Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Fallout New Vegas: Dead Money DLC - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Awatar Pinkotka
  Dołączył
  Jun 2011
  Mieszka w
  Jabłonna
  Posty
  2,140
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  10
  Gamer IDs

  PSN ID: Pinkot1

  Złoto Fallout New Vegas: Dead Money DLC - Poradnik


  Przegląd:
  Poziom trudności trofeów: 3/10
  Trofea offline: x1, x2, x2
  Trofea online : 0
  Czas do 100% : 6h+
  Ilość trofeów do przegapienia: 2 - Sierra Souvenir Afficianado oraz jedno z dwóch Safety Deposit Box lub Cash Out
  Minimalna ilość przejść: 1
  Sugerowana ilość przejść: 1
  Liczba graczy/kontrolerów: 1
  Poziom trudności ma wpływ na pucharki: Nie


  Wstęp:
  • Po zainstalowaniu DLC, jak zawsze w przypadku Falloutów Twój Pip-Boy odbierze nowy sygnał radiowy i pierwszy quest „Sierra Madre Grand Opening” rozpocznie się automatycznie.

    
  • Jeśli jesteś podczas przechodzenia głównego wątku, zajrzyj tu dopiero po ukończeniu gry, albo skorzystaj z alternatywnego save’a. Znacznie łatwiej i szybciej jest zgromadzić trofea z dodatku, po wyłączeniu trybu Hardcore i osiągnięciu odpowiedniego poziomu. Także zostaw sobie zabawę w DLC na koniec, jako clean-up po odblokowaniu pierwszego zakończenia gry i zdobycia pucharka Hardcore. Ten dodatek jest dość długi, więc im więcej umiejętności nabędziesz wcześniej, tym szybciej sobie z nim poradzisz.
  • Twoje statystyki zwiększają się o czynności (zabicia, leczenie, produkcja, upgrade broni etc.) wykonane podczas przejścia dodatku. Jeśli brakuje Ci do platyny np. zabić w walce wręcz, spokojnie możesz popracować nad tym tutaj.
  • Tak jak w innych DLC tak i tu znajdziesz Limitowaną "Mojave Landmark Snowglobe!", która jest warta 2000 żetonów Sierra Madre. Patrz opis pod Sierra Souvenir Aficionado
  • Po wejściu do krypty i dotarciu do Terminala zrób zapis gry!. Będzie to Twoja baza wypadowa do zdobycia dwóch ostatnich trofeów
  • Nie kończ dodatku, dopóki nie usłyszysz dźwięku obu wpadających pucharków. Jeśli wyjdziesz, nie będzie powrotu do tej lokacji
  • Gdy podczas przeczesywania lokacji, słyszysz charakterystyczny sygnał dźwiękowy w obroży, wycofaj się na bezpieczną odległość i spróbuj zlokalizować megafony, albo odbiorniki radiowe. Zniszcz je! Bez tego zginiesz!
  • Trofea ułożone są zgodnie z XMB


  Zapraszam do poradnika  Assemble Your Crew
  Recruited Dean Domino, Christine and Dog. / Zrekrutuj następujące postaci: Dean Domino, Christine, Dog

  Trofeum związane z fabułą - nie da się przegapić

  Będzie to prawdopodobnie Twoje pierwsze trofeum związane z tym dodatkiem. Grupa questów wymagana jest przez fabułę, więc tak czy inaczej będziesz musiał się z nimi uporać. Poniżej lista zadań z krótkim opisem.
  • Find Collar 8 "Dog" Misja ta składa się z 4 składowych: Musisz dostać się do lokacji Villa Police Station, przeszukać piwnicę budynku i znaleźć "Doga", odegrać znalezione nagranie (holotape) w pobliżu jego celi, a na końcu zwerbować go do dalszej części zadania.
  • Find Collar 14 Dean Domino Misja ta składa się z 2 składowych: Musisz dostać się do lokacji Residential District, znaleźć tam kolejną postać - Deana Domino, po czym zwerbować go do dalszej części zadania.
  • Find Collar 12 Christine Misja ta składa się z 3 składowych: Musisz dostać się do lokacji Medical District i znaleźć tam kolejną postać - Christine, wyłączyć zasilanie głośników w piwnicy (zrób to, mimo że zadanie jest opcjonalne! Będzie o niebo łatwiej) oraz zwerbować Christine do dalszej części zadania


  Cash Out
  Confronted Father Elijah in the Sierra Madre's Vault. / Pokonaj Ojca Elijah w Krypcie Sierra Madre

  Trofeum do przegapienia - zrób dodatkowy zapis gry w Krypcie (Sierra Madre's Vault) przed skorzystaniem z Terminala

  Tutaj w wybrany przez siebie sposób możesz unicestwić Ojca Elijaha. Polecam rozpoczęcie od tego trofea, następnie wczytanie zapisu gry i uwięzienie Elijaha w krypcie, po czym swobodne opuszczenie krypty, dodatku i gry Jeśli obejrzysz filmik poniżej, pierwsza część pokazuje, jak zdobyć pucharek Safety Deposit Box druga Cash Out


   

  Having a Ball
  Completed the Sierra Madre Gala Event. / Ukończ Sierra Madre Gala Event

  Trofeum związane z fabułą - nie da się przegapić

  Grupy tych questów również nie da się przegapić, ponieważ są ściśle powiązane z wątkiem głównym. Aby odblokować trofeum, zalicz wszystkie poniższe zadania.
  • Fires in the Sky Musisz porozmawiać z Ojcem Elijah przy fontannie, następnie zabrać "Doga" do stacji przełącznikowej w Salida del Sol, poprosić go aby poczekał, przynieś mu jedzenie (mięso Harvesterów)
  • Mixed Signals - Musisz zabrać Christine do stacji przekaźnikowej w Puesta del Sol, naprawić zasilanie, zabrać Christine do windy, która prowadzi do docelowego miejsca, a następnie zostawić ją tam (wcześniej mówiąc jej, ze jest bezpieczna)
  • Strikes Up the Band - Musisz zabrać Dana na dach w Puesta del Sol, wyłączyć dwa Hologramy (Ochrona), pozostawić Dana na jego stanowisku.
  • Trigger the Gala Event - Musisz wrócić do północnej części Salida del Sol i dostać się do panelu sterowania w Belttower. Kiedy pozytywnie go uruchomisz, pucharek odblokuje się


  Safety Deposit Box
  Trapped Father Elijah in the Sierra Madre's Vault. / Uwięź Ojca Elijah w Krypcie Sierra Madre

  Trofeum do przegapienia - zrób dodatkowy zapis gry w Krypcie (Sierra Madre's Vault) przed skorzystaniem z Terminala

  Może się zdarzyć, ze będziesz potrzebował kilku prób do zaliczenia tego trofeum. Wszystko zależy od umiejętności bohatera. Chodzi o to, aby uciec z Krypty niezauważonym przez Ojca Elijaha, a tym samym uwięzić go w niej. Najbezpieczniej będzie, jeśli będziesz podążał za poniższymi filmikami. Powodzenia
   

  Sierra Souvenir Aficionado
  Collected 500 Sierra Madre Chips. / Zgromadź 500 żetonów Sierra Madre.

  Trofeum do przegapienia - pamiętaj o podnoszeniu lokalnej waluty!

  To trofeum wymaga od nas zbierania kapsli Sierra Madre porozrzucanych po całej lokacji. Najwięcej znajdziesz ich w fontannach napotkanych po drodze - takich jak te, na załączonych zdjęciach.
   

  Jeśli nudzi Cię grzebanie po fontannach, szafkach, biurkach i pudełkach, podążaj za poniższymi filmikami. Doprowadzą Cię one do Snow Globe - Sierra Madre! Figurka od razu wzbogaci Cię o 2000 żetonów i zaowocuje trofeum! ta daaam!

   
  Jeśli poradnik Ci pomógł zaznacz to, klikając pod spodem "Dzięki"
  Ostatnio edytowane przez Pinkotka ; 08-11-2016 o 09:13

 2. Thanks Brak thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •