PRZEGLĄD:Trudność zdobycia 100%: 2/10
Czas potrzebny na zaliczenie 100%: Około 2 Godzin
Trofea offline: 2 (2 )
Trofea online: 3 (1 , 1 , 1 )
Trofea do pominięcia: 0
Zabugowane trofea: 0
Online Pass: Nie
Liczba graczy/kontrolerów: 1/1WSTĘP:

Gun Sonata jest pierwszym dodatkiem do Bulletstorma, jednej z najbardziej niedocenionych gier, stworzonych przez nasze rodzinne studio People can fly. DLC dodaje nam 2 mapy, trybu echo i 3 mapy, trybu anarchii. Innymi słowy, jest jeszcze więcej krwi, nowych metod mordu i jeszcze więcej funu płynącego z gry. Gwarantuje wam to


MAPA PRZEJŚCIA:


Zanim przejdziecie do mordu, jedna bardzo duża UWAGA. Serwery Bulletstorma, są dostępne tylko do 30 czerwca 2014 roku. Po tym terminie, nie będzie możliwe zrobienie trofeów online. Te z DLC też się liczą.

Krok 1:

Zajmujemy się trybem echo. Do zaliczenia, będą tylko 2 mapki. Oczywiście, punkty z tych mapek lecą, do naszej ogólnej sumy punktów zdobytych, na innych mapkach. Wpadną nam pucharki za efektywność:

 
Piekielna Brzytwa
Ostatnia krewKrok 2:

Przechodzimy do trybu anarchii i zajmujemy się 3 nowymi, mapkami. Nie trzeba, całej anarchii przechodzić do końca. Wpadną nam pucharki, za naszego skilla:

 
Stuleja
Strażak
Atak sercaPORADNIK:1. EchoPiekielna Brzytwa
Zabij Wypaleńca za pomocą śmigłowca, który pojawia się na mapie Miejsce KatastrofyDo zrobienia, tylko na mapie "Miejsce Katastrofy" w trybie Echo. Pucharek zdobędziemy dopiero na końcu tego echo. Kiedy trafimy wreszcie na otwartą przestrzeń, w naszą stronę, będzie leciał helikopter i oczywiście kilka spalonych cepów:P. Aby wrzucić takiego cepa, trzeba użyć Gromu.

 Ostatnia krew
Na końcu Dział Stygii, zabij wszystkich wrogów na kładkach, zanim zrobią to eksplozjeDo zrobienia, tylko na mapie "Działa Stygii" w trybie Echo. Pucharek wpadnie nam, dopiero pod koniec echo. Trzeba wybić do nogi, wszystkich wrogów na kładkach przed wybuchem, dosyć irytującej bomby. Nie ma na to rady, trzeba cały czas próbować. Jak by was, już irytowało powtarzanie tego etapu, to po prostu przebiegnijcie go na sprincie.

 2. Anarchia
Stuleja
Zabij jednocześnie 5 wrogów używając "Dzyń-dzyń" na mapie Willa

Do zrobienia, tylko na mapie "Willa" w trybie Anarchii. Musimy wykonać super strzał na 5 wrogach przy użyciu dzwonu. W miejscu, gdzie zaczynamy anarchię, znajduję się wielki dzwon. Czekamy do momentu, kiedy koło nas pojawi się wymagająca liczba wrogów. Gdy to nastąpi, używamy smyczy na dzwonie, i voila, wszyscy wrogowie padają, a ty zdobywasz pucharek.

 Strażak
Zabij 5 wrogów z jednej fali na mapie Kanały podpalając ich, a następnie gaszącDo zrobienia, tylko na mapie "kanały" w trybie Anarchii. Prosto mówiąc, trzeba podpalić 5 gości, i wrzucić ich do wody, żeby trochę ochłonęli . Oczywiście podczas jednej fali. Żeby ich podpalić, trzeba wycelować smyczą w zawór, co spowoduje reakcję łańcuchową, która potraktuje naszych wrogów, w sposób zabawny dla nas

 Atak serca
Zabij bossa używając wózka z hot-dogami na mapie Hotel ElizjumDo zrobienia, tylko na mapie "Hotel Elizjum" w trybie Anarchii. Trzeba zabić, wielkiego, złego badassa.........wózkiem z Hot-Dogami Boss pojawia się dopiero w piątej fali, więc do tego czasu, zabawiamy się z naszymi gośćmi. Kiedy już będziemy mieli badassa na głowie, najpierw zajmujemy się, ekipą do zabicia. Gdy wszystkich wybiliśmy, traktujemy badassa tak, żeby go osłabić, i w tym momencie kopiemy w jego stronę wózek, strzelamy i pucharek jest nasz

 

Jeśli poradnik Ci pomógł, kliknij pod spodem "Dzięki"