PRZEGLĄD:


Trudność zdobycia 100%: 3/10
Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 5 godzin
Trofea offline: 5 ( 1, 2, 3 )
Trofea Online: 2 ( 1 )
Zabugowane trofea: Nie
Online Pass: Nie
Liczba graczy/kontrolerów: 1/1


WSTĘP:


Bikes Pack jest drugim, darmowym dodatkiem do gry Burnout Paradise, wydanym przez Criterion. I ten dodatek można nazwać pełnoprawnym, ze względu na to że dostajemy kilka pojazdów, a dokładnie motorów, mnóstwo challenge do wykonania oraz nowe wyścigi podzielone na dzień i noc. Dodatek także wprowadza opcję zmiany pór dnia czyli jak zechcemy jeździć w nocy, wystarczy tylko ustawić odpowiednią opcje w menu. W tym dodatku jest trochę do zrobienia, więc zajmie wam to trochę czasu a pucharki jak to pucharki, nie są trudne.


MAPA PRZEJŚCIA:


Krok 1:

Zajmujecie się ulubionym przez większość graczy, singlem. Trofea w Singlu nie są trudne, tylko czasochłonne ze względu na wygranie wszystkich 38 wyścigów. Wyścigi dzielą się na nocne i dzienne, dlatego w opcjach jest ustawienie sobie pory dnia. Podczas zaliczania kolejnych wyścigów, powinno wam wpaść trofeum za przejechanie 50 mil. Po zdobyciu 100% licencji, staracie się spędzić 24 godziny w grze (Można sobie przyspieszyć czas ustawiając odpowiednią opcję). To wszystko co jest do zrobienia. Następnie czas na....

Krok 2:

.....ukochany przez większość trophy hunterów Multiplayer .W tym kroku będziecie mieli jeszcze mniej roboty niż w kroku pierwszym. Do zrobienia są challenge oraz jedno bardzo frustrujące trofeum, na które będziecie potrzebować albo ustawki, albo szczęścia.


PORADNIK:


Earn 100% on your Bike License
Awarded when you reach 100% complete on your Bike License


Trzeba ukończyć wszystkie eventy Burning Rides. Jest ich 38 i dzielą się na: 19 dziennych i 19 nocnych. Eventy są widoczne na mapie więc nie będzie problemu z odnalezieniem ich.

Żeby zmienić porę dnia, należy nacisnąć --> / --> Under The Hood --> Time Of Day --> Time settings --> Constant Time Day i wybieramy sobie porę dnia.


24 hours in Paradise on a bike
Awarded for spending a full 24 hour day and night cycle riding a bike


Trzeba spędzić 24 godziny w grze. Nie chodzi tu o nasze 24 godziny tylko w grze. Oczywiście można sobie ustawić żeby doba trwała nasze 24 godziny, ale jednak wy chcecie przyśpieszyć ten proces, więc można ustawić 24 minuty jako cały dzień. A ustawiamy je tak:

Żeby ustawić 24 minutowy dzień, należy nacisnąć --> / --> Under The Hood --> Time Of Day --> Time settings --> 24 Minute Day


Complete 5 Bike Challenges
Awarded when you complete your 5th Freeburn Challenge on a bike


Trzeba ukończyć 5 Freeburn Challenge. Pamiętajcie tylko o tym, że challenge trzeba wykonać motorem.

Podczas gry naciskamy --> Freeburn Online --> Create. Czekamy chwilę, aż ktoś się pojawi, i wtedy:

Naciskamy --> Challenge --> Freeburn Challenge i wybieram challenge. Teraz zaliczamy pięć dowolnych challenge. Gdy już to zrobimy, pucharek będzie wasz.


Complete any Bike Day Road Rule
Awarded when you set your 1st bike Day Road Rule


Trzeba ustanowić nowy czas na jakiejkolwiek ulicy, tylko że trzeba to zrobić za dnia. Możliwe że wpadnie podczas eventu.


Complete any Bike Night Road Rule
Awarded when you set your 1st bike Night Road Rule


Trzeba ustanowić nowy czas na jakiejkolwiek ulicy, tylko że trzeba to zrobić w nocy. Możliwe że wpadnie podczas eventu.


Ride 10 miles on a bike in an 8 player lobby
Awarded for riding 10 miles on a bike in an 8 player online game


Najbardziej frustrujące trofeum w tym dlc, a to dlatego że trzeba przejechać 10 mil na motorze, będąc w lobby, z ośmioma graczami na raz. Gdy jedna osoba z lobby wyjdzie przejechane mile zerują się. Są dwa sposoby na zdobycie tego trofeum:

1. Umówić się na ustawkę, w tym temacie, gdzie zrobicie to bezstresowo (Akurat w moim przypadku, nie miałem ustawki)

2. Znaleźć lobby z siedmioma graczami, dołączyć jako ósma osoba i mieć nadzieje że żadna osoba nie wyjdzie podczas waszej jazdy aż do momentu otrzymania pucharka. (Do tego sposobu potrzeba dużo szczęścia i mocne nerwy bo będziecie się spotykali z momentami, w których jak na złość ktoś opuści grę)

Żeby dołączyć do czyjegoś lobby, podczas gry naciskamy --> Freeburn Online --> Search i szukamy lobby z Bike i siedmioma graczami. Gdy już to zrobimy, natychmmiast zaczynamy jeździć, do momentu otrzymania pucharka.


Ride 50 Miles Offline on a bike
Awarded when you reach a total bike distance ridden of 50 miles


Trzeba przejechać 50 mil. Trofeum wpadnie, podczas zdobywania Earn 100% on your Bike License.Jeśli poradnik Ci pomógł, kliknij pod spodem "Dzięki"