Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Telefon

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Awatar Broda
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    35
    Gamer IDs

PSN ID: Brodasz_PL

Telefon

Witam. Słuchajcie prośba do was ogromna. Jestem powiedzmy na kupnie telefony i nie mam pojęcia jaki wybrać Myślę nad takimi modelami:

SONY XPERIA P
    SONY XPERIA J
    SAMSUNG GALAXY III MINI
    SAMSUNG GALAXY S ADVANCE
    SAMSUNG NEXUS

Macie któryś z powyższych, albo jakieś inne propozycje?

Kwota jaką dysponuje na telefon to tysiak.

Dzięki za porady

chrisgarver
    Guest
    Ja sam osobiście proponuję Tobie Samsunga Galaxy S II ponieważ w nim masz wszystko co byś tak na prawdę potrzebował i wiele więcej. Jak dobrze poszukasz to i za tysiaka nowego znajdziesz.

Druga moja propozycja to HTC EVO 3D - moja mama ma ten telefon i jest mega przezajebiaszczy. Już nie chodzi o robienie bardzo fajnych zdjęć i filmów 3D ale jego wydajność i bateria stoją na bardzo wysokim poziomie. Nowego na alledrogo znajdziesz za 969 zł

Awatar Reholte
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    8
    Gamer IDs

PSN ID: Reholte
    Moje typy to:

HTC One V
    Sony Xperia S
    Samsung Galaxy III

Wszystkie telefony są dobre mają dużo bajerów i w ogóle ;p

Awatar Pawel91
    Mieszka w
    Tychy
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

PSN ID: DIABEL914
    Może zainteresuje cię ta stronka http://www.mgsm.pl/pl/ wpisujesz model telefonu i masz wszystkie dane techniczne telefonu który cię interesuje
    Ostatnio edytowane przez Pawel91 ; 18-03-2013 o 18:30

Asull
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Reholte Zobacz posta
    Moje typy to:

HTC One V
    Sony Xperia S
    Samsung Galaxy III

Wszystkie telefony są dobre mają dużo bajerów i w ogóle ;p
    HO,HO no to pomogłeś koledze,pomogłeś gratuluję.
    Z mojej strony polecam
    LG Swift L9.Telefon może mniej znany bo jak widać nie wykłada się na jego promocję dużych pokładów pieniężnych ale jest na prawdę bardzo dobry.Mieści się w twoim przedziale do 1000 zł kosztuje nawet mniej,będziesz mógł sobie kupić większą kartę pamięci.Ekran jest dość duży bo ponad 4 cale wykonany jest bardzo dobrze więc obudowa się nie zetrze tak szybko.Posiada najnowszego androida,1gb ramu i dobry procek 1Ghz czyli gta vice city tobie się nie zatnie.Przyjemny telefon i należy pamiętać że LG wchodzi wielkimi krokami na rynek telefonów a ich produkty są bardzo dobre.

Awatar Reholte
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    8
    Gamer IDs

PSN ID: Reholte
    Cytat Zamieszczone przez Asull Zobacz posta
    HO,HO no to pomogłeś koledze,pomogłeś gratuluję.
    Moim zdaniem pomogłem, miałem styczność z tymi telefonami i są bardzo dobre, poza najnowszymi modelami po 3000zł sprawdzają się bardzo dobrze. Podałem te modele po to żeby Broda mógł sobie je sprawdzić w internecie i zobaczyć czy mają takie bajery jakie go interesują. Mam nadzieje że rozjaśniłem trochę moją wcześniejszą ubogą wypowiedź

Awatar remimar
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

PSN ID: remimar
    To i ja się wypowiem. Jeśli chodzi o telefon za "tysiaka", to zgadzam się w pełni z Asullem - LG Swift L9 bije konkurencje na głowę. Ekran 4,7 cala i pozamiatane. Fon ma również całkiem przyzwoite bebechy. W Euro AGD możesz kupić go za 1100 zł, natomiast na Allegro nawet za 900

Pozdrawiam.

Awatar Broda
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    35
    Gamer IDs

PSN ID: Brodasz_PL
    Hmmm coś nie jestem przekonany co do to telefonów LG... Jutro się pobawię w pracy zaproponowanym modelem i zobaczymy Zaciekawiła mnie również na XPERIA S. Kurde za duży wybór.

Administrator Awatar TrophyClub
    Mieszka w
    ...
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

PSN ID: Admin
    Decydując się na taki telefon musisz wiedzieć, że przy zabawie nim bateria ledwo dzień wytrzymuje. Posiadam HTC One X i to chyba jedyny mankament tego telefonu. Samsung Galaxy S III Mini też daje radę ale nie wiem czy do tysiaka byś go wyrwał. Sony Xperia P posiada moja żonka od dnia premiery na polskim rynku - żadnych problemów nie ma z tym telefonem, nie wiesza się, a i jest możliwość jego aktualizacji do android 4.0 ice cream sandwich. Przed HTC byłem posiadaczem Xperi S i powiem ci, że gdyby nie wpadł mi okazyjnie w ręce One X to za diabła bym jej nie zamienił - telefon ten ma wszystko, czego do szczęścia potrzeba. Obydwa modele sony posiadają wbudowaną pamięć wewnętrzną - w przypadku modelu P jest to ok 25 GB a S posiada ponad 30 i nie ma możliwości rozbudowy tej pamięci - brak slota na kartę pamięci Do ''soniaczów'' dostajesz również kabelek HDMI gdyż telefony zostały wyposażone w stosowne wejścia i bez zbędnych pierdół pozwalają ci podłączyć się pod telewizor i sterować telefonem za pomocą pilota. Jest jedno ALE... zawsze ono jest - ekran. Ekran jest bardzo podatny na zarysowania, nie ma jak w przypadku HTC, że telefon możesz nosić z kluczami w jednej kieszeni, tu po takim zabiegu będziesz beczał. Niby jest to ''gorilla glass'' ale coś słabe ono. Czytałem na necie i rzeczywiście tak jest, że te telefony maja fabrycznie nałożoną folię, którą nie sposób zerwać i w rzeczywistości te zarysowania powstają nie na ekranie tylko właśnie tej folii i naprawdę widać, że ta folia się tam znajduje. Co mnie jeszcze denerwowało - model P jest jednolity - nie zdejmiesz klapki z tyłu, do baterii się nie dostaniesz, sim (mini) wkładasz z boku a w modelu S możesz zdjąć tylną klapkę - tylko po to żebyś mógł włożyć kartę sim (mini), bo do baterii też się nie dostaniesz. Reasumując - nasz gigant naprawdę poprawił się z telefonami a modele P i S są pierwszymi smartfonami pod banderą Sony i są naprawdę dobre. Te modele znam i tyle mogę pomóc, obydwa wyrwiesz spokojnie poniżej tysiaka i jeszcze ci zostanie na jakiś tytuł premierowy
    Ostatnio edytowane przez TrophyClub ; 19-03-2013 o 09:55

Awatar mr_pepeush
    Mieszka w
    Wrocław
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    15
    Gamer IDs

PSN ID: mr_pepeush
    Brodacz, jako twardy handlowiec muszę Cię o coś zapytać:
    a czego pan właściwie oczekuje od telefonu?

Każdy będzie Ci reklamował telefon który ma lub miał i uważa za dobry. Natomiast to, że Xperia P ma hdmi, albo inny fon ma metalową obudowę, Tobie może "nie robić". Nakreśl potrzeby

Powiem tak... Sam w najbliższych miesiącach będę zmieniał telefon. Planuję Galaxy S III, ale jeszcze w grę wchodzi Note 2. Wskazałeś na S III Mini i nie wiem czy chodzi o cenę, czy raczej o rozmiar. Jeśli szukasz małego telefonu, to LG Swift L9 nie wchodzi w grę, bo to wielkie krówsko, choć muszę przyznać, że przez ostatnie 5 lat żaden telefon nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten. Chodzi głównie o to, że LG kojarzyło mi się z miernotą, a tu dostajemy prawdziwego potwora. Ma on niestety 2 solidne wady: aparat jest beznadziejny, a materiały, z jakich go wykonano, pozwalają mi sądzić, że po pół roku noszenia w kieszeni będzie wyglądał jak dwulatek :/

Nie powiedziałeś też, czy 1000zł chcesz zapłacić za sam telefon, czy chcesz tyle zabulić biorąc go w abonamencie (jeśli już, to w jakim ).
    Wszystkie androidowce mają zbliżone funkcje, bo ciężko coś nowego wymyśleć (chociaż akurat sony wprowadziło te bajeranckie kapsle i niektórym to życie ratuje). Np. dla mnie ważny jest spory wyświetlacz z dobrą rozdzielczością, bo nałogowo korzystam w telefonie z www, więc to jest głównym elementem, który porównuję pomiędzy modelami. Aparat w miarę "fpytkę" też się przydaje, bo nigdy nie wiesz, kiedy akurat trafi się fajny cycek do sfotografowania
    Konkrety Dzidek, konkrety
    Potrzebuję multi w grze jak zapitki do piwa.
    Trophywhoringu też nie lubię.
    <- 2 linki!

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów