Grę kupiłem za jakieś 35zł dodam, że była w folii. Po tej cenie spodziewałem się jakiegoś gniota. Na szczęście gra okazała się naprawdę dobra.
Największym plusem jest oczywiście tryb multiplayer.
Dawno tak dobrze się nie bawiłem w multi! Zdobycie trofeum Faceci z sąsiedztwa - czysta przyjemność (no poza wbijaniem czwartego poziomu reputacji)
Kampania. Ciekanie zrealizowana. Pomysł z odcinkami był naprawdę niezły.
Gra króciutka ale to ma marginalne znaczenie zwłaszcza, że głównym daniem jest multi.
Jeśli już jestem przy dniach to: dziwią mnie ludzie - którzy zdobywają trofeum Faceci z sąsiedztwa na ustawce.
Przecież to jak zamówić schabowego z ziemniakami po czym zjeść ziemniaki a mięso zostawić. Kto tak robi?

Trudność platyny - 4. Trochę zajmuje zdobycie dubeltówki.

Cytat Zamieszczone przez Lamper Zobacz posta
Zdobycie platyny nie jest jakoś specjalnie trudne i dziwi mnie fakt, że na PSNprofiles jest w kategorii very rare. Większość trofików wpada podczas grania w kampanii, dodatkowo parę zadań, nie jakiś wymagających no i trzy trofea w multi, które w ustawce można zrobić w jakieś 60 minut, bez ustawki też można się obejść tylko to zajmie zdecydowanie dłużej.
very rare oznacza bardzo rzadkie a nie bardzo trudne. Ok. 5% graczy zbiera trofea, więc platyna zawsze będzie rzadka.

P.S.
Tak strzelam z tymi 5% nie wiem ile dokładnie ale na pewno nie dużo.