Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Wątek: Telefon

Q-Naro
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez FIIIP Zobacz posta
    Podobno jeśli ktoś posiada jakiś sprzęt od Apple-a to nie wymieni go na inny - chyba coś w tym jest .
    Zgadzam się w 100% Też kiedyś kupowałem telefony Sony, Samsung itp i raczej bylem przeciwny marce Apple że niby szpan i inne pierdoły. Ale prawda jest taka że pierwszy iphon którego kupiłem to był 4s potem 5s i teraz 6s i razczej nigdy nie zamienię go na inną markę. Telefon po prostu działa tak jak ma działać, wszystko chodzi płynnie i nie ma z niczym problemu a przy tym jest bardzo intuicyjny. Obsługujesz telefon jednym przyciskiem. No ale wiadomo cena też robi swoje i jest mocno przegięta, nie każdy może sobie pozwolić na kupienie nowego modelu. Ale np model 5s to na Twoim miejscu Adam bym się zastanowił bo nówkę chyba już można kupić za 1200 zł a uwierz mi posłuży Ci długo i będziesz zadowolony.

Nie wypowiem się na temat innych marek bo od kilku lat nie miałem innego telefonu ale pewnie sporo tam sie pozmieniało.

2. Thanks FIIIP, Mapi thanked for this post
    Likes GRiD liked this post
    SirVanJoJo
    Guest
    Ja osobiście korzystam z Jabłka 4S od 3 lat i jedyne obecnie na co mógłbym zamienić to świeższy model. polecam

4. Likes FIIIP liked this post
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów