Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Klub Platyny !!!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Awatar adamlubin
    Mieszka w
    Lubin
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    71
    Gamer IDs

PSN ID: adamlubin

Platyna Klub Platyny !!!

Zapraszam do odświeżonego i mocno zmodyfikowanego Klubu Platyny

Kilka zasad:

- dołączyć do Klubu MP mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy z minimum 3-miesięcznym stażem na forum oraz z 50-cioma napisanymi postami.
    Postanowiłem wprowadzić konkretne warunki, aby uniknąć niepotrzebnych pytań. A dlaczego tyle i tyle? Aby uniknąć nakładu pracy dla osób, które zawitają u NAS na moment (choć wiem, że to nie gwarancja),
    - aby dołączyć do KP wystarczy wysłać PW do adamlubin, ew. w przypadku zapchanej skrzynki wpisać się TUTAJ (oczywiście proszę o PSNid, w celu weryfikacji stanu posiadania),
    - Ci, którzy już są obecni, w celu uaktualnienia NOWYCH zdobyczy proszeni są również o wysyłanie PW do adamlubin, ew. w przypadku zapchanej skrzynki wpisać się TUTAJ.
    - wszystkie platyny zgłoszone do 25-tego zostaną na pewno dodane w bieżącym miesiącu, zgłoszone później mogą zostać przeniesiona na następny miesiąc.
    Ps. Prośba do Was. Ci użytkownicy, którzy zdobywają sporo platyn - wysyłajcie informację zbiorczą (np. raz na tydzień, raz na dwa tygodnie). Ci użytkownicy, którzy zdobywają mało platyn - śmiało piszcie od razu po zdobyciu najcenniejszego dzbanka

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich tematów Klubu Platyny:

"Puste" zaproszenia do znajomych na PSN kasuję z automatu!

Awatar adamlubin
    Mieszka w
    Lubin
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    71
    Gamer IDs

Po wielu pytaniach postanowiłem od nowego roku zmienić, a zarazem ustanowić konkretne warunki przystąpienia do KP oraz Multiplatyny.

Dwa warunki:
    - minimum 3-miesięczny staż na forum,
    - napisanie minimum 50 postów.

Nie wydaje się to zbyt dużo, dla kogoś kto zamierza z NAMI zostać, zbratać, zaprzyjaźnić, wspólnie bawić
    Może nie zdajecie sobie sprawy, ale KP zajmuje troszkę czasu i szczerze, szkoda mi go dla użytkowników, którzy zawitają tylko na chwilkę i zapadną w niepamięć Wiem, że te warunki tego nie gwarantują, ale przynajmniej teraz warunki są jasne i konkretne

Dziękuję za uwagę i oczywiście zapraszam nowych i starych do podsyłania mi swoich zdobyczy

Awatar adamlubin
    Mieszka w
    Lubin
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    71
    Gamer IDs

Nowy Rok, nowe przemyślenia i jedna drobna korekta w Klubie Platyny, jak również w Multiplatynie.

Z racji czasowej wzmożonej aktywności pozadomowej postanowiłem dodać jeden zapis, a mianowicie:
    - wszystkie platyny zgłoszone do 25-tego zostaną na pewno dodane w bieżącym miesiącu, zgłoszone później mogą zostać przeniesiona na następny miesiąc.

Dziękuję za uwagę i oczywiście zapraszam nowych i starych do podsyłania mi swoich zdobyczy

4. Thanks Aquantus, Brak, Mapi thanked for this post
    Awatar adamlubin
    Mieszka w
    Lubin
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    71
    Gamer IDs

Kochani moi drodzy Platynomaniacy.

Niestety z informacji, które napisała Administracja ten dział zniknie z forum, a kiedy to trzeba już pytać czerwonych.
    Ogólnie przykro mi, bo to były szalone 3 lata, ale z drugiej strony się cieszę, że mogłem stworzyć coś fajnego i ciekawego jak Multiplatyna.

Dziękuję wszystkim za cenne uwagi, pomysły i pomoc w tworzeniu tego działu.
    Pozdrowienia dla wszystkich aktywnych członków KP i Multiplatyny.

Do zobaczenia gdzieś (czy to live czy w sieci). Pa

6. Thanks kasiaPi, Brak, Wredny, Dev83, Sebek1982, yaper87, Signar thanked for this post
    Likes FiodorKing liked this post
    Awatar kasiaPi
    Mieszka w
    udź
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    8
    Gamer IDs

PSN ID: kasiaPi
    Admie, ze swojej strony chciałam Ci serdecznie podziękować za prowadzenie KP. Odwaliłeś kawał dobrej roboty!! Dzięki, że mogłam brać w tym udział

8. Likes Wredny liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów