PRZEGLĄD:Trudność zdobycia 100%: 2/10
Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 3 godziny
Trofea offline: 4 (1, 3)
Minimalna liczba przejść: 1
Zalecana ilość przejść: 1
Trofea do pominięcia: nie
Zabugowane trofea: nie
Online Pass: nie
Liczba graczy/kontrolerów: 1WSTĘP:
Operation: Anchorage to DLC, którego główna część fabularna dzieje się w wirtualnej symulacji odzyskania przez amerykanów Anchorage na Alasce. Gracz pomaga Wygnańcom z Bractwa ukończyć symulację, w zamian otrzymuje przedwojenne przedmioty używane w czasie prawdziwej operacji.


MAPA PRZEJŚCIA:

Zanim przejdę do mapy przejścia, polecam przejść ten dodatek na początku rozgrywki, zaraz po wyjściu ze schronu ze względu na to że dodatek jest prosty a po jego ukończeniu dostajemy dostęp do rzeczy ułatwiających późniejszą rozgrywkę.

Podczas przechodzenia DLC, polecam zabranie się do zebrania wszystkich 10 Intel Suit case. W nagrodę za zebranie dostajemy perk który dodaje 3 pkt. umiejętności do Lockpick, Science, and Small Guns. Filmik z lokalizacją Inteli:

 Krok1:

Po prostu zajmujemy się głównymi zadaniami, obserwujemy widoki i zbieramy tylko intele (za to nie ma trofeum). za przejście całego DLC wpadną nam wszystkie 4 dostępne w tym dodatku trofea czyli:
Operation: Anchorage!
Aiding the Outcasts
Paving the Way
The Guns of Anchorage


PORADNIK:Operation: Anchorage!
Completed 'Operation: Anchorage!'

Ukończ czwarte, ostatnie zadanie Operation: Anchorage! w DLC. Trofeum nie do przeoczenia.

 
Trofeum wpadnie po zabiciu chińskiego Generała i odebraniu nagród ze zbrojowni. Gdy będziecie w zbrojowni, szybko ubierzcie najlepszy dostępny pancerz w całej grze ze względu na to że za chwilę stoczycie walkę z chciwą częścią wygnańców bractwa. Oj kule będą się sypały


Aiding the Outcasts
Completed 'Aiding the Outcasts'

Ukończ pierwsze zadanie Aiding the Outcasts w DLC. Trofeum nie do przeoczenia.

 
Trofeum wpadnie po pozbyciu się mutantów i dotarciu do miejsca pobytu wygnańców z bractwa.
Gdy dojdziecie na miejsce, spotkacie pełno mutantów i ich powszechne odmiany. Nie walczcie z nimi, Wygnańcy zajmą się nimi. Zajmijcie się zebraniem sprzętu. Kiedy dojdziecie do miejsca pobytu wygnańców i porozmawiacie z paroma osobami pucharek będzie wasz, a dodatkowo uruchomi się drugie zadanie.


Paving the Way
Completed 'Paving the Way'

Ukończ trzecie zadanie Paving the Way w DLC. Trofeum nie do przeoczenia.

 
Trofeum wpadnie po oczyszczeniu 2 miejsc z chińskich żołnierzy.
Po wykonaniu misji "The Guns of Anchorage", Generał Chase poda wam wytyczne dotyczące misji. Wybierzecie sobie drużynę i ekwipunek. Po tych czynnościach rozmawiacie z Benjamin'em i wybieracie 1 z 2 miejsc docelowych gdzie ma na was czekać wasza drużyna i będziecie pozbywać się chińskich żołnierzy. Trofik wpadnie gdy oczyścicie ostatnie miejsce z zadania i wrócicie do Chase.The Guns of Anchorage
Completed 'The Guns of Anchorage'

Ukończ drugie zadanie The Guns of Anchorage w DLC. Trofeum nie do przeoczenia.

 
Po ukończeniu zadania "Aiding the Outcasts" i dostaniu się do symulacji wasze pierwsze wojenne zadanie będzie rozwalenie dział przeciw lotniczych. Zwracajcie uwagę na butle ze zdrowiem i pudła z amunicją. Można je poznać po tym że świecą się na czerwono. Trofik wpadnie po rozwaleniu dział.