PRZEGLĄD:


Trudność zdobycia 100%: 2/10
Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 1-2 godzin
Trofea Offline: 7 ( 3, 4)
Trofea Online:
0
Zabugowane trofea: Nie
Online Pass: Nie
Liczba graczy/kontrolerów:
8/1


WSTĘP:


Party Pack jest trzecim dodatkiem do gry Burnout Paradise, wydanym przez Criterion. Jest to ostatni darmowy dodatek i dodaje nam do gry nowy tryb zwany Party. W tym trybie, będziemy rywalizować o miano najlepszego kierowcy wśród znajomych. Możemy grać nawet do ośmiu graczy lecz tylko na jednym padzie, tak jak za stary czasów nie?


PORADNIK:

Complete a Big Party
Awarded when 5-7 players have completed a Party.


Proste trofeum. Wystarczy rozegrać party, składające się z od pięciu do siedmiu osób. Najlepiej ustawić sobie pięciu uczestników, wybrać tylko jedną rundę i po ukończeniu party, pucharek jest wasz.


Complete a Massive Party
Awarded when 8 players have completed an 8 Round Party.


Najbardziej czasochłonne trofeum w tym DLC. Trzeba rozegrać wszystkie osiem rund, wszystkimi ośmioma graczami, czyli trzeba rozegrać 64 rundy (chodzi o ilość ośmiu graczy, pomnożone przez osiem rund). Trofeum nie jest trudne, lecz nużące.


Complete a Small Party
Awarded when 2-4 players have completed a Party.Proste trofeum. Wystarczy rozegrać party, składające się z od dwóch do czterech osób. Najlepiej ustawić sobie dwóch uczestników, wybrać tylko jedną rundę i po ukończeniu party, pucharek jest wasz.


Every player succeeds in every Party Game
Awarded upon completing a Party in which every player successfully completes every Game of every Round.Proste trofeum. Wszyscy uczestnicy, muszą ukończyć wszystkie rundy party. Trofeum wpadnie razem z innymi trofeami.


Complete your 1st Party Round
Awarded when you complete the 1st Round of your 1st Party.Bardzo proste trofeum. Wystarczy tylko, ukończyć rundę party. Trofeum wpadnie razem z innymi trofeami.


Every player succeeds in a Party Round
Awarded when every player successfully completes a Party Round.Proste trofeum. Wszyscy uczestnicy, muszą ukończyć jedną rundę party. Trofeum wpadnie razem z innymi trofeami.


Every player take a photo for a Party
Awarded when every player in a Party takes a photo of themselves. Requires a USB camera to be connected.UWAGA!
Do tego trofeum, wymagana jest kamera USB.

Każdy gracz, który bierze udział w imprezie, musi sobie strzelić zdjęcie. Po wpisaniu imienia, będziecie mieli możliwość zrobienia zdjęcia. Gdy wykonacie, wszystkim uczestnikom sweet focie, naciśnijcie start i pucharek będzie wasz. Najlepiej wybrać sobie minimalną ilość graczy, składająca się z dwóch graczy.Jeśli poradnik Ci pomógł, kliknij pod spodem "Dzięki"