Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Air Conflicts: Secret Wars - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Awatar Pawel91
  Dołączył
  Oct 2012
  Mieszka w
  Tychy
  Posty
  669
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  13
  Gamer IDs

  PSN ID: DIABEL914

  Platyna Air Conflicts: Secret Wars - Poradnik


  Przegląd:


  Trudność trofeów: 3/10 + Ankieta
  Trofea offline: 12 ( 2, 7, 2)
  Trofea online: 12 ( 2, 7, 2)
  Czas potrzebny do zdobycia platyny: 7-10 godzin
  Minimalna ilość przejść: 1
  Trofea do przeoczenia: brak
  Zbugowane trofea: brak
  Liczba graczy: 1  Wstęp:


  No to zaczynamy. Air Conflicts: Secret Wars można sklasyfikować jako symulator lotu. Fabuła skupia się na nieznanych (sekretnych) wydarzeniach I i II Wojny Światowej. Wypełniając poszczególne zadania będziemy m.in. toczyć pojedynki z innymi pilotami, bombardować cele naziemne, atakować wrogie konwoje, podejmować się eskorty naszych sprzymierzeńców. Nie zabraknie też nam misji zwiadowczych. Za realizację zadań otrzymujemy punkty doświadczenia, które następnie wykorzystujemy do ulepszania statystyk naszego pilota. Gra oferuje dwa tryby sterowania. Pierwszy z nich to zręcznościowy, a drugi zapewnia większy poziom realizmu. Rozgrywka jest bardzo prosta i każdy, kto zagra powinien mieć platynę na swoim koncie, ponieważ trofea są banalnie proste i wpadają same. Osobiście uważam, że z tym tytułem można przyjemnie spędzić czas.  MAPA PRZEJŚCIA:  KROK I:


  Tutaj zaczynamy swoją przygodę z grą, włączamy kampanie i wybieramy poziom trudności. Zalecam poziom łatwy, ponieważ stopień trudności nie ma wpływu na trofea i wszystkie możemy zdobyć grając właśnie na tym poziomie. Drugą rzeczą, jaką mamy do wyboru to model latania - są dwie opcje: Tryb Zręcznościowy i Arcadowy - wybór należy do Was. W kampanii wszystkie trofea wpadają praktycznie same, jeśli jakaś misja nam nie wychodzi możemy ją pominąć i po ukończeniu kampanii, poprzez wybór misji możemy ją powtórzyć. Tryb pojedynczego gracza oferuje nam 49 misji w 7 różnych kampaniach.To tyle, jeśli chodzi o kampanię i trofea z nią związane. Jeśli jednak podczas przechodzenia nie udało wam się zaliczyć jakiegoś pucharka, to po skończeniu gry nie musimy zaczynać nowej kampanii, wystarczy z poziomu Menu zwyczajnie powtórzyć misję, która nas interesuje.  KROK II:

  No to mamy KROK I za sobą. Tutaj zajmiemy się trybem multiplayer. Do zdobycia mamy 12 pucharków, a wszystkie możemy zrobić na ustawce, a nawet zalecam je robić z przyjaciółmi, ponieważ serwery świecą pustkami. Większość trofeów z naszej rozgrywki sieciowej zrobimy w dwie osoby, tylko przy Cracking Good Show i Good Show potrzebna będzie nam pomoc pięciu innych graczy i te polecam zrobić w pierwszej kolejności. Multiplayer oferuje nam 4 tryby (Deathmatch, Team Deathmatch, Destroy Project i Capture The Flag). Żeby ustawić się na trofea online i żeby nikt nie przeszkadzał, ustawiamy grę jako host, wybieramy jaki tryb nas interesuje, czas lub ilość zabić, ustawić też można hasło jak wyślemy znajomym zaproszenie dołączą do nas po wpisaniu hasła na serwer i w taki sposób możemy porobić trofea online A żeby znaleźć się w przeciwnej drużynie wybieramy samolot i gdy znajomy tez będzie wybierał samolot to żeby nie trafić do tej samej drużyny będzie napis nad samolotem, który możemy wybrać żeby nie być razem w drużynie tylko na przeciwko.  PORADNIK:

  Platinum
  Awarded for successfully collecting all trophies from Air Conflicts: Secret Wars


  Zdobyłeś wszystkie trofea w grze
  Siege of Tobruk
  Complete Chapter I  Trofeum związane z wątkiem fabularnym. Nie do pominięcia.
  Fall Blau
  Complete Chapter II  Trofeum związane z wątkiem fabularnym. Nie do pominięcia.
  Operation Black
  Complete Chapter III  Trofeum związane z wątkiem fabularnym. Nie do pominięcia.
  Operation Belt
  Complete Chapter IV  Trofeum związane z wątkiem fabularnym. Nie do pominięcia.
  Operation Overlord
  Complete Chapter V  Trofeum związane z wątkiem fabularnym. Nie do pominięcia.
  Slovak Uprising
  Complete Chapter VI  Trofeum związane z wątkiem fabularnym. Nie do pominięcia.
  Liberation of Balkans
  Complete Chapter VII  Trofeum związane z wątkiem fabularnym. Nie do pominięcia.
  All missions
  Complete every mission  Trofeum związane z wątkiem fabularnym. Nie do pominięcia.

  Bird Collector
  Unlock all planes in single player campaign  Trzeba odblokować wszystkie samoloty w Kampanii. Bardzo łatwe trofeum. Za odblokowanie jakiegoś samolotu służą nam gwiazdki, które zdobywamy za zabicie np. pilota lub zestrzelenie samolotu z włączoną adrenaliną. Po każdej ukończonej misji nasze statystyki pokazują ile zrobiliśmy zadań, ile zestrzeliliśmy samolotów i pojazdów a na samym dole pokazuje się ile nam brakuje do danego samolotu gwiazdek żeby go odblokować. Trofeum wpadnie pod koniec gry.
  Fighter Ace
  Shoot down 100 aircraft in Campaign Game  Wystarczy zestrzelić 100 samolotów w kampanii dla jednego gracza. Wpadnie samo
  Bomber Ace
  Destroy 100 ground units in Campaign Game  To samo co wyżej tylko trzeba rozwalić 100 czołgów lub pojazdów.
  Good Show
  Place in top half in Deathmatch with at least 6 players  Trofeum online. Trzeba zająć 3 miejsce grając w trybie Deathmatch z 5-ma innymi graczami (łącznie z nami 6).
  Cracking Good Show
  Place first in Deathmatch with at least 6 players  To samo co wyżej tylko trzeba zająć 1 miejsce.
  Ace-of-Aces
  Kill 100 players in multiplayer  Trochę czasochłonne trofeum trzeba zabić 100 graczy grając online. Tryb bez znaczenia. Dlaczego ten pucharek jest czasochłonny? Tak jak wspomniałem wcześniej - serwery świeca pustkami i jedyne co nas ratuje to Ustawka.
  Tally Ho!
  Play 50 multiplayer matches  Wystarczy rozegrać 50 meczy online. Bez znaczenia jest czy wygrasz czy przegrasz.
  Blue Max
  Kill 5 players in multiplayer without dying  Patrz trofeum Red Baron
  Red Baron
  Kill 10 players in multiplayer without dying  No to mamy najtrudniejsze trofeum w grze, oczywiście grając samemu. Trzeba zabić 10 graczy pod rząd bez zgonu, najlepszym sposobem na wbicie tego pucharka jest znów boost z partnerem.
  RAF Officer
  Win 5 multiplayer matches with RAF team  Wystarczy będąc w drużynie RAF wygrać 5 meczy, grając w trybie Team Deathmatch, Destroy Project lub Capture the Flag. Można zrobić w dwie osoby.
  Red Air Force Officer
  Win 5 multiplayer matches with Red Air Force team  To samo co wyżej tylko trzeba być w drużynie Red Air. Można zrobić w dwie osoby.
  Luftwaffe Officer
  Win 5 multiplayer matches with Luftwaffe team  To samo co wyżej tylko trzeba być w drużynie Luftwaffe. Można zrobić w dwie osoby.
  Great War Officer
  Win 5 multiplayer matches with any Great War Team  To samo co wyżej tylko trzeba wygrać grając samolotami z I wojny światowej. Można zrobić w dwie osoby.
  Bullseye
  Perform long range Rocket Kill in Multiplayer  Tutaj trzeba mieć trochę szczęścia - musisz zestrzelić wrogiego gracza lecąc prosto na niego za pomocą rakiety z co najmniej 40 metrów. Można zrobić w dwie osoby.
  Rocket Sniper
  Perform extra long range Rocket Kill in Multiplayer  To samo co wyżej tylko musisz zestrzelić gracza rakietą z co najmniej 120 metrów. Można zrobić w dwie osoby.
  Lucky Shot
  Shot down enemy aircraft with a rocket at great range in single player  To samo co wyżej tylko do zrobienia w single player trzeba zestrzelić wrogi samolot przy użyciu rakiety z co najmniej 240 metrów polecam misje gdzie będziemy musieli rozwalić bombowce łatwizna bo lecą prosto w naszą stronę odpalasz 3 rakiety i trofeum twoje.
  Ostatnio edytowane przez Pawel91 ; 13-05-2013 o 21:48


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •