Ten miesiąc jeszcze się nie zakończył, a już jest grubo jeśli chodzi o uzupełnienia kolekcji. Już trafiło się trochę promocji z których skorzystałem, a może i będzie coś jeszcze. Kto wie?

Syberie 3 kolekcjonerkę wyłapałem nową za 250zł w sklepie Grymel.pl
Dalej można tam jeszcze kilka sztuk dorwać, jakby ktoś się chciał wykosztować. Jak na zawartość cena jest przyzwoita. W końcu za takie kwoty kupuje się na premierę samo łyse pudełko.

Dead Rising 4 kupiłem premierowo tak jak obiecywałem Lubię Fraka Westa i jego niepoważne przygody z zombiakami. Jakoś ta seria dostarcza mi najwięcej funu. Przykro mi Dead Island oraz Dying Light, ale mimo, że was cenię jakoś DR bardziej mi leży. Chyba po prostu lubię ten absurd w grach. A tu go nie brakuje.

Sherlocka kupiłem za 50zł w MediaMarkcie w promo razem z AC: Ezio Collection (60zł) oraz NERO (30zł). I przesyłka była za darmo powyżej 100zł, więc wpadły trzy fajne nabytki.

Dreamfall było za 50zł w promo na Konsoleigry. Homefront kosztował 35zł, wiec żal było nie wrzucić do koszyka. Przy okazji kupiłem też zestaw gadżetów z gry Sniper: Ghost Warrior 3. Tak się składało, że akurat szukałem plecaka więc było jak znalazł. Do tego koszulka, kubek i gratisowa figurka Sama Fishera.