i można wszystko "dobić". Sama platyna u mnie to 7/10 przez tryb 1999 i konieczność MYŚLENIA czego graczom ostatnio brakuje. Tym samym POLECAM! szczególne, że było w plusie!

PS. Platyna #101 - rozpoczynam nową setkę
    Ostatnio edytowane przez frenchman ; 13-09-2017 o 23:11

Świąteczne czyszczenie listy znajomych PSN. Wyleciałeś?
    Bez obaw to nic osobistego, pewnie dawno w nic wspólnie nie graliśmy.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów