#161 Chłodna Platyna

Ostatnia moja przygoda z Metro na tę chwilę kończy się. Mam nadzieję, że jeszcze ujrzę kolejne części tej gry, bo naprawdę będę je miło wspominał zawsze.
Gierka jest fenomenalna i każdemu kto nie miał nigdy okazji, polecam od serca sobie zagrać. Chłopaki wyżej już wymienili praktycznie wszystkie aspekty tej gry i ja z nimi zgadzam się w 100%.
Trofea od dziwo na PS4 są łatwiejsze do zdobycia. Wiem że grę trzeba przejść dwa razy, ale nie ma tutaj najgorszego pucharka do zdobycia, a zwie się ... Shadow Ranger. Ten pucharek był na konsoli PS3 bardzo kłopotliwy. Wiele osób przeklinało go strasznie i wiem, że do dziś na pewno zdobycie go jest najtrudniejszym, a tylko dlatego, że jeśli gra spłatała nam figla (czasem sami się zabijali przeciwnicy) to nam zalicza zabójstwo i z przykrością, mimo że grę przeszliście bez zabójstwa, to pech chciał, że to nam zaliczało. Przykre i bardzo bolesne.
Tutaj na szczęście nie ma tego trofeum i to na pewno bardzo na plus. Choć jak przechodziłem grę pod pucharek Ocalenie, wierzcie lub nie, ale zabiłem tylko jednego przeciwnika i to w pociągu.
Pucharki są bardzo łatwe i nawet gracz niedzielny poradzi sobie z nimi na pewno. Zagrajcie i przekonacie się o czym mówię

Tak więc moja ocena:
Trudność - 3/10
Ocena Gry - 8/10