Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Borderlands - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Awatar Pinkotka
  Dołączył
  Jun 2011
  Mieszka w
  Jabłonna
  Posty
  2,140
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  10
  Gamer IDs

  PSN ID: Pinkot1

  Platyna Borderlands - Poradnik  Poziom trudności trofeów: Zobacz
  Gracze: 1-4
  Trofea offline: 49
  Trofea online: 1 (resztę można zdobyć lokalnie na split-screenie)
  Trofea do przegapienia: Fully Loaded
  Minimalna ilość przejść: 1
  Sugerowana ilość przejść: 2
  Czas do Platyny: 40h + (choć można ten czas znacznie skrócić)  Borderlands to ciekawa gra akcji, łącząca w sobie 2 gatunki FPS i cRPG. Mimo dość odległego czasu od premiery, nadal jest niesamowicie grywalna, także póki co, nie ma co martwić się o towarzystwo w sieci. Jeśli nie lubicie grania online, większość trofeów można wbić lokalnie. Jedyne trofeum, które wymaga od nas połączenia z netem to And They'll Tell Two Friends


  DLC

  Ten poradnik zawiera listę trofeów do bazowego/podstawowego wydania gry. Poradniki do DLC znajdziecie tutaj:


  Kluczem jest poziom rozwoju naszego bohatera (krótką charakterystykę postaci umieściłam pod trofeami, bezpośrednio z nimi związanymi). Jeśli widzicie przeciwników 2-3 poziomy wyżej od Waszego, samotny atak najpewniej skończy się zgonem. Także albo wróćcie do tego miejsca później, albo walczcie przy pomocy kogoś bardziej zaawansowanego. To samo tyczy się misji - wykonujcie w pierwszej kolejności zadania dopasowane do poziomu Waszej postaci. Nie ma co frustrować się zadaniami przerastającymi nasz skill.

  Zdobywanie doświadczenia i "wbijanie"€ leveli. Grę trzeba przejść co najmniej 2 razy, aby zdobyć poziom 50. Można to trochę oszukać, jeśli znajdziecie partnera do boostowania. Przepis ukryty w okienku poniżej
  Ograniczcie rozjeżdżanie wrogów samochodem - mimo ze jest to łatwa droga eliminacji przeciwnika, doświadczenie zdobyte w ten sposób to nędza. O wiele lepiej wysiąść z auta i pokonać wroga tradycyjną drogą.

  Przepis na szybkie wbicie poziomów
   


  Przeszukujcie każdy kąt, szafkę, skrzynię czy kupkę śmieci. Kryją w sobie oprócz pieniędzy i podstawowej broni, unikatowe przedmioty, które można założyć, wykorzystać lub sprzedać.

  Sprawdzajcie tablice ogłoszeń i rozmawiajcie z kim się da. W ten sposób nie przegapicie żadnej misji.

  Kupujcie ulepszenia w sklepach z amunicją. Dzięki nim zwiększymy ilość przenoszonych pocisków.

  Nie zmieniajcie też zbyt często rodzaju broni. Jeśli używamy konkretnej klasy broni przez dłuższy czas, znacznie zwiększa to jej moc i naszą umiejętność korzystania z tej mocy

  Uwaga! Poradnik zawiera spoilery - wkraczasz na swoje ryzyko!

  Poradnik jest otwarty i na bieżąco będzie uzupełniany o ciekawe pomysły wyniesione z rozgrywki. W najbliższym czasie zostanie także uzupełniony o DLC.
  Ty też możesz pomóc wysyłając wiadomość na PSN ID Pinkot1, albo dopisując wskazówkę w postach pod poradnikiem.  Borderland Defender
  You have defeated all bosses and are a powerful force to be reckoned with / Gratulacje! Masz nowy lśniący pucharek w kolekcji  Gratulacje Kolejna platynka w kolekcji.  Paid In Fyrestone
  Completed 5 missions in the Arid Badlands / Ukończ 5 misji w Arid Badlands


  Patrz opis pod pucharkiem Made In Fyrestone
  Made In Fyrestone
  Completed all missions in the Arid Badlands / Ukończ wszystkie misje w Arid Badlands  Arid Badlands to pierwsza lokacja w grze. Obejmuje Town of Fyrestone, Skug Gully i Sledge's Safehouse. Aby otrzymać pucharek musimy ukończyć wszystkie misje, dostępne na tym obszarze: zarówno główne, jak i poboczne, zlecane nam przez mieszkańców, pobrane z tablicy ogłoszeń czy misje typu ocalenie Claptrapa.
  Bardzo przejrzyste zestawienie questów znalazłam na wikii. Kolejno w tabelce odczytacie: nazwę misji, lokację, zleceniodawcę, level, nagrodę.
  Kliknijcie w napis poniżej

  Arid Badlands
  Paid in New Haven
  Completed 5 missions in the Rust Commons / Ukończ 5 misji w Rust Commons  Patrz opis pod pucharkiem Made in New Haven
  Made in New Haven
  Completed all missions in the Rust Commons / Ukończ wszystkie misje w Rust Commons  Podobny pucharek, jak w przypadku lokacji Arid Badlands. Znów musimy ukończyć wszystkie misje, dostępne na tym obszarze: zarówno główne, jak i poboczne, zlecane nam przez mieszkańców, pobrane z tablicy ogłoszeń czy misje typu ocalenie Claptrapa. Niektóre z nich udostępnią się w dalszej części rozgrywki
  Bardzo przejrzyste zestawienie questów znalazłam na wikii. Kolejno w tabelce odczytacie: nazwę misji, lokację, zleceniodawcę, level, nagrodę.
  Kliknijcie w napisy poniżej:

  Rust Common East, Rust Common West
  Wanted: Sledge
  Killed Sledge / Pokonaj Sledge'a  Misja: Battle For The Badlands, Zleceniodawca: Shep Sanders, Lokacja: Headstone Mine
  Najlepiej podejść do walki po osiągnięciu poziomu 16-17. Starajcie się nie zbliżać do niego za bardzo, bo ma zabójczy atak wręcz i dość silną strzelbę. Najlepiej ostrzeliwać go w ciągłym ruchu, pozbywając się jednocześnie pomniejszych przeciwników. Kilka rundek dookoła i po bossie. Poniżej filmik.

  Video Solucja
   

  Wanted: Krom
  Killed Krom / Pokonaj Kroma
  Misja: The Next Piece, Zleceniodawca: Crazy Earl, Lokacja: Krom's Canyon

  Do tego bossa najlepiej wybrać się ok.poziomu 25-26. Przydatna będzie snajperka lub inna broń z dobrym zoomem, ewentualnie wyrzutnia rakiet, jeśli chcecie bossa załatwić "na bogato".€
  Krom obsługuje ciężki karabin maszynowy i czasem odpala w naszą stronę rakiety. Żeby nie było za łatwo, będą też fale wrogów broniących dostępu do wieżyczki. Dlatego najbezpieczniej bronią z celownikiem pozbyć się bossa, a później oczyścić teren z pozostałych przeciwników. Poniżej jeden ze sposobów na walkę.

  Video Solucja
   

  Wanted: Flynt
  Killed Flynt / Pokonaj Barona Flynta
  Misja: The Final Piece, zleceniodawca: Patricia Tannis, lokalizacja: Salt Flats

  Poziom zalecany do misji - 30. Sam baron nie jest odporny na obrażenia, ale jeśli damy mu strzelić z jego zabójczej bron, może skończyć się to kiepsko. Najlepiej rozwalić go tak szybko jak się da z mocnej i precyzyjnej giwery. Drogę do barona, dobry sposób na przeciwników i wreszcie samego bossa obejrzyjcie na filmiku poniżej.

  Video Solucja
   


  Destroyed the Hive
  Killed the Rakk Hive / Zabij Rakka Hive

  Misja: Another Piece of The Puzzle, Zleceniodawca: Guardian Angel, Lokacja: Trash Coast

  Rakk Hive to powolny zmutowany zwierz, do którego jednak zbliżać się nie polecam. Najłatwiejsza i najszybsza droga likwidacji, to strzelanie w jego oczy - są najbardziej podatne na obrażenia. Poniżej tradycyjnie podpowiedź filmowa.

  Video Solucja
   


  Destroyed The Destroyer
  Killed the Vault Boss / Pokonaj Niszczyciela (Vault Boss)

  Misja: identyczna jak nazwa trofeum, Zleceniodawca: Guardian Angel, Lokalizacja: The Vault

  Finałowy boss w grze, dlatego nie wybierajmy się do niego przed poziomem 32. Nie jest taki zły, jak może się wydawać. Celujemy w fioletowe punkty na mackach, jeśli wystrzeli z nich pociski, uciekajcie na boki. Po zniszczeniu macki chowajcie się za filar, aby uniknąć ataku laserem. Kiedy skończy się "€žlaserowy atak"€, szybko wyjdźcie zza filaru i strzelajcie w oko Niszczyciela (obrażenia krytyczne otrzymuje też przy strzałach w brzuch/żołądek - z tym ze tu trzeba dobrze przycelować w szczelinę w skorupie, ewentualnie przy strzałach w zarysowane punkty na mackach). Mnie najłatwiej było jednak strzelać w oko. Być może nie uda się bossa pokonać za pierwszym razem, ale w końcu dasz radę. Poniżej krótki filmik z instruktażem)

  Video Solucja
   


  Can't We Get BEYOND Thunderdome
  Emerged victorious from an arena match / Wygraj starcie na arenie  Znów najszybsza będzie metoda dwóch padów (lub boost z kolegą w sieci). Wchodzicie na arenę, "likwidujesz" swojego towarzysza i masz kolejny pucharek na liście. Areny w grze są trzy:

  • Arid Badlans - Fyrestone Coliseum
  • Rust Common West - The Cesspool
  • Salt Flats - Devil's Footstool

  Poniżej filmik z lokalizacją. Zapraszam

  Video Solucja
   


  Duel-icious
  Won a duel against another player / Wygraj pojedynek (duel)
  Patrz opis pod pucharkiem Duelinator

  Group LF Healer
  Rescued a groupmate from death in a co-op game / Ocal towarzysza od śmierci w grze co-op
  Można to zrobić online, bądź lokalnie.
  Kiedy Twój kolega dozna krytycznych obrażeń i na ekranie pojawi się info, ze potrzebuje pomocy, podbiegnij do niego i wciśnij . Gdy partner wstanie, Ty usłyszasz dźwięk wpadającego trofeum.

  There's no "€žI"€ in "€žTeam"
  Completed 15 missions in co-op / Ukończ 15 misji w co-opie
  Nic prostszego, zrób 15 zadań wspólnie z innym graczem i trofeum jest Twoje. Jeśli od początku będziesz grać co-op sam zdziwisz się, ze wpadło tak szybko. Oczywiście tak jak większość trofeów kooperacyjnych do zrobienia zarówno w sieci, jak i na split-screenie.

  Duelinator
  Won a duel without taking damage / Wygraj pojedynek bez doznania obrażeń
  Najłatwiej osiągnąć to metodą dwóch padów. Uderzasz swojego towarzysza za pomocą , on musi odpowiedzieć ciosem i na ekranie pojawia się informacja o pojedynku. Kolega stoi bez ruchu, Ty go unicestwiasz i trofeum jest Twoje. Najlepiej zrobić to na początku gry - wtedy zabity nie straci za dużo pieniędzy (każda śmierć w grze uszczupla nasz portfel o ok.10%).

  And They'll Tell Two Friends
  Played in a co-op game with either an employee of Gearbox or someone who had this trophy / Zagraj w co-opie z pracownikiem Gearbox, albo inną osobą, która ma to trofeum
  Jedyne trofeum w grze, które wymaga od nas połączenia sieciowego. Brzmi skomplikowanie, ale prawdopodobnie usłyszycie "€žding"€ przy pierwszej grze, do jakiej się podłączycie, także nie stresujcie się nim... Wystarczy, że traficie na osobę, która ma to trofeum, albo jest pracownikiem Gearbox. Ale czy naprawdę jest w sieci ktoś, kto tego trofeum nie ma?
  United We Stand
  Defeated the Rakk Hive, the Vault Boss, Sledge, Krom, or Flynt in a co-op game / Pokonaj Rakka Hive, Vault Bossa, Sledge'a, Kroma albo Barona Flynta w co-opie
  Najłatwiejsze złotko w grze. Jeśli gracie online, albo na split-screenie wpadnie od razu po pokonaniu Kroma. Wystarczy tylko jeden z wymienionych bossów, aby pucharek był Wasz.

  My Brother Is An Italian Plumber
  Killed an enemy plumber-style / Zabij przeciwnika w stylu "hydraulika"€  Jeśli graliście w platformówki, bardziej skojarzy Wam się to ze stylem Mario i Luigiego. Trzeba zabić wroga skacząc na niego. Najłatwiej w ten sposób unicestwić szczeniaka Skaga (Pup Skag), najpierw zmiękczając go strzałem z broni. Na filmiku poniżej to samo zrobił gracz z "€žpająkomrówką"€. Czyli strzelamy do przeciwnika z dowolnej broni i kiedy będzie miał już minimalną ilość zdrowia, skaczemy na niego za pomocą przycisku

  Video Solucja
   


  Speedy McSpeederton
  Raced around the Ludicrous Speedway in record time / Zrób rundkę dookoła Ludicrous Speedway w rekordowym czasie  Musimy zrobić to w okolicy, gdzie mamy zlecenia zabicia 50 stworzonek (Scythid) - lokacja Dhal Headlands.
  Jak najszybciej przejedź trasę pokazaną na filmiku poniżej i trofeum będzie Twoje. Trofeum dostanie każdy, kto będzie siedział w aucie podczas rajdu.

  Video Solucja
   


  You call this archaelogy?
  Applied an elemental artifact / Załóż po raz pierwszy artefakt
  Pierwszy artefakt dostaniemy po zabicu Sledge'a. Po podniesieniu, o ile nie założy nam się automatycznie, trzeba odszukać go w ekwipunku/plecaku i wcisnąć . Warto wymieniać artefakty na nowsze modele. Dodają spory bonus do specjalnych umiejętności. Wypadają z badassów (najczęściej z tych "elementarnych" - prądowych, kwasowych, ogniowych, wybuchowych).

  Fence
  Sold 50 guns to a shop / Sprzedaj 50 broni w sklepie  Nie trzeba zawracać sobie głowy tym trofeum, bo podczas gry sprzedamy więcej niż 50 sztuk broni w sklepie. Jeśli chcecie przyspieszyć wpadnięcie trofeum, zbierajcie każdą napotkaną broń i pozbywajcie się jej w automatach.

  Porównaj z trofeum Pandora Dog Millionaire

  Weapon Afficiondo
  Reached proficiency level 10 with any weapon type / Osiągnij 10 poziom zaawansowania dowolnej broni  Strzelając z jednej broni, podnosimy nasz skill (chodzi o umiejętność posługiwania się nią). Jeśli będziemy wystarczająco dużo zabijać jednym rodzajem broni i osiągniemy 10 poziom zaawansowania w używaniu jej, trofeum jest nasze. Biegłość w obsłudze głównej (podstawowej) broni jest bardzo pomocna, więc nawet bez trofeum warto nad tym popracować. Jak to zrobić? Celnie strzelać i zabijać aż do dźwięku wpadającego pucharka

  There are some who call me... Tim
  Equipped a class mod for your character / Załóż modyfikację przeznaczoną dla Twojej klasy postaci (class mod)  Podczas gry znajdujemy dużo przydatnych modyfikatorów. Podnoszą one skuteczność naszej postaci i zwiększają poszczególne umiejętności. Modyfikator po znalezieniu, jak wszystko inne, trafia do plecaka. Trzeba go tam odnaleźć i wcisnąć aby wyposażyć w niego naszą postać. Można nosić jeden modyfikator w jednym czasie

  Fully Loaded
  Rescued enough Claptraps to earn 42 inventory slots / Uratuj wystarczającą ilość Claptrapów, aby pozyskać 42 miejsca w plecaku  Uwaga! Trofeum możliwe do przegapienia.

  "Wystarczająca ilość"€ = wszystkie robociki w podstawowej wersji gry. Jest ich 10, w następujących lokacjach:

  • Sledge's House
  • The Lost Cave
  • New Heaven
  • Tetanus Warren
  • Earl's Scrapyard
  • Krom's Canyon
  • Old Haven
  • Trash Coast
  • The Salt Flats
  • Crimson Fastness

  Pamiętajcie, żeby po uratowaniu robocika wybrać "Backpack SDU"€ ze swojego ekwipunku i uaktywnić poprzez wciśnięcie Jeśli przez przypadek sprzedamy moduł, trofeum nie wpadnie. Jeśli uda Wam się zgubić taki plecak, możecie się jeszcze uratować, grając w DLC np. The Secret Armory of General Knoxx, gdzie również jest robocik do uratowania, albo w Mad Moxxi's Underdome Riot, gdzie plecak dostajemy jako nagrodę. Poniżej Video Solucja

  Lokalizacja Claptrapów - filmiki
   


  You're on a Boat!
  I bet you never thought you'd be here / Sam nie przypuszczałeś, ze kiedykolwiek się tu znajdziesz  Musimy wejść na łódkę, która znajduje się w lokacji Treacher's Landing. Jeśli masz zmysł RPGowca trafisz tam na pewno. Jeśli jednak nie lubisz szperania w zakamarkach podążaj za poniższym filmikiem

  Video Solucja
   


  12 Days in Pandora
  Mastered the technology of Pandora / Opanowałeś do perfekcji technologię Pandory  Jak to ugryźć? Po prostu pokonaj:

  • 12 wrogów karabinem
  • 11 wrogów pistoletem
  • 10 wrogów strzelbą
  • 9 wrogów pistoletem maszynowym
  • 8 wrogów snajperką
  • 7 wrogów w walce wręcz
  • 6 wrogów trafieniem krytycznym (critical)
  • 5 wrogów atakiem „wybuchowym” (elemental)
  • 4 wrogów atakiem elektrycznym (elemental)
  • 3 wrogów atakiem ogniowym (elemental)
  • 2 wrogów atakiem chemicznym (elemental)
  • 1 wroga granatem

  Pandora-dog Millionaire
  Earned $1,000,000 / Zdobądź 1 000 000 USD  Jeśli nie macie kogoś, kto wyrzuci Wam broń z DLC (jedna może załatwić całe trofeum) wystarczy zbierać wszystko, co Wam wpadnie w ręce i sprzedawać. W szafkach często poukrywana jest kaska, więc otwierajcie wszystko i zaglądajcie gdzie się da. I bez prezentu od osoby wyższej skillem się uda, z tym ze dopiero pod koniec gry.
  Pamiętajcie, ze musi być to 1000k USD jednocześnie w ekwipunku. Powodzenia.

  Ding! Newbie
  Earned level 5 / Osiągnij level 5
  Patrz opis pod pucharkiem Ding! Champion

  Ding! Novice
  Earned level 10 / Osiągnij level 10
  Patrz opis pod pucharkiem Ding! Champion

  Ding! Expert
  Earned level 20 / Osiągnij level 20
  Patrz opis pod pucharkiem Ding! Champion

  Ding! Hardcore
  Earned level 30 / Osiągnij level 30
  Patrz opis pod pucharkiem Ding! Champion

  Ding! Sleepless
  Earned level 40 / Osiągnij level 40
  Patrz opis pod pucharkiem Ding! Champion

  Ding! Champion
  Earned level 50 / Osiągnij level 50
  Trofeum będzie ciężkie do zdobycia solo (jeśli decydujemy się zmierzyć z drugim przejściem gry sami), zdecydowanie łatwiejsze w co-opie. Po przejściu gry pierwszy raz osiągamy skill na poziomie ok. 37. Trzeba trochę pograć, żeby nabić doświadczenie do poziomu 50. Ja akurat zrobiłam to z przyjemnością, bo gra jest jedną z moich ulubionych, ale jeśli Wam tytuł nie przypadł do gustu i chcecie szybciej dostać pucharek, skorzystajcie z filmiku zamieszczonego we wstępie. Ja osobiście tego sposobu nie polecam.
  Ekstra doświadczenie wpada nam dzięki zaliczaniu poszczególnych wyzwań. Wyzwania są analizowane w tle, więc nie trzeba przerywać rozgrywki.
  Poniżej lista:
  Wyzwania - lista
   

  • 12 days of Pandora (5000xp)
  • Zabij 50 ludzi (1000)
  • Zabij 250 ludzi (2500)
  • Zabij 1000 ludzi (5000)
  • Zabij 2500 ludzi (20 000)
  • Zabij 100 wrogów criticalem (1000)
  • Zabij 250 wrogów criticalem (2000)
  • Zabij 1000 wrogów criticalem (5000)
  • Zabij 2500 wrogów criticalem (20000)
  • Zabij 5 wrogów pod rząd w odstępach nie większych niż 7sek między przeciwnikami (500)
  • Zabij 10 wrogów pod rząd w odstępach nie większych niż 7sek między przeciwnikami(1000)
  • Zabij 15 wrogów pod rząd w odstępach nie większych niż 7sek między przeciwnikami(2000)
  • Zabij 25 wrogów pod rząd w odstępach nie większych niż 7sek między przeciwnikami (5000)
  • Zabij 50 wrogów Twoją zdolnością specjalną (1000)
  • Zabij 250 wrogów Twoją zdolnością specjalną (2000)
  • Zabij 1000 wrogów Twoją zdolnością specjalną (5000)
  • Zabij 2500 wrogów Twoją zdolnością specjalną (20000)
  • Zabij 500 dowolnych wrogów (1000)
  • Zabij 1000 dowolnych wrogów(2000)
  • Zabij 4000 dowolnych wrogów (5000)
  • Zabij 10000 dowolnych wrogów (20000)
  • Zarób 10000 USD (1000)
  • Zarób 250000 USD (2000)
  • Zarób 1000000 USD (5000)
  • Zarób 99999999 USD (20000)
  • Wygraj 10 pojedynków na arenie (500)
  • Wygraj 50 pojedynków na arenie (1000)
  • Wygraj 250 pojedynków na arenie (2000)
  • Wygraj 1000 pojedynków na arenie (5000)
  • Zabij 50 skagów (1000)
  • Zabij 250 skagów (2000)
  • Zabij 1000 skagów (5000)
  • Zabij 2500 skagów (20000)
  • Zabij 50 pająków (1000)
  • Zabij 250 pająków (2000)
  • Zabij 1000 pająków (5000)
  • Zabij 2500 pająków (20000)
  • Zabij 50 wrógów karabinem (1000)
  • Zabij 250 wrógów karabinem (2000)
  • Zabij 1000 wrogów karabinem (5000)
  • Zabij 2500 wrogów karabinem (20000)
  • Zabij 50 wrógów pistoletem (1000)
  • Zabij 250 wrógów pistoletem (2000)
  • Zabij 1000 wrogów pistoletem (5000)
  • Zabij 2500 wrogów pistoletem (20000)
  • Zabij 50 wrógów strzelbą (1000)
  • Zabij 250 wrógów strzelbą (2000)
  • Zabij 1000 wrogów strzelbą (5000)
  • Zabij 2500 wrogów strzelbą (20000)
  • Zabij 50 wrógów rakietnicą (1000)
  • Zabij 250 wrógów rakietnicą (2000)
  • Zabij 1000 wrogów rakietnicą (5000)
  • Zabij 2500 wrogów rakietnicą (20000)
  • Zabij 50 wrógów pistoletem maszynowym(1000)
  • Zabij 250 wrógów pistoletem maszynowym(2000)
  • Zabij 1000 wrogów pistoletem maszynowym(5000)
  • Zabij 2500 wrogów pistoletem maszynowym(20000)
  • Zabij 50 wrógów snajperką (1000)
  • Zabij 250 wrógów snajperką (2000)
  • Zabij 1000 wrogów snajperką (5000)
  • Zabij 2500 wrogów snajperką (20000)
  • Zabij 50 wrógów w walce wręcz (1000)
  • Zabij 250 wrógów w walce wręcz (2000)
  • Zabij 1000 wrogów w walce wręcz (5000)
  • Zabij 2500 wrogów w walce wręcz (20000)
  • Zabij 25 przeciwników atakiem ogniowym (1000)
  • Zabij 250 przeciwników atakiem ogniowym (2000)
  • Zabij 1000 przeciwników atakiem ogniowym(5000)
  • Zabij 2500 przeciwników atakiem ogniowym (20000)
  • Zabij 25 przeciwników atakiem elektrycznym (1000)
  • Zabij 250 przeciwników atakiem elektrycznym (2000)
  • Zabij 1000 przeciwników atakiem elektrycznym(5000)
  • Zabij 2500 przeciwników atakiem elektrycznym (20000)
  • Zabij 25 przeciwników atakiem kwasowym (1000)
  • Zabij 250 przeciwników atakiem kwasowym (2000)
  • Zabij 1000 przeciwników atakiem kwasowym(5000)
  • Zabij 2500 przeciwników atakiem kwasowym (20000)
  • Zabij 25 przeciwników atakiem wybuchowym (2000)
  • Zabij 250 przeciwników atakiem wybuchowym (2000)
  • Zabij 1000 przeciwników atakiem wybuchowym(5000)
  • Zabij 2500 przeciwników atakiem wybuchowym (20000)
  • Zabij 50 rakków (1000)
  • Zabij 250 rakków (2000)
  • Zabij 1000 rakków (5000)
  • Zabij 2500 rakków (20000)
  • Zabij 50 guardianów (1000)
  • Zabij 250 guardianów (2000)
  • Zabij 1000 guardianów (5000)
  • Zabij 2500 guardianów (20000)
  • Przejedź autem 25 wrogów (1000)
  • Przejedź autem 150 wrogów (2000)
  • Przejedź autem 500 wrogów (5000)
  • Przejedź autem 1000 wrogów (20000)
  • Otwórz 50 obiektów (1000)
  • Otwórz 250 obiektów (2000)
  • Otwórz 1000 obiektów (5000)
  • Otwórz 5000 obiektów (20000)
  • Otwórz 5 skrzyń (1000)
  • Otwórz 25 skrzyń (2000)
  • Otwórz 100 skrzyń (5000)
  • Otwórz 500 skrzyń (20000)
  • Sprzedaj 50 przedmiotów (1000)
  • Sprzedaj 100 przedmiotów (2000)
  • Sprzedaj 400 przedmiotów (5000)
  • Sprzedaj 1200 przedmiotów (20000)
  • kup 50 przedmiotów (2000)
  • kup 200 przedmiotów (5000)
  • kup 500 przedmiotów (20000)
  • Strzel 2000 (1000)
  • Strzel 10000 (2000)
  • Strzel 25000 (5000)
  • Strzel 100000 (20000)
  • Utrzymaj pojazd w powietrzu przez 2 sek (500)
  • Utrzymaj pojazd w powietrzu przez 3 sek (1000)
  • Utrzymaj pojazd w powietrzu przez 4 sek (2000)
  • Utrzymaj pojazd w powietrzu przez 5 sek (5000)  Discovered Skag Gully
  Discovered Skag Gully / Odkryj lokację Skag Gully
  Discovered Sledge's Safehouse
  Discovered Sledge's Safe House / Odkryj lokację Sledge's Safehouse
  Discovered Headstone Mine
  Discovered Headstone Mine / Odkryj lokację Headstone Mine
  Discovered Trash Coast
  Discovered Trash Coast / Odkryj lokację Discovered Trash Coast
  Discovered The Scrapyard
  Discovered The Scrapyard / Odkryj lokację The Scrapyard
  Discovered Krom's Canyon
  Discovered Krom's Canyon / Odkryj lokację Krom's Canyon
  Discovered Crimson Lance Enclave
  Discovered Crimson Lance Enclave / Odkryj lokację Crimson Lance Enclave  Discovered Eridian Promontory
  Discovered Eridian Promontory / Odkryj lokację Eridian Promontory
  Facemelter
  Killed 25 enemies with corrosive weapons / Zabij 25 wrogów bronią kwasową  Proste trofeum. Wybieramy elementarna broń, zadającą chemiczne obrażenia (rozpoznajemy ją po zielonych elementach) i zabijamy 25 wrogów. Czasem potrzeba nieco więcej zabić, ale tylko wtedy, gdy gra zaliczy nam inny sposób zadania obrażeń. np.critical a nie bezpośrednio kwas. Ilu wrogów zabiliśmy z wykorzystaniem kwasu, możemy sprawdzić w każdej chwili w statystykach.

  1.21 Gigawatts
  Killed 25 enemies with shock weapons / Zabij 25 wrogów bronią szokową/prądową  Proste trofeum. Wybieramy elementarną broń, zadającą obrażenia prądem (rozpoznajemy ją po niebieskich elementach) i zabijamy 25 wrogów. Czasem potrzeba nieco więcej zabić, ale tylko wtedy, gdy gra zaliczy nam inny sposób zadania obrażeń. np.critical a nie bezpośrednio prąd. Ilu wrogów zabiliśmy z wykorzystaniem prądu, możemy sprawdzić w każdej chwili w statystykach.

  Pyro
  Killed 25 enemies with incendiary weapons / Zabij 25 wrogów bronią ogniową  Proste trofeum. Wybieramy elementarną broń, zadającą obrażenia ogniem (rozpoznajemy ją po pomarańczowych/czerwonych elementach) i zabijamy 25 wrogów. Czasem potrzeba nieco więcej zabić, ale tylko wtedy, gdy gra zaliczy nam inny sposób zadania obrażeń. np.critical a nie bezpośrednio ogień. Ilu wrogów zabiliśmy z wykorzystaniem ognia, możemy sprawdzić w każdej chwili w statystykach.

  Master Exploder
  Killed 25 enemies with explosive weapons / Zabij 25 wrogów bronią wybuchową  Proste trofeum. Wybieramy elementarną broń, zadającą obrażenia wybuchem (rozpoznajemy ją po żółtych elementach) i zabijamy 25 wrogów. Czasem potrzeba nieco więcej zabić, ale tylko wtedy, gdy gra zaliczy nam inny sposób zadania obrażeń. np.critical a nie bezpośrednio wybuch. Ilu wrogów zabiliśmy z wykorzystaniem wybuchu, możemy sprawdzić w każdej chwili w statystykach.

  Get A Little Blood on the Tires
  Killed 25 enemies by ramming them with any vehicle / Rozjedź 25 wrogów pojazdem  Prosta sprawa - przejedź 25 przeciwników samochodem, ale później o tym zapomnij. O wiele bardziej opłaca się zabijać w normalnym trybie. Zdobywasz wtedy nieporównywalnie więcej doświadczenia
  Rootinest, Tootinest, Shootinest
  Killed 5 Rakk in under 10 seconds / Zabij 5 rakków w czasie krótszym niż 10 sek.  Rakki to jedyne latające stworzenia w Borderlands, więc na pewno nie będzie problemu z ich rozpoznaniem. Latają i atakują zazwyczaj grupami, dlatego nie jest takie trudne zrealizowanie tego wyzwania. Najłatwiej zrobić to za pomocą mocnego shotguna, albo jeszcze łatwiej z wykorzystaniem działa w aucie.
  Lokację i sposób prezentuje filmik poniżej

  Video Solucja
   


  Truly Outrageous
  Killed an enemy with the Siren's action skill / Zabij wroga za pomocą specjalnych umiejętności Lilith (Siren)  Jej umiejętnością specjalną jest Phasewalk (uruchamiany za pomocą ), dzięki któremu porusza się szybko i jest niewidzialna. Stan ten można zakończyć poprzez uderzenie dłonią. I to właśnie uderzenie powoduje "falę", która dodatkowo zadaje obrażenia wrogom. Zabijcie w ten sposób 1 przeciwnika i trofeum jest Wasze.

  Careful, he Bites
  Killed 15 enemies with the Hunter's action skill / Zabij 15 wrogów z wykorzystaniem specjalnych umiejętności Mordecai (Hunter)  Umiejętnością specjalna Łowcy jest tzw. Bloodwing (uruchamiany za pomocą ). Mordecai wyrzuca coś na kształ drapieżnego ptaka, który atakuje pobliskie wrogie jednostki. Gdy ptak unicestwi 15 przeciwników, usłyszycie ding!
  Reckless Abandon
  Killed 15 enemies with the Berserker's action skill / Zabij 15 wrogów z wykorzystaniem specjalnych umiejętności Bricka (Berserker)  Ten szalony osiłek umiejętnie posługuje się pięściami. Berserk (uruchamiany za pomocą ) to właśnie jego umiejętność specjalna. Śmiertelny gong dla 15 przeciwników i trofeum macie z głowy . Ciosy uruchamiamy za pomocą i , które odpowiedzialne są za lewą i prawą pięść Bricka.
  Down In Front
  Killed 15 enemies with the Soldier's action skill / Zabij 15 wrogów z wykorzystaniem specjalnych umiejętności Rolanda (Soldier)  Bardzo przydatna umiejętność. Działko Scorpio (uruchamiane za pomocą ). Nieraz podczas gry ratowało mi tyłek Wyrzucasz wieżyczkę, wieżyczka załatwia 15 przeciwników i masz nowy pucharek w kolekcji

  Ostatnio edytowane przez Pinkotka ; 10-11-2012 o 12:17

 2. Thanks Brak thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •