Jak pewnie zauważyliście, albo i NIE odświeżyliśmy Klub Platyny.
Tytuły gier ułożone są alfabetycznie w odpowiednich tematach - każda literka jeden temat. Tematy są w sub-forach, po 9 tematów w każdym, aby nie trzeba było rolować w nieskończoność strony. Dodatkowo w każdym temacie jest szybka nawigacja (zaraz pod logo) do pozostałych tematów związanych z KP.
Kolejną nowością jest główny motyw graficzny każdego tytułu - jest nim ikonka platynowego pucharku w danej grze Mam nadzieję, że się podoba.
W TYM głównym temacie jest całość linków do KP.
Zmianie uległy również awardy za dodawanie platyn do KP, dodatkowo stworzyliśmy award za ponad 200 platynowych dzbanków (jednej osobie już się należy, ale na to przyjdzie czas).

Z racji tego, że sporo osób zapomniało lub może nie chce dalej kontynuować swojej przygody z Klubem Platyny zrobiły się spore zaległości. Z tego miejsca chciałbym poprosić o sprawdzenie swojego stanu w KP (tych co chcę i chcą być na bieżąco) i zgłoszenie MI lub Ginko braków, a w przypadku zawalonych skrzynek piszcie TUTAJ. Do końca września chcielibyśmy się tym zając.
Jednocześnie prosimy o nie zgłaszanie się nowych chętnych osób do KP. Nowe osoby będziemy wciągać do Klubu od października

Na koniec chciałbym poinformować WAS, że w tym temacie będziemy publikować informacje na temat Klubu Platyny. Z jaką częstotliwością? Nie będziemy sobie nić narzucać, ale dość często. Będą to informacje ile mamy platyn, ile użytkowników w KP, kto dołączył, kto najwięcej ostatnio dodał itp. Będzie to też forma przypomnienia o tym, że takie COŚ mamy

Dziękuję za uwagę