Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Cars 2: The Video Game - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Guide Team Awatar Radzik90
  Dołączył
  Nov 2014
  Posty
  715
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  27
  Gamer IDs

  PSN ID: Radzik90

  Platyna Cars 2: The Video Game - Poradnik  PRZEGLĄD:

  Trudność zdobycia platyny: 2/10 Ankieta
  Czas potrzebny na zaliczenie platyny: ok.12h
  Trofea offline:
  (50) 37x , 10x , 2x , 1x
  Trofea online: 0
  Minimalna liczba przejść: 1
  Zalecana ilość przejść: 1
  Trofea do pominięcia: 0
  Zabugowane trofea: 0
  Liczba graczy/kontrolerów: 1/2
  Online Pass: Nie ma

  WSTĘP:

  Cars 2: The Video Game to zręcznościowo-wyścigowa gra akcji oparta na motywach filmu "Auta 2". Razem z bohaterami z filmu będziemy się ścigać m.in. w Londynie, we Włoszech, w Tokio oraz w Chłodnicy Górskiej znanej z pierwszej części filmu. Oprócz standardowych wyścigów dla pojedynczego gracza gra oferuje: wyścigi bitewne (wyścigi z użyciem przeróżnych broni), bitwę (pościg za uciekającymi przeciwnikami z ograniczeniem czasowym), przetrwanie (zbieramy baterie, żeby uzyskać dodatkowy czas i nie dać się trafić) i polowanie (w pięciu falach niszczmy pojazdy na otwartej arenie). Mamy również możliwość pogrania razem z bratem/siostrą czy ze znajomym na jednej konsoli w trybach: arena i rozpraszacz.

  Cars 2 to miła odskocznia od trudnych tytułów, trofea nie są trudne, wpadają praktyczne same. Synek czy młodsze rodzeństwo będą bawić się świetnie, ale i starsi powinni odnaleźć się w tej grze. Polecam bardzo wersję z dubbingiem, gdzie polskie teksty aut podczas wyścigu zapadają w pamięć.


   


  MAPA PRZEJŚCIA:

  Krok 1:

  Pierwsze jak odpalimy gierkę zabieramy się za Misje C.H.R.O.M.E. i staramy się, aby w Szkoleniu nowych agentów oraz w Poziomach dostępu od 1 do 6 zdobyć minimum brązowy medal.

  Ja natomiast polecam nastawić się na zdobywanie złotych medali, otóż Poziomy dostępu 5 i 6 sprawią trochę trudności, aby zdobyć złoty medal, ale dzięki temu powtórzymy kilka razy daną misję i w tym czasie co niektóre trofea będą nam naliczać dodatkowe osiągi.

  Krok 2:

  Po zdobyciu medali w misjach C.H.R.O.M.E. polecam wziąć się za trofea z trybów: Rozpraszacz i Arena. W tym celu będzie nam potrzebny drugi pad. Chodzi o trofea:

  LECI Z RĄK
  WSTRZĄŚNIJ NIMI
  ROZPROSZONY ROZPRASZACZ
  SPECJALNA DOSTAWA
  ROZPRASZACZ ROZPRASZACZY
  PIRAT DROGOWY

  Krok 3:

  Pozostało nam do zbieranie reszty pucharków. W tym celu z Menu gry wybieramy Tryb dowolny i odpowiednią arenę do zaliczenia trofea.  KODY:

  W grze mamy możliwość wpisania kodów, które umożliwią nam odblokowanie m.in.: wszystkie tryby, samochody, laser i najważniejsze - niekończące się turbo. Moja rada!: nie radzę używać tych dwóch pierwszych kodów, wszystko odblokujemy w czasie zaliczania misji, natomiast turbo polecam wpisać, dopiero wtedy, kiedy pozostało nam do zdobycia: MISTRZ WYWIADU (Zbierz 20 przedmiotów dających punkty szpiegowskie.), ponieważ co niektóre przedmioty są tak umiejscowione, że turbo będzie nam konieczne. Poniżej filmik z kodami:

     PORADNIK:


  SUPERAGENT
  Odblokuj 49 odznak i medali.

  Z Menu głównego gry wybieramy Nagrody i tam mamy nasze odznaki i medale, kiedy wszystkie odblokujemy, w nagrodę dostaniemy platynkę. Warto tam zaglądać, otóż przy medalach, jest informacja ile nam brakuje do odblokowania danego medalu.

  OSTRO
  Zniszcz 100 obiektów w jednej konkurencji.


  Mogłoby się wydawać, że to trudne trofeum, ale tak nie jest. Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Polowanie na arenie Lotniska. Po pojawieniu się na arenie ukazują nam się cztery rzędy pomarańczowych pachołków, wystarczy po każdym przejechać i trofeum zaliczone.

  MISTRZ ŚWIATA W JEŹDZIE TYŁEM
  Jedź tyłem przez 60 sekund w jednej konkurencji.


  Trofeum te, można już zaliczyć na samym początku w Szkoleniu nowych agentów, albo później w jakimkolwiek wyścigu. Kierując prawą gałką pada w dół odwracamy samochód i jedziemy tyłem. Trzeba pamiętać, że wtedy sterowanie samochodem jest odwrotne.

  Z MASKĄ W CHMURACH
  Wykonaj 10 trików powietrznych w jednej konkurencji.


  Podczas wyścigu, kiedy zbliżamy się do wyskoku, wciskamy i prawą gałką pada wykonujemy tricki. Każdy wyścig ma trzy okrążenia i na każdej trasie jest kilka miejsc do wyskoku, także trofeum nie powinno sprawić problemu. Tylko trzeba pamiętać o wykonywaniu tricków.


  DAWKA ENERGII
  Użyj turbo 15 razy w jednej konkurencji.


  Energię do turbo podczas wyścigu zdobywamy m.in. dzięki: poślizgom, jeździe tyłem, wykonując tricki w powietrzu oraz jeżdżąc na dwóch kołach. Wystarczy, aby podczas jednego wyścigu 15 razy wcisnąć , nawet nie zauważycie jak trofeum wpadnie.

  DO BIEGU, GOTOWI, START!
  Zalicz bezbłędny szybki start.


  Szczegóły przy trofeum: PIERWSZY DO JAZDY

  HOP-SIUP
  Podskocz 20 razy w jednej konkurencji.


  Trofeum te, można już zaliczyć na samym początku w Szkoleniu nowych agentów albo później w jakimkolwiek wyścigu. Wystarczy 20 razy podskoczyć, naciskając .

  WSZYSTKIE MOJE!
  Zdobądź 30 sekund dodatkowego czasu, niszcząc graty w jednej konkurencji.


  Trofeum do zdobycia w trybie Bitwa. Musimy za pomocą jednego strzału z rakietnicy zniszczyć jak najwięcej pojazdów. W tym celu najlepiej poczekać na czerwoną ciężarówkę przewożącą beczki z paliwem, kiedy mniejsze auta przybliżą się do niej, wtedy celujemy i strzelamy. Wszystko wokół ciężarówki wybucha.

  WYBUCHOWY ŁADUNEK
  Zniszcz 5 wybuchowych ciężarówek w jednej misji bojowej.


  Trofeum do zdobycia w trybie Bitwa. Wystarczy 5 razy trafić w czerwoną ciężarówkę przewożącą beczki z paliwem. Nikomu to nie sprawi problemu.

  TO ZA-SZCZYT
  Dostań się na wyższy poziom drapacza chmur na tokijskiej arenie.


  Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Polowanie na arenie Tokio. Poniższy filmik najlepiej pokaże sposób, na dostanie się na najwyższy poziom drapacza chmur.

   

  NIE DO ZDARCIA
  Zdobądź złoty medal w jednej misji Szkoły Przetrwania.


  Trofeum do zdobycia w trybie Przetrwanie. Aby zdobyć złoty medal, musimy wykonać trzy pełne okrążenia, jednocześnie zbierając baterie do naszej osłony oraz niszcząc pojazdy, z których też wypada dodatkowa bateria.

  LECI Z RĄK
  Wybij Rozpraszacz z uchwytu wroga 5 razy w jednym wyzwaniu.


  Do tego trofea będzie nam potrzebny drugi pad. Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Rozpraszacz i wybieramy dowolną arenę. Naszym padem zgarniamy Rozpraszacz, który znajduje się na środku areny, a drugim podjeżdżamy pod auto z Rozpraszaczem i uderzamy w niego bokiem. Wytrącony Rozpraszacz od razu zgarniamy. Powtarzamy czynność pięć razy.

  OKO NA NIEBIE
  Zniszcz graty (3), stosując do tego Wstrząs satelitarny podczas jednego polowania.


  Trofeum do zdobycia w trybie Polowania. Jeśli nie uda nam się to podczas wykonywania Misji C.H.R.O.M.E. to z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Polowanie na jakiejkolwiek arenie. Przed wciśnięciem GOTOWE w Uzbrojeniu wybieramy Wstrząs satelitarny. Następnie niszczymy trzy pojazdy.

  PRZYPŁYW MOCY
  Zdobądź dodatkowe akumulatory (3) w jednej Szkole Przetrwania.


  Trofeum do zdobycia w trybie Przetrwanie. Musimy zebrać dodatkową baterię, która pojawia się zaraz po zebraniu ośmiu baterii. Wystarczy podczas jednego Przetrwania zebrać trzy bonusowe baterie i trofeum wpadnie.

  WSTRZĄŚNIJ NIMI
  Traf dowolnego wroga 2 stosując Wstrząs satelitarny.


  Do tego trofea będzie nam potrzebny drugi pad. Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Rozpraszacz i wybieramy dowolną arenę. Przed wciśnięciem GOTOWE, w Uzbrojeniu wybieramy Wstrząs satelitarny. Musimy teraz dwa razy trafić przeciwne auto i pucharek jest nasz.


  AGRESYWNA JAZDA

  Uderz w 15 gratów w trybie Polowania.


  Trofeum do zdobycia w trybie Polowania. Musimy 15 pojazdów zniszczyć poprzez boczne uderzenie. Podjeżdżamy z lewej lub prawej strony auta i prawą gałką pada naskakujemy na auto. Na wykonanie tego mamy 5 fal, trofeum nie sprawi nikomu trudności.

  SKRZYDŁOWY
  Przeskocz nad skrzydłem samolotu 3 razy na lotniskowej arenie.


  Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Polowanie na arenie Lotniska. Na lotnisku stoją dwa samoloty i każdy przy skrzydle ma ustawioną skocznie. Wystarczy trzy razy przelecieć nad skrzydłem samolotu i trofeum wpadnie.

  SOKOWIRÓWKA
  Zniszcz 10 stoisk z owocami na włoskiej arenie.


  Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Polowanie na arenie Włochy. Musimy zniszczyć 10 stoisk z owocami. Na całej arenie, mnóstwo jest ustawionych stoisk, nikt nie powinien mieć problemu z ich odnalezieniem.

  WYSPIARZ
  Użyj wyspy jako skrótu podczas rajdu po kasynach.


  Trofeum najprędzej zdobędziemy podczas trybu Przetrwanie na trasie Rajd po kasynach, otóż na danej wysepce będziemy mieli ustawione baterie do zebrania, kiedy wyskoczymy z wysepki powrotem na trasę trofeum jest nasze. Jeśli ktoś by przypadkiem wysepkę przeoczył, poniżej filmik, który Wam pomoże:

   

  OGRODNIK
  Zniszcz 6 rzeźbionych żywopłotów na dziedzińcu zamku podczas rajdu przez park.


  Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Wyścig na trasie Rajd przez park. Podczas jednego okrążenia występują dwa wyrzeźbione auta z żywopłotu na dziedzińcu zamku. To od nas zależy czy podczas trzech okrążeń zniszczymy żywopłoty czy jednak po zniszczeniu dwóch, które szybko się regenerują cofniemy się tyłem i ponownie po nich przejedziemy.

  GASIMY ŚWIATŁA
  Zniszcz 15 latarni na londyńskiej arenie.


  Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Polowanie na arenie Londyn. Musimy zniszczyć 15 lamp, które znajdują się w parku. Po zniszczeniu lamp, trofeum jest nasze.

  W CENTRUM UWAGI
  Zwróć uwagę reflektora trimaranu 3 razy w jednej konkurencji.


  Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Wyścig na trasie Pęd po platformie. Musimy 3 razy zwrócić uwagę statku, aby do nas strzelił i w nas trafił. Filmik najlepiej pokaże miejsce, gdzie znajdują się dane reflektory:

   

  ROZPROSZONY ROZPRASZACZ
  Zniszcz bazę przeciwnika w trybie Rozpraszacz.


  Do tego trofea będzie nam potrzebny drugi pad. Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Rozpraszacz i wybieramy dowolną arenę. Aby zniszczyć bazę przeciwnika musimy trzy razy dostarczyć Rozpraszacz do niej. Po trzech wizytach w bazie, zostaje ona zniszczona.

  POBUDKA
  Zbudź traktory (3) w jednej konkurencji (kanion, las lub arena).


  Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Wyścig na trasie Trasa w kanionie. W pewnym momencie na trasie dojeżdżamy do pola, na którym znajdują się traktory. Musimy trzy obudzić, tak aby przekręciły się na tylnych kołach. W tym celu uderzamy je bokiem albo wystarczy trochę przy nich przygazować.

  HUDSON HORNET
  Zalicz poślizg trwający 6 sekund w jednej konkurencji na pasie ślizgowym.


  Podczas wyścigów na trasach pełno będzie zakrętów, na których będzie umieszczony niebieski pasek na którym musimy wykonać poślizg (tym sposobem ładujemy sobie turbo). Jak trafi nam się długi zakręt musimy na nim wykonać poślizg, który będzie trwał 6 sekund. Trofeum bardzo łatwe, po prostu trzeba znaleźć szeroki zakręt i w poślizgu czekać na pucharek. Poślizg robimy podczas skręcania wciskając .

  TOKIJSKI WANDAL
  Zniszcz 17 neonów podczas jednego wyścigu w Tokio.


  Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Wyścig na trasie Pęd przez Ginzę. Musimy zniszczyć 17 niebieskich znaków informacyjnych, które są umieszczone nad trasą. Polecam, znaleźć 3 znaki, które są nisko umieszczone nad drogą i podskakiwaniem je rozbijać. Kiedy zniszczymy wszystkie trzy, pierwszy powinien już się odnowić.

  NALEŚNIK LOTNISKOWY
  Zderz się 3 razy z lądującym samolotem w rajdzie po pasie.


  Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Wyścig na trasie Rajd po pasie. W wyścigu w pewnym momencie wyjeżdżamy na pas, na którym zaczynają lądować samoloty, wystarczy auto tak zatrzymać na pasie, aby samolot uderzył w nas swoimi kołami. Po trzech uderzeniach, trofeum nasze.

  SZTUKMISTRZ
  Wykonaj kombinację 5 trików powietrznych w jednym skoku.


  Najlepszym i najszybszym trickiem będzie piruet. Jeśli mamy przed sobą dużą skocznie, warto wcisnąć dodatkowo turbo i przed samym wyskokiem podskoczyć . W powietrzu prawą gałką dajemy w prawo i wykonujemy pięć piruetów.

  BABAM!
  Uderz w 100 aut.


  Trofeum powinno wpaść podczas zaliczania misji C.H.R.O.M.E. Musimy jedynie pamiętać, żeby podczas wyścigów uderzać bokiem inne auta. Uderzamy prawą gałką kierując w prawo lub w lewo.

  BULDOŻER W SKLEPIE Z PORCELANĄ
  Zniszcz 500 obiektów.


  Trofeum powinno wpaść podczas zaliczania misji C.H.R.O.M.E. Podczas Wyścigów na pewno trafi nam się coś, co przez to przejedziemy i zniszczymy, a w trybie Polowania, mamy wolną rękę i możemy niszczyć wszystko co popadnie.

  ŚLEDCZY
  Spędź 5 minut na ogonie przeciwników.


  Trofeum powinno wpaść podczas zaliczania misji C.H.R.O.M.E. Podczas wyścigu na pierwszych dwóch okrążeniach można trzymać się za jakimś samochodem to trofeum powinno nam się nabijać. Powtarzamy schemat, aż pucharek wpadnie.

  UMIECIE TAK?
  Jedź tyłem przez 15 minut.


  Polecam wybrać trzy wyścigi i ukończyć całe jadąc tyłem. W ten sposób trochę nam się jazda urozmaici, ponieważ sterowanie będzie odwrotne, co do którego będziemy musieli się przyzwyczaić. Proponuje jechać powoli, żeby na jeden wyścig poświecić 5 minut.


  KASKADER

  Wykonaj 150 trików powietrznych.


  Trofeum powinno wpaść podczas zaliczania misji C.H.R.O.M.E. Musimy jedynie pamiętać, że jak jesteśmy w powietrzu prawą gałkę kierować w różne kierunki, w ten sposób nasze auto będzie wykonywało tricki w powietrzu.

  TURBODOŁADOWANIE
  Użyj turbo 250 razy.


  Trofeum powinno wpaść podczas zaliczania misji C.H.R.O.M.E. Turbo używamy wciskając . Pucharek wpadnie bardzo szybko.

  PIERWSZY DO JAZDY
  Wykonaj 40 idealnych szybkich startów.


  Bardzo problematyczne trofeum. Otóż, aby wykonać szybki start, musimy przed startem nabić cztery paski turbo. A żeby nabić je musimy bardzo szybko wciskać . Jeśli ktoś nie będzie mógł znaleźć sposobu, jak to wykonać polecam zrobić tak: lewą dłonią łapiemy pada tak aby było skierowane w górę i trzymamy go przy klatce piersiowej, aby był stabilny. Teraz prawą dłonią wykonujemy delikatne, ale szybkie ruchy naciskając na . Powinno to przypominać klaskanie. W ten sposób trofeum wpadło mi podczas zaliczania misji C.H.R.O.M.E., a dużo nie ucierpiało.

  AGENT CZWARTEGO STOPNIA
  Odblokuj dowolne 10 odznak i medali.


  Trofeum wpadnie po zdobyciu 10 pucharków.

  AGENT TRZECIEGO STOPNIA
  Odblokuj dowolne 20 odznak i medali.


  Trofeum wpadnie po zdobyciu 20 pucharków.

  AGENT DRUGIEGO STOPNIA
  Odblokuj dowolne 30 odznak i medali.


  Trofeum wpadnie po zdobyciu 30 pucharków.

  AGENT PIERWSZEGO STOPNIA
  Odblokuj dowolne 40 odznak i medali.


  Trofeum wpadnie po zdobyciu 40 pucharków.

  ZAWSZE NA PRZEDZIE
  Zdobądź złoto we wszystkich wyzwaniach C.H.R.O.M.E. - Polowanie


  W Misjach C.H.R.O.M.E. mamy 6 poziomów dostępu, a każdy poziom jest zakończony wyzwaniem - Polowanie. W tych o to Polowaniach musimy zdobyć złoty medal. Wyzwanie polega na niszczeniu innych aut w ciągu pięciu fal. Do każdego medalu brązowego/srebrnego/złotego jest podana określona ilość punktów do zdobycia. Każde auto jest inaczej punktowane, za zielone mamy 10pkt, fioletowe 20pkt, a za żółte i czerwone, które są rzadkie, za ich zniszczenie otrzymujemy najwięcej punktów. Do zniszczenia ich używamy broni, które są rozmieszczone na całej arenie. Oprócz broni, możemy uderzać bokiem w inne auta, punkty wtedy też są naliczane. Trofeum nie powinno sprawić problemu, jak się nie uda za pierwszym razem to uda się za drugim. Mogę doradzić jeszcze, żeby zwracać uwagę na grupki, ponieważ autka potrafią usadowić się w grupkę 5-6 aut, które są łatwym celem i dobrą bronią możemy całą grupkę zniszczyć.

  CEL, PAL!
  Zdobądź i użyj wszystkich rodzajów broni.


  Jest 10 broni, które musimy zdobyć i użyć. Dziewięć powinniśmy zdobyć bez problemu, natomiast ostatnią możemy zdobyć jedynie w wyścigu będąc na ostatniej pozycji. Polecam wybrać jakikolwiek wyścig i do dojechaniu do pierwszych znaków zapytania (bronie) stanąć na jednym i ciągle używać zdobytą broń. Kiedy wystrzelimy fioletową kulką, trofeum powinno wpaść.

  ZŁOMOWANIE!
  Zniszcz 250 gratów w trybie Bitwy.


  Trofeum powinno wpaść podczas zaliczania misji C.H.R.O.M.E. Autka będą naliczane do trofea z trybu Bitwa. Wystarczy dobrze celować i niszczyć każdą czerwoną ciężarówkę przewożącą paliwo, która po wybuchu, niszczy inne auta znajdujące się wokół niej.

  SOKOLE OKO
  Traf auto pościgowe 25 razy dowolną bronią w Szkole Przetrwania.


  Trofeum do zdobycia w trybie Przetrwanie. Powinno wpaść podczas zaliczania misji C.H.R.O.M.E. W tym trybie musimy 25 razy zniszczyć auto, które znajduje się przed nami. Po zniszczeniu wypada z auta dodatkowa bateria, do naszej osłony.

  SPECJALNA DOSTAWA
  Dowieź rozpraszacz 35 razy w trybie Rozpraszacz.


  Do tego trofea będzie nam potrzebny drugi pad. Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Rozpraszacz i wybieramy dowolną arenę. Przed wciśnięciem GOTOWE, polecam zmienić Liczbę Rozpraszaczy z 3 na 5. Dzięki temu rozegramy 7 razy ten tryb. Gdyby przed bazą przeciwnika spod ziemi wychodziła armatka strzelnicza i nas ostrzeliwała, polecam dojeżdżać do bazy większym łukiem tak, aby nas nie sięgała.

  ROZPRASZACZ ROZPRASZACZY
  Wytrąć wrogowi Rozpraszacz 30 razy w trybie Rozpraszacz.


  Do tego trofea będzie nam potrzebny drugi pad. Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Rozpraszacz i wybieramy dowolną arenę. Naszym padem zgarniamy Rozpraszacz, który znajduje się na środku areny, a drugim podjeżdżamy pod auto z Rozpraszaczem i uderzamy w niego bokiem. Wytrącony Rozpraszacz od razu zgarniamy. Powtarzamy czynność aż do uzyskania trofea.

  PRZEJAŻDŻKA
  Przejedź 250 kilometrów.


  Trofeum powinno wpaść podczas zaliczania misji C.H.R.O.M.E. Podgląd do przejechanych kilometrów mamy w Nagrodach.

  PIRAT DROGOWY
  Zniszcz 50 przeciwników w trybie Areny.


  Do tego trofea będzie nam potrzebny drugi pad. Z Menu głównego gry wybieramy Tryb dowolny następnie konkurencję - Arena i wybieramy Chłodnicę Górską (najlepsza do tego zadania). Przed wciśnięciem GOTOWE zmieniamy ilość Wrogów do zniszczenia z 5 do 20, a Uzbrojenie na Wstrząs satelitarny. Po uruchomieniu niszczymy drugie auto 19 razy i zamieniamy pady. Kończymy wyzwanie tym padem niszcząc wroga 20 razy. Od razu resetujemy i wystarczy zniszczyć 11 razy przeciwnika i pucharek jest nasz.

  ŚWIATOWEJ KLASY SZPIEG
  Zdobądź co najmniej brąz w każdej misji C.H.R.O.M.E.


  Trofeum wpadnie podczas zaliczenia wszystkich misji C.H.R.O.M.E. zdobywając przynajmniej w każdej brązowy medal.

  LOTNIK
  Spędź 20 minut w powietrzu.


  Trofeum powinno wpaść podczas zaliczania misji C.H.R.O.M.E. Podgląd do spędzonych minut w powietrzu mamy w Nagrodach.

  MISTRZ WYWIADU
  Zbierz 20 przedmiotów dających punkty szpiegowskie.


  Na każdej mapie znajduje się jeden przedmiot szpiegowski, jest to otwarta walizka z niebieską zębatką w środku. Podczas wykonywania misji, jak sami zobaczymy walizeczkę , polecam od razu zebrać i zapamiętać mapę, żebyśmy później drugi raz nie wracali. Po resztę wrócimy z Trybu dowolnego, wybierając odpowiednią mapę. Poniżej filmik, do 20 szpiegowskich przedmiotów.

   


  Ostatnio edytowane przez Radzik90 ; 22-12-2014 o 23:58


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •