Witam mam taki pomysł na nowy Klub Platyn. Obecny bym zakończył ponieważ nie podoba mi się w takiej formie oraz wiadomo, że ciągle dochodzą nowe gry, a dodawanie sporej ilości platyn od ludzi jest napewno mega nudne dla wprowadzającego. Przy okazji trzeba napisać, że Ginko poświęcił sporo czasu na to i chwała mu za to. OK przechodząc do rzeczy miałoby to wyglądać tak:

Zakładamy nowy temat (fajnie jakby to Ginko prowadził na co liczę), i w postach zgłaszają się chętne osoby podając swoje PSN id oraz swój gamecard oraz obecną ilość posiadanych platyn. Ginko w pierwszym poście by co tydzień edytował ilość platyn od zgłoszonych osób. Gracze mogą informować w postach o nowej liczbie platyn.

Przykładowo:

1. Ginko obok swój gamecard i np. 300 platyn
2. Mapig obok swój gamecard i liczba 200 platyn itd.

Po wbiciu nowych platyn pisze posta: aktualnie 210 platyn, ginko to aktualizuje (moze sprawdzic gamecard, np. na psn profiles mozna recznie raz dziennie go aktualizowac) i wtedy zmienia moja liczbe w 1 poscie.

Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi, i licze (Ginko takze) ze wypowiedziecie się na ten temat. Czekamy.