Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Alone In The Dark: Inferno - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Awatar Maxsdman
  Dołączył
  Mar 2014
  Mieszka w
  Fantasia
  Posty
  698
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  14
  Gamer IDs

  PSN ID: Maxsdman

  Platyna Alone In The Dark: Inferno - Poradnik

  Trudność zdobycia platyny: 3/10 + Ankieta
  Czas potrzebny na zaliczenie platyny: 10 - 15
  Trofea offline: 50 (1 , 3 , 3 , 43 )
  Trofea online: 0
  Minimalna liczba przejść: 1
  Zalecana ilość przejść: 1,5
  Trofea do pominięcia: brak (Można wybrać dowolny rozdział po przejściu gry)
  Zabugowane trofea: brak
  Online Pass: nie
  Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
  Alone In The Dark jest grą niedocenioną ze względu na lipne sterowanie, jeżeli jednak przyzwyczaimy się do sterowania naszą postacią, gra się całkiem przyjemnie. System budowania przedmiotów nie jest taki skomplikowany, a daje dużo radości z ubijania przeciwników. Platyna w tej grze jest bardzo łatwa i przyjemna. Jeżeli zaczniecie ogrywać ten tytuł i przymkniecie oko na większość niedoróbek czeka was niecodzienny klimat wart ogrania. Życzę miło zdobytej platyny i gry

  Krok 1:

  Przechodzimy grę zaliczając kolejne pucharki. Uważamy żeby nie przewijać żadnego rozdziału, tylko oglądamy wszystkie cutscenki. Szczególną uwagę zwracamy na 4 pucharki, a mianowicie:

  Handyman Carnby
  A Day in Central Park
  Blazing Roots
  Eradication  Krok 2:

  Zaliczamy to co zostało nam do zaliczenia, czyli powtarzamy poziom wymagany przez pucharek.


  PORADY OGÓLNE:

  Zanim zaczniecie ogrywać ten tytuł ściągnijcie łatkę do gry. Łatka dodaje trofea tak samo jak łatka do Uncharted.

  Na początek zajmiemy się systemem tworzenia broni. Chodzi o to, że można łączyć ze sobą znalezione przedmioty np:


  - Explosive Plastic Bottle/Explosive Glass Bottle możemy połączyć z pistoletem i stworzyć ognistą amunicje.
  - Explosive Plastic Bottle/Explosive Glass Bottle możemy połączyć z Double Sided Tape i Handkerchief/Bandages tworząc Koktail Mołotowa, który dodatkowo przyklei się do przeciwnika.

  Żeby móc to zrobić wybieramy dany przedmiot - naciskamy (Combine) i wybieramy przedmiot, który ma być połączony. Możemy także używać przedmiotów zrobionych z drewna jako broni, tylko musimy je podpalić i żaden przeciwnik nie ma z nami szans . Jak na wstępie pisałem, nie jest to wcale skomplikowane, jednak więcej o tym dowiedzie się przechodząc pierwsze poziomy.

  Teraz przejdę do rzeczy. W grze mamy cztery rodzaje przeciwników:


  • Humanz - Zwłoki ludzkie opętane przez złe moce lub jak kto woli, chodzące zombi (tylko szybsze i zwinniejsze). Podstawowy typ przeciwnika, w późniejszej fazie gry pojawiają się jego mocniejsze i większe wersje, które rzucają nożami. Jego słabymi punktami są jego otwarte rany na ciele, w które trzeba trafić ognistą bronią (wszystko co podpalone). Szybszy sposób to używanie ognistej amunicji i strzelanie w jego rany. A najszybszy i najłatwiejszym sposobem, który ja polecam to użycie zapalniczki i spraju. Taka kombinacja pozwoli na użycie mini miotacza ognia. Podchodzimy do Humanz'a, celujemy i leciutko naciskamy strzał . W ten sposób patrzymy jak nasz przeciwnik się fajczy (ale ze mnie sadysta ) Tylko uważajcie żeby nie trzymać za długo przycisku ponieważ szybko skończy wam się spray (ale jak to opanujecie to szybo się uwiniecie z grą).

   

  Mała Uwaga: Skupcie się na zabijaniu jak największej ilości Humanz i tylko tych przeciwników ze względu na to, że za ich zabicie dostaniecie trofeum Eradication.

  • Ratz - Takie małe pająko-szczuro podobne coś. Bardzo łatwy przeciwnik. Można go załatwić za pomącą zwykłego pistoletu. Jednak zanim zabierzemy się za eliminowanie tych słodki stworzeń trzeba zająć się kokonem, który będzie produkował je w nieskończoność. Kokon najlepiej rozwalić ognistą amunicją (zwykła nie będzie działać) lub mini miotaczem ognia (spray + zapalniczka), a potem dopiero trzeba zająć się potworkami.

   


  • Vampirz - Latający nietoperz. Najlepiej się nim nie przejmować i uciekać, ale jeżeli musicie walczyć to używajcie pistoletu (zwykła lub ognista amunicja) lub mini miotacza ognia (spray + zapalniczka).

   


  • Fissure - Jeden z cięższych przeciwników, ale na szczęście pojawia się kilka razy na całą grę. Przeciwnika można poznać po tym, że przemieszcza się pod ziemią i na ścianach zostawiając otwór za sobą. Takiego przeciwnika można zabić tylko i wyłącznie ognistą bronią. Na Fissure'a najlepiej użyć ognistej amunicji i mini miotacza ognia (spray + zapalniczka). Strzelamy w otwór, który chce nas wessać (jak dziecko smoczka ) i patrzymy jak się fajczy.

   


  • Black Water - Czarna woda. Nie jest to przeciwnik, ale przeszkoda która jak na nią wejdziecie to zginiecie . Żeby ją przejść potrzebujecie światła czyli nada się podpalone drewno lub Glowstick.

   

  Podam wam teraz jaki ekwipunek najlepiej mieć przy sobie przez całą grę i jakim ja grałem cały czas:

  Bandages (Bandaże), Knife (Nóż), Double Sided Tape (Dwustronna taśma klejąca), Lighter (Zapalniczka), Box Of Ammunition (Paczka Amunicji), Glowstick (Świetlik), Explosive Plastic Bottle (Plastikowa butelka z cieczą), Spray Can (Spraj na owady) i Spray Health (Spraj Medyczny Ten z czerwonym krzyżem). W pewnym momencie zdobędziecie pewien przedmiot, więc będziecie potrzebowali miejsce w kurtce. Dlatego wywalcie nóż który później nie będzie potrzebny.

  W grze, na mapie pojawiają się szare kółka. Są to Roots of Evil (Korzenie zła). Pojawiają się w 3, 4, 7 i 8 Chapterze. Poznacie je po tym, że wasza mini mapa będzie szaleć, a obraz na ekranie będzie zamazany. Trzeba te korzenie zniszczyć ponieważ za zniszczenie wszystkich korzeni jest trofeum Blazing Roots. Więc jak zobaczycie jakieś szare kółka na mapie to najpierw jedziecie tam, a później do czerwonego punktu. Tylko uważajcie ponieważ przy tych drzewach może się czaić trochę przeciwników.

  Po tym jak zniszczycie jeden korzeń, nabędziecie umiejętność, która pozwoli wam widzieć słabe punkty przeciwnika. Umiejętność możemy włączyć tylko w pierwszej osobie czyli i zamykamy oczy .

  Teraz bardzo, ale to bardzo ważna uwaga. W menu gry pojawia się opcja przewinięcia gry. Jeśli nie chcecie wydłużać sobie zabawy z tym tytułem to nie możecie przewijać gry. Po prostu oglądacie to co pojawia się na ekranie i nic nie wciskacie bo pucharki wam nie wpadną za Chaptery. Może się zdarzyć tak, że jakiś pucharek za Chapter wam nie wpadnie. Nie martwcie się tym i grajcie dalej. Po przejściu gry jest dostępna opcja wyboru Chapteru, więc wybieracie odpowiednią sekcję, przechodzicie i wpada wam pucharek.

  Jeszcze jedna bardzo ważna uwaga. Nie zapisujcie często gry bo możliwe że save wam się zepsuje, dlatego radze wam robić kopie zapasową co 2 Chaptery, czyli przejdziemy Chapter, zapisujemy, wychodzimy i robimy kopie zapasową. Czy na konto, czy na pendriva to nie ważne. Po prostu zróbcie żeby potem się nie denerwować

  Dobra, koniec porad, ale za nim zaczniecie grac to przeczytajcie poradnik żeby gra wam szybko poszła jak to tylko możliwe .
  100% Complete
  Unlock the platinum trophy by unlocking all other trophies


  Odblokuj wszystkie trofea w grze żeby odblokować platynowy puchar.

  Czyli to co tygryski lubią najbardziej .

  A Day in Central Park
  Complete the game.


  Ukończ całą grę.

  Dostaniemy ten pucharek za ukończenie wszystkich osiem rozdziałów. Po prostu nie przewijamy żadnego rozdziału w grze. Jeżeli pod koniec gry nam nie wpadnie, trzeba powtórzyć rozdział, w którym nie zdobyliśmy pucharka za ukończenie i trofeum jest nasze.

  Blazing Roots
  Burn all roots of evil.


  Spal wszystkie Korzenie zła.

  Trzeba spalić wszystkie Roots of Evil (Korzenie zła). Pojawiają się w rozdziałach 3, 4, 7 i 8. Co jakiś czas pojawiają się na mapie szare koła i to właśnie do tych kół musimy się udać. Podaje ilość szarych kół pojawiających się na mapie w danych rozdziałach:


  • Rozdział 3: ilość: 2
  • Rozdział 4: ilość: 3
  • Rozdział 7: ilość: 7
  • ​Rozdział 8: ilość: 18


  Jeżeli spaliliście Drzewa zła, a na mapie dalej pokazuje się szare kółko tzn. że jest ich więcej w danym obszarze. Oczywiście robimy to przed pójściem do czerwonej kropki na mapie.


  Eradication
  Kill 100 Humanz.


  Zabij 100 Humanz.

  Jak sam opis pucharka wskazuje, trzeba zabić 100 Humanz - czyli opętanych ciał. Wpadnie wam w okolicy 8 rozdziału. Po prostu gdy widzimy Humanza, używamy zapalniczki i spraju (miotacz ognia) lub płonącej amunicji i zabijamy go. W rozdziałach 7 i na początku 8 będzie ich pełno, więc jeżeli komuś brakuje to w tych rozdziałach zabijamy przeciwników i pucharek jest nasz. Przy Evil of Roots (Drzewa zła) zazwyczaj stoi po 3 - 4 przeciwników, więc wpadnie wam razem z pucharkiem Blazing Roots.


  Flaming Roots
  Burn half of the roots of evil.


  Spal połowę korzeni zła.

  Patrz trofeum: Blazing Roots.


  Handyman Carnby
  Make all possible combinations in the inventory.


  Wykonaj wszystkie możliwe kombinacje w ekwipunku

  Aby odblokować pucharek należy zrobić wszystkie kombinacje dostępne dla przedmiotów, które zbieramy. Oto i owe kombinacje:


  • Explosive Glass Bottle + Double Sided Tape + Handkerchief + Emergency Flare
  • Explosive Glass Bottle + Double Sided Tape + Handkerchief + Glowstick
  • Explosive Glass Bottle + Double Sided Tape + Handkerchief + Box of Ammunition
  • Explosive Glass Bottle + Double Sided Tape + Bandages + Emergency Flare
  • Explosive Glass Bottle + Double Sided Tape + Bandages + Glowstick
  • Explosive Glass Bottle + Double Sided Tape + Bandages + Box of Ammunition
  • Explosive Plastic Bottle + Double Sided Tape + Handkerchief + Emergency Flare
  • Explosive Plastic Bottle + Double Sided Tape + Handkerchief + Glowstick
  • Explosive Plastic Bottle + Double Sided Tape + Handkerchief + Box of Ammunition
  • Explosive Plastic Bottle + Double Sided Tape + Bandages + Emergency Flare
  • Explosive Plastic Bottle + Double Sided Tape + Bandages + Glowstick
  • Explosive Plastic Bottle + Double Sided Tape + Bandages + Box of Ammunition
  • Spray Can + Double Sided Tape + Emergency Flare
  • Spray Can + Double Sided Tape + Glowstick
  • Spray Can + Double Sided Tape + Box of Ammunition
  • Bloodpack + Double Sided Tape
  • Glowstick + Double Sided Tape
  • Emergency Flare + Double Sided Tape
  • Box of Ammunition + Gun
  • ​Przelej ciecz z jednej butelki do drugiej


  To trofeum możemy zdobyć już w 3 rozdziale, a mianowicie kiedy wychodzimy do parku, zabijamy przeciwników i przeszukujemy teren. Explosive Glass Bottle (Szklana butelka) nie radzę wywalać z ekwipunku dopóki nie połączymy ją z wymaganymi przedmiotami bo się potłucze. Bloodpack znajdziemy w budynku gdzie znajdziemy 3 Roots of Evil (drzewa zła), a dokładnie kiedy schodzimy po schodach natrafiamy na szafkę z medykamentami. Macie filmik jak ma to wyglądać:

   


  Cockpit Addict
  Drive all the way down 59th street in Cockpit view.


  Przejedź całą 59 ulice z widokiem z kokpitu.

  Ten pucharek zdobędziemy po koniec 2 Rozdziału. Trzeba przejechać całą 59th ulicę z widoku z oczu postaci czyli z kokpitu samochodu. Innymi słowy kiedy wyjeźdźamy z parkingu od razu przełączamy na widok z pierwszej osoby i jedziemy uważając na inne przeszkody na drodze. Słuchamy także jak nasza pasażerka mówi gdzie mamy skręcić. Pucharek nam się nie zaliczy kiedy zaczniemy od punktu kontrolnego pośrodku trasy.  Basic Combination
  Tape up a bottle.


  Oklej butelkę taśmą.

  Proste trofeum. Po prostu łączymy taśmę z butelką


  Blackout
  Finish the episode without skipping any sequence.


  Ukończ rozdział nie przewijając żadnej sekwencji .

  Kończymy 1 rozdział nie przewijając żadnego momentu.


  Bloody Mary
  Bandage 5 deep bleeding wounds.


  Obandażuj 5 głębokich ran.

  Trzeba 5 razy zabandażować ranę. Do tego używamy Bandages (Bandaży). Pucharek najlepiej zdobyć na początku 3 Rozdziału, a mianowicie kiedy zabandażujemy swoją pierwszą ranę, wyjście będzie blokowane przez kable wysokiego napięcia. Zamiast strzelić w te kable to po prostu wchodzimy w nie postacią. Jak pojawi się czas do śmierci to wciskamy potem wybieramy miejsce rany i wciskamy i bandażujemy ranę i tak 5 razy.  Car Thievery
  Unlock a car door after breaking the window.


  Odblokuj drzwi samochodu przez zniszczenie szyby.

  Trzeba rozbić szybę w samochodzie i wejść do niego. Wpadnie w Rozdziale 2.  Cocoon
  Burn a cocoon.


  Spal Kokon.

  Trofeum do zrobienia w 3 Rozdziale. Kiedy będziemy w pomieszczeniu wypełnionym wodą, drabinę będzie blokował duży kokon, który trzeba spalić. Rzucamy w niego Explosive Plastic Bottle i strzelamy w tą butelkę. Można też użyć sprayu i zapalniczki.


  Demolition Expert
  Build the most destructive weapon.


  Zbuduj najbardziej niszczycielską broń.

  Łączymy Explosive Plastic Bottle z Double Sided Tape i Box of Ammunition.  Fight Back and Loss
  Finish the episode without skipping any sequence.


  Ukończ rozdział nie przewijając żadnej sekwencji.

  Kończymy 4 Rozdział nie przewijając żadnego momentu.  Fire Bullets
  Make a fire bullet by pouring flammable liquid on it.


  Zrób ognistą amunicje poprzez wylanie łatwopalnej cieczy na nią.

  Łączymy Explosive Plastic Bottle z pistoletem tworząc płonącą amunicje.  Fisherman's Foe
  Shoot a goldfish.


  Zastrzel złotą rybkę.

  Trofeum do zrobienia w 3 Rozdziale. W pomieszczeniu z wielkim kokonem i wypełnionym wodą pływa sobie złota rybka. Trzeba ją zastrzelić.  Fissure
  Burn a fissure.


  Podpal Fissure.

  Trzeba podpalić Fissure. To coś, co przemieszcza się pod ziemią z dużą prędkością. Wystarczy, że to podpalimy czymkolwiek (polecam spray i zapalniczkę) i pucharek jest nasz.  Free Gasoline
  Pierce a car gas tank and fill a bottle with the fuel.


  Przebij zbiornik z paliwem i napełnij butelkę tą cieczą.

  Można to zrobić w 3 Rozdziale. Potrzebujemy do tego śrubokrętu lub noża i pustej butelki. Żeby otrzymać pustą butelkę wystarczy wyekwipować butelkę i nacisnąć i wylewamy ciecz. Podchodzimy do auta, przebijamy zbiornik paliwa i napełniamy pustą butelkę cieczą.  Goal!
  Kick 10 Ratz.


  Kopnij 10 Ratz.

  Najlepiej jest to zrobić w 2 rozdziale, zaraz po tym jak wychodzimy z windy z Sarah. Wtedy zaatakują nas 3 ratz. Podbiegamy do tych stworków i naciskamy i zaczynamy je kopać. wystarczy że zrobimy tak z dziesięć razy  Never Leave a Key Here
  Find a car key in the sun visor.


  Znajdź kluczyki od samochodu w osłonie przeciwsłonecznej.

  Można zrobić w 2 Rozdziale. Kiedy rozbijemy szybę, wchodzimy do samochodu i otwieramy klapkę na górze. Znajdziemy w niej kluczyki do samochodu i trofeum wam wpadnie.  Not Alone Anymore
  Finish the episode without skipping any sequence.


  Ukończ rozdział nie przewijając żadnej sekwencji.

  Kończymy 5 rozdział nie przewijając żadnego momentu.  Nuke
  Kill 3 Humanz at once.


  Zabij 3 Humanz na raz.

  To trofeum najlepiej zrobić w trzecim rozdziale kiedy wychodzimy po drabinie do parku. Wtedy podbiegają do nas - 3 Humanz. Trzeba ich wszystkich zabić jednocześnie. Najlepiej przyszykować sobie Explosive Plastic Bottle i pistolet. Kiedy Humanz będą koło siebie wystarczy rzucić w ich stronę butelką i w nią strzelić. Butelka wybuchnie i zabije 3 przeciwników. Oto filmik jak ma to wyglądać:

   
  Painful Answers
  Finish the episode without skipping any sequence.


  Ukończ rozdział nie przewijając żadnej sekwencji.

  Kończymy 3 Rozdział nie przewijając żadnego momentu.  Questions
  Finish the episode without skipping any sequence.


  Ukończ rozdział nie przewijając żadnej sekwencji.

  Kończymy 2 Rozdział nie przewijając żadnego momentu.  The 10 Mile Race
  Drive at least 10 miles with a vehicle.


  Przejedź 10 mil samochodem.

  Musimy przejechać samochodem 10 mil. Po prostu wsiadamy do samochodu i jeździmy cały czas po parku. Pucharek wpadnie z czasem.  The Air Bomb
  Throw a bottle filled with flammable liquid and shoot it mid-air.


  Wyrzucić butelkę wypełnioną łatwopalnym płynem i strzel w nią w powietrzu.

  Banalne trofeum. Rzucamy Explosive Bottle w powietrze i strzelamy w nią. Powinno wpaść przy robieniu Cocoon lub Nuke.  The Biggest of All
  Beat the Museum Monster.


  Pokonaj potwora w muzeum.

  Do zrobienia w piątym rozdziale. Musimy zabić bossa. Żeby go zabić musimy rzucić w niego butelką i w nią strzelić. Powtarzamy tak 5 razy. Pamiętamy żeby po każdym udanym wybuchu chować się za kolumną bo boss ładuje swój atak. Jakby zabrakło butelek do rzucania to sprawdzajcie kąty. Jak boss padnie, trofeum jest wasze.  The Glowstick Bomb
  Combine a taped bottle filled with flammable content or a spray with a glowstick.


  Połącz taśmą butelkę wypełnioną łatwopalną cieczą lub spray z Glowstick.

  Łączymy Explosive Plastic Bottle z Double Sided Tape i Glowstick i trofeum jest nasze.  The Light Bringer
  Finish the episode without skipping any sequence.


  Ukończ rozdział nie przewijając żadnej sekwencji.

  Kończymy 8 Rozdział nie przewijając żadnego momentu.  The Molotov Cocktail
  Insert a wick into a bottle with flammable content.


  Włóż knot do butelki z łatwopalną cieczą.

  Trzeba połączyć Explosive Plastic Bottle z Handkerchief lub Bandages.  The Path of Light
  Finish the episode without skipping any sequence.


  Ukończ rozdział nie przewijając żadnej sekwencji.

  Kończymy 7 Rozdział nie przewijając żadnego momentu.  The Sharpshooter
  Finish off a Humanz by shooting fire bullets at it's fissure.


  Wykończ Humanz strzelając w niego ognistą amunicją.

  Musimy zabić Humanz, ognistą amunicją strzelając w jego rany. Łączymy Explosive Plastic Bottle z pistoletem. Przełączamy się na widok z 1 osoby i strelamy w jego rany (czerwone linie na ciele) i pucharek jest nasz.  The Smart Fighter
  Kill any Humanz with the 'spray + lighter' combination.


  Zabij Humanz kombinacją spray + Lighter.

  Bardzo proste trofeum. Trzeba zabić Humanz kombinacją spray z zapalniczka (czyli mini miotaczem ognia). Wpadnie bardzo szybko.  The Sticky Bomb
  Take a bottle filled with flammable content or a spray and combine it with an adhesive.


  Połącz Taśmę z butelką z łatwopalną cieczą lub spray.

  Łączymy Double Sided Tape z Explosive Plastic Bottle lub Spray.  The Truth
  Finish the episode without skipping any sequence.


  Ukończ rozdział nie przewijając żadnej sekwencji.

  Kończymy 6 Rozdział nie przewijając żadnego momentu.  Toasted Eggs
  Burn a Ratz nest.


  Spal gniazdo Ratz.

  W 3 Rozdziale, w kanałach napotkamy gniazdo Ratz. Trzeba to gniazdo czymś podpalić. Najlepiej użyć płonącej amunicji. Jeden strzał i gniazda już nie ma, a trofeum jest nasze.  Unlimited Offer
  Call all contacts in your address book.


  Zadzwoń do wszystkich osób w twojej książce adresowej.

  Na początku 3 Rozdziału gdy będziemy mieli dostęp do komórki, wchodzimy w kontakty i dzwonimy do wszystkich, czyli do 4 osób. Numer 911 też się wlicza do tej czwórki.  Useless!
  Combine an empty taped bottle with a wick and an emergency flare.


  Połącz pustą butelkę z knotem i awaryjną pochodnią.

  Łączymy Empty Bottle (Pustą butelkę) z Double Sided Tape, Handkerchief (lub Bandages) i Emergancy flare.  Vampirz
  Burn one of the Vampirz.


  Podpal jednego Vapirz.

  Po prostu musimy podpalić Vampirz (taki latający nietoperz). Bierzemy spray i zapalniczkę i popalamy dziada .  Wired
  Hotwire a car.


  Uruchom samochód.

  Po prostu gdy bierzecie nowy samochód, dostańcie się do stacyjki i połączcie kabelki tak żeby odpalić silnik. Kiedy pierwsza para kabelków nie pasuje, przełączcie na drugą i połączcie naciskając w odpowiednim momencie .
  Filmik pokazowy jak ma to wyglądać:

     Burning Root
  Burn a root of evil.


  Podpal korzeń.

  Patrz pucharek: Blazing Roots.  Countdown to Death
  Stop your wound from bleeding.


  Zatrzymaj krwawienie z rany.

  Patrz pucharek: Bloody Mary.  Hidden Cave
  Discover the secret of Central Park.


  Odkryj sekret Central Parku.

  Do zdobycia w Rozdziale 8. Trofeum związane z fabułą. Nie do pominięcia.  Meet Again
  Meet Theophile in room 943.


  Spotkaj Théophile w pokoju 943.

  Do zdobycia w Rozdziale 6. Trofeum związane z fabułą. Nie do pominięcia  Purification by Fire
  Destroy the Vampirz' nest.


  Zniszcz gniazdo Vampirz.

  Do zrobienia w 4 Rozdziale. Naszym bossem do pokonania będzie gniazdo Vampirz. Żeby dziada ubić stosujemy prostą taktykę. Podchodzimy, rzucamy Explosive Glass Bottle w to gniazdo, strzelamy w butelkę kiedy będzie blisko i chowamy się za murkiem. I tak powtarzamy 4 razy. Tylko uwaga na latające samochody. Przy murkach macie potrzebne przedmioty.  Revive
  Revive Sarah.


  Ożyw Sare.

  Do zdobycia w Rozdziale 5. Trofeum związane z fabułą. Nie do pominięcia.  Stuntman
  Jump across the gap using the tow truck.


  Skocz przez urwisko używając holownika.

  Do zdobycia w Rozdziale 4. Trofeum związane z fabułą. Nie do pominięcia.  The Blind Man
  Finish the 'Wake Up' sequence without blinking.


  Zakończ sekwencje (Obudź się) bez mrugnięcia.

  Do zrobienia na początku 1 Rozdziału. Kiedy w tutorialu pojawia się informacja o wciśnięciu (Mrugnięciu) nie robimy tego. Musimy przejść całą drogę bez mrugnięcia.  The Path of Darkness
  Kill Sarah.


  Zabij Sarę.

  Do zrobienia pod koniec 8 Rozdziału. Mamy wybór czy zabić Sarah czy nie zabijać. Wybieramy 1 opcje odblokowując złe zakończenie  The Path of Light
  Don't Kill Sarah.


  Nie zabijaj Sary.

  Do zrobienia pod koniec 8 rozdziału. Mamy wybór czy zabić Sarah czy nie zabijać. Wybieramy 2 opcje odblokowując dobre zakończenie


  Jeśli poradnik Ci pomógł, kliknij pod spodem "Dzięki"
  Ostatnio edytowane przez Maxsdman ; 06-04-2014 o 17:58


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •