Radzik już tak mi odskoczył, że z grami na PS4 raczej go nie dogonię, ale trzeba zmniejszyć dystans
Poniżej trzy ostatnie zdobycze:
Remaster jednej z najlepszych gier siódmej generacji, który musiałem kupić do kolekcji, gdyż zamierzałem nabyć część drugą. Wersja na PS3 co prawda w kolekcji, ale jakby to wyglądało, gdyby "dwójka" nie miała swojej starszej siostry z tej samej platformy? Cena niezbyt atrakcyjna - 75zł z wysyłką.
Następnie wspomniana część druga, z którą jeszcze nie miałem przyjemności, tutaj już cena jak najbardziej fajna - 45zł.
No i na koniec coś, co cieszy me oczy najbardziej - pewna niedawna premiera, którą ciągle trzymam w folii, bo na razie gram w starocie na PS3. Udało się wyrwać wersję brytyjską, więc najlepszą z możliwych jak dla mnie (bo wciąż PEGI, a nie ma żadnych syfiastych oznaczeń naszego dystrybutora), bo koleżanka jechała do UK, więc obarczyłem ją misją zakupu tegoż tytułu. Cena - niecałe 25 funtów, czyli dodatkowo oszczędziłem 30zł w stosunku do naszych sklepowych 149,99.

Na starszą maszynkę też coś wyrwałem. Tytuł, który chodził mi po głowie od dawna, ale ciągle nie było atrakcyjnej oferty. Ta też do zbyt kuszących nie należała, ale co tam - 50zł to nie majątek, a dzięki temu mam w kolekcji jedną z ulubionych gier Zerathela