PRZEGLĄD:

  • Trudność zdobycia platyny: 5/10 Ankieta
  • Czas potrzebny na zaliczenie platyny: 80h
  • Trofea offline: 38 (26 , 10 , 2 )
  • Trofea online: 11 (8 , 2 , )
  • Minimalna liczba przejść: Gra będzie wymagać wielokrotnego powtarzania różnych misji
  • Trofea do pominięcia: Brak
  • Zabugowane trofea: Brak


WSTĘP:

Dragon Ball Z: Battle of Z to kolejna gra na postawie powszechnie znanego anime. Tym razem jednak nie jest to typowa bijatyka, jak miało to miejsce wcześniej. Battle of Z stawia na starcia drużynowe z podziałem na bohaterów z predyspozycjami do walki w zwarciu, atakami z dystansu, paraliżowania wrogów lub wsparcia pozostałych. Do tego dochodzą też różne modyfikatory w postaci itemów oraz kart polepszających statystyki każdego z zawodników. Może sam system walki nie prezentuje się najlepiej, ale jest to miła odskocznia od wcześniejszego sztampowego spamowania bez taktyki. Tu przyjdzie nam wykreować własny zespół z bogatego wachlarza postaci znanych ekranu TV, bądź kart komiksu.


MAPA PRZEJŚCIA:

Na wstępie warto zaznaczyć, że zarówno wydanie na PS3 oraz to na Vitę ma jeden wspólny zestaw trofeów. Z uwagi na ten fakt możliwe jest także granie międzyplaftormowe, co trochę ułatwia możliwość znalezienia kompanów do ustawki.

Podczas przechodzenia gry pamiętajmy, aby rozsądnie dobierać ekipę. Sami najlepiej wybierajmy postacie walczące, a sojuszników wybierajmy jako supporterów. Zauważmy też, aby zapewnić sobie zawsze przynajmniej jeden punkt restartu. Zależnie od konkretnej postaci zapewnia ona 0, 1 lub 2 takowe punkty. Pozwalają one podnieść się powalonemu członkowi naszej drużyny i dalej walczyć. W przypadku, gdy owe punkty się skończą, a ktoś nam padnie - przegrywamy. Jednostki wsparcia najchętniej też ratują powalonych towarzyszy, a także leczą oraz oddają swoją Ki, dlatego dobrze mieć ich w zespole.

Ukończenie gry z platynowym skutkiem będzie wymagało podjęcia trzech kroków:

KROK I - Ukończenie wszystkich misji

Na początku powinniśmy się skupić na ukończeniu poszczególnych misji. Można grać też w trybie kooperacji, ale misja zostanie zaliczona tylko hostowi danego etapu. Początkowe misje są łatwe, ale z czasem stają się trudniejsze i trzeba się dobrze wspomagać zdobytymi wcześniej kartami poprawiającymi statystyki. Nie musimy się tu skupiać na wykręcaniu dobrych rang za ukończenie poziomu. Tym będziemy mogli zająć się później, gdyż po ukończeniu "wątku głównego" będziemy mogli ponownie przechodzić dane misje całkowicie dowolnym składem bohaterów zamiast początkowo z góry narzuconego.

KROK II - Online

Po nabraniu wprawy polecam skierować się ku trofeom związanych z trybem multi. Nie ma tego wiele, ale niestety część będzie wymagała ustawki. Nie dlatego, że lamimy, lecz z powodu złego balansu postaci. Przez to większość graczy wybiera w kółko te same mocne postacie. A my do trofka potrzebujemy np. wygrać mecz zespołem złożonym z 4 różnych ludzi Firezy. I nijak tego nie zdobędziemy. Dlatego polecam Ustawkę.

KROK III - Czyszczenie

Na koniec zostanie nam już tylko zebrać wszystkie karty, itemy, odblokować wszystkie postaci oraz wymaksować każdą z nich na 10 poziom. Levelowaniem się nie przejmujemy, bo spokojnie wpadnie samo podczas wbijania poszczególnych trofków. Do wbijania owych trofków polecam grać jako dopakowany kartami Legendary Super Saiyan Broly w towarzystwie trzech pomocnych Androidów 18. Dokładniejsze informacje poniżej.


PORADNIK:

Over 9000
Obtain all Trophies

Ostateczny pucharek za zdobycie pozostałych.


The Tattered Fighters
Clear the Saiyan Saga: Z Fighters route

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu misji 1-6.


I Win, You Earth Scum!
Clear the Saiyan Saga: Saiyan route

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu misji 7-10.


A Futile Conclusion
Clear the Frieza Saga: Z Fighters route

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu misji 11-17.


I Am Number One In The Universe!
Clear the Frieza Saga: Frieza Soldier route

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu misji 18-20.


Farewell, Fighters
Clear the Cell Saga: Z Fighters route

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu misji 21-27.


I'm At Full Power Now...
Clear the Cell Saga: Androids route

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu misji 28-31.


The Grand Finale...
Clear the Majin Buu Saga: Z Fighters route

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu misji 32-35.


Now No One Can Stop Me!
Clear the Majin Buu Saga: Majin Buu route

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu misji 36-39.


Frieza, Defeated!
Clear all missions in Another Age

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu wszystkich misji z Another Age.


Wrath Of The Dragon!
Clear all missions in Extra Age

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu wszystkich misji z Extra Age.


A Winner Is Me
Clear all missions in Special Age

Trofeum związane z misjami, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu wszystkich misji z Special Age.


Mission Complete
Clear all missions

Wpadnie po ukończeniu każdej misji na rangę wyższą niż E. Misje z dodatkowych er mogą być trochę trudniejsze, dlatego radzę się do nich przygotować dobrym zestawem kart. Od siebie polecam grać jako silnym bohaterem z trzema supporterami. Dobrze wyposażyć się w karty zwiększające obronę, bądź redukujące siłę ciosu przeciwnika. Do tego można wybrać trening powietrzny - kartę zwiększającą zadawane obrażenia, gdy jesteśmy w powietrzu. Praktycznie wszystkie walki toczą się w przestworzach, więc warto to wykorzystać. W razie problemów możemy niektóre misje spróbować przejść w kooperacji, ale należy pamiętać za zaliczy nam je tylko, gdy będziemy hostem danej misji.


Time To Start Getting Serious
Clear missions 100 times

Trofek wpadnie jak ukończymy 100 dowolnych misji. Może być nawet jedna i ta sama w kółko. Polecam się nie przejmować, bo tak czy siak w drodze ku platynie setki misji będziemy kończyć.


You're Number One!
Acquire 10 gold medals in Battle Royale

Do tegoż trofeum polecałbym podchodzić w momencie, gdy już wymiatamy jakąś konkretną postacią i mamy mocarne karty. Od siebie oczywiście polecam grać jako Legendary Super Saiyan Broly, bo nie ma sobie równych. Grając w tryb Versus online mamy do wyboru kilka trybów. Jednym z nich jest właśnie Battle Royale. Polega on na walce 8 przeciwników - każdy przeciw każdemu. Za pokonanego dostajemy punkty. Im potężniejszy pokonany tym więcej. Złoty medal zdobywa ten, który w wyznaczonym czasie (polecam 5 minut) zdobędzie najwięcej punktów. Musimy zgarnąć 10 takich medali. Można to zrobić na ustawce z jednym graczem. Resztę do wymaganych 8 zapełnią komputerowi przeciwnicy, których pokonanie nie będzie stanowić problemu.


I'm Counting On You!
Successfully use Energy Share

Jedną z możliwych działań podczas walki jest przekazanie energii Ki sojusznikowi. Przekazujemy ją klikając w ekran dotykowy i wciskając . Wystarczy raz wykonać ten proces.


You OK?! Get A Hold Of Yourself!
Successfully use Revive Soul

Podczas walki bywa, że jeden z naszych sojuszników oberwie. Mamy wtedy jeszcze parę sekund, aby postawić go na nogi. Musimy do niego podlecieć, wcisnąć ekran dotykowy oraz . Wystarczy raz wykonać ten proces.


Take This!
Successfully Chase an enemy

Zobacz opis: Let's Finish This!


Let's Finish This!
Max out a Meteor Chain

Chain to atak polegający na odbijaniu przeciwnika niczym piłką pomiędzy sojusznikami. Wykonuje się go poprzez wciśnięcie + . Maksymalny Meteor wynosi x4, czyli każdy z naszej drużyny musi odbić wroga. Z sztuczną inteligencją jednak nigdy nic nie wiadomo i nie zawsze chce im się w to bawić. Tak czy siak podczas gry powinno naturalnie wpaść.


Sync With Me!
Successfully use a Synchronized Rush

Synchronized Rush to nic innego jak obijanie przeciwnika przez dwóch lub więcej wrogów jednocześnie. Pojawi się, gdy będziemy kogoś spamować i dołączy się jeden z sojuszników.


Die!
Successfully use an Ultimate Move

Trofeum niemożliwe do pominięcia. W misji 45 następuje samouczek wykonywania tego ataku. Aby później wykonywać ostateczne ciosy będziemy potrzebowali zakupić i wyposażyć item Ultimate Jewel (koszt 5000PP). Można kupić takie tylko 3 na tydzień i będą wymagane, aby otrzymać rangę Z za ukończenie poziomu. Więcej przy opisie trofeum: Determined To Be Stronger.


Use My Energy!
Send ENERGY through an ENERGY Request

Po ukończeniu misji na rangę S mamy możliwość przekazania zdobytej po walce energii, za którą wtedy dostaniemy punkty PP. Przekazujemy ją wciskając oraz wykonując atak specjalny danej postaci.


Hello, Dragon World!
Enter a Room in Co-op Mode

Banalne trofeum. Wystarczy udać się do Coop Mode i stworzyć lub dołączyć do jakiegokolwiek pokoju.


Let's Fight Together As One
Fight as part of a team in Co-op Mode

Trofeum będące następstwem powyższego. Po dołączeniu do/stworzeniu pokoju wystarczy poczekać na przynajmniej jednego gracza i ukończyć dowolną misję.


Battle Elite
Clear a difficulty level 5 mission without retrying

Trofeum będzie wymagać już znajomości gry oraz posiadania dobrych kart. Każda misja ma swój wskaźnik poziomu trudności. Musimy wybrać taką ocenioną na 5 gwiazdek i ukończyć ją bez użycia opcji retrying, któregokolwiek członka zespołu. Nie ma jednej konkretnej misji, która byłaby tu łatwiejsza niż inne. Polecam jednak od siebie wybrać konkretną postać i dobrać sobie trzech supporterów, aby leczyli nas i siebie nawzajem. Ułatwi to nieco sprawę. W momencie, gdy któryś padnie polecam od razu samemu lecieć i podnieść sojusznika. Nie warto czekać na komputerowych przeciwników, bo mogą się nie pofatygować.


Card Complete
Collect all cards

Dość męczące i czasochłonne trofeum. Kart jest dość sporo do wyzbierania. Część kart odblokowujemy podczas przechodzenia misji jako bonus. Część będziemy musieli zakupić w sklepie premium za punkty PP. Ostatnie konkretne karty także będą do zakupienia za punkty PP, jednak będzie to mocno kosztowne. Do tego co tydzień zmienia się zestaw owych trzech potężnych kart i po ich wykupieniu trzeba czekać, aż sklep znowu rzuci coś nowego.

Do zakupu kart będziemy potrzebowali naprawdę dużych ilości punktów PP, które niestety za szybko nie wpadają. Dostajemy je tylko wtedy, gdy wbijemy na misji co najmniej rangę S i pojawi się minigra związana z przekazywaniem mocy za pomocą . Polecam też trzaskać specjalnym atakiem, bo zwiększa to ilość zdobywanych punktów.

Metody grindowania PP:

Generowanie punktów znacznie przyspiesza karta 064 - Porunga's Wish. Pojawia się jako jedna z trzech co tydzień zmienianych kart.

1. Czynna - dobieramy dobrą ekipę do misji 53. Android Masterpieces. Rozwalamy wszystkich przeciwników, aż pojawi się Perfect Cell. Tego polecam jeszcze trochę porzucać ciosem chain , aby nabić dużo energii na bitwie. Po pokonaniu go przekazujemy energię spamując oraz wykonując atak specjalny. Tym sposobem w ok. 2-3 min zbierałem 15 000 PP.

2. Dla leniwych - tutaj już wymagana jest wspomniana wyżej karta. Bez niej nie zbierzemy w ogóle punktów. Wybieramy sobie ekipę czterech dopakowanych Legendernych Saiyan Brollych. I lecimy na misje 04. The Fearsome Saiyan. Po rozpoczęciu walki wciskamy i po ok. 30 sekundach komp zam załatwi Nappe i jego sługusów. Wystarczy sobie naciągnąć gumkę na i w kółko powtarzać tylko tą misję zajmując się czymś innym. Np. czytając, albo grając w coś na dużej konsoli. Pojedyncze starcie generuje ok. 4700 PP.

Przydatne karty:

066. Lucky Girl - zwiększa prawdopodobieństwo zdobycia kart na misjach (do kupienia za PP lub losowego odblokowania podczas misji)
086. Barrier Body - zmniejsza obrażenia od wszelkich ataków przeciwników (do kupienia jako jedna z 3 kart tygodniowych)
097. Potential Lv3 - znacząco poprawia obronę (losowe odblokowanie podczas misji)
118. Master Shen's Lessons Lv3 - znacznie zwiększa zadawane obrażenia podczas walki w powietrzu. Zmniejsza też znacznie zadawane obrażenia podczas walki na ziemi, ale praktyczne cały czas walczymy w przestworzach (losowe odblokowanie podczas misji)
120. Prince of The Saiyans - to samo co wyżej, tyle, że bez negatywnych konsekwencji (losowe odblokowanie podczas misji)


Item Complete
Collect all items

Itemy są jednorazowymi przedmiotami, w które możemy się wyposażyć przed misją. Część kupujemy w Item Collection za punkty DP, a część w sklepie Premium Collection za punkty PP. Aby odblokować wszystkie będzie konieczne kupowanie tzw. Random Collection w sklepie Premium. I trzeba liczyć na szczęście, że akurat wylosujemy to, czego nam brakuje. Co tydzień możemy wykonać 60 takich losowań. Aby dostać trofek musimy nie tylko mieć odblokowany każdy item, ale też i zakupiony, także przyda się też trochę punktów PP.


Gathering Of The Super Fighters
Unlock all characters (excluding downloadable characters)

Aby odblokować wszystkie postacie będziemy musieli ukończyć większość misji na rangę co najmniej S. Część może się okazać na początku trudna, ale z czasem i lepszymi kartami nie powinniśmy mieć problemu. Do wyższych rang liczy się czas ukończenia misji, ilość zgromadzonej energii podczas bitwy, fakt czy używaliśmy opcji retrying oraz to czy wykonaliśmy dodatkowe zadania. Dodatkowe zadania są różnorakie i możemy je zobaczyć wciskając na ekranie wyników misji.


Now It's Real
Attain player rank 99

Poziomem polecam się w ogóle nie przejmować. Po ugraniu platyny pewnie zdobędziemy jakiś abstrakcyjny level 900. Po prostu stale za wszystko exp będzie nam leciał.


The Legendary Super Saiyan
Attain 150,000,000 EXP

Poziomem polecam się w ogóle nie przejmować. Po ugraniu platyny pewnie zdobędziemy jakiś abstrakcyjny level 900. Po prostu stale za wszystko exp będzie nam leciał.


Most Impressive
Max out a character's partner rank

Podczas gry każdy z pomocników zdobywa doświadczenie. Maksymalny poziom to 10. Trofeum wpadnie, gdy jedna z postaci osiągnie 10 poziom. Zobacz opis: Super-powered Warriors.


Super-powered Warriors
Max out partner ranks on all characters

Wyniesienie każdej z postaci na 10 poziom swoje potrwa. Od siebie polecam powtarzać misję 53. Android Masterpieces. Przy okazji warto to połączyć z grindowaniem punktów PP. Można też się wspomagać kartami przyspieszającymi exp pomocników.


Rich Collector
Spend over 1,000,000 DP

Wystarczy wydać milion punktów DP. W zasadzie możemy za nie kupować tylko słabe itemy, więc specjalnie to nie ma w czym wybierać. Polecam po prostu kupować itemy, aż wpadnie trofek.


Premium Collector
Spend over 100,000 PP

Nie ma się co przejmować tym trofeum. I tak wydamy dużo, dużo więcej, aby kupić wszystkie karty. Za punkty PP można też kupować lepsze itemy.


Appear, Shenron!
Collect 7 Dragon Balls in Dragon Ball Grab

Dragon Ball Grab to jeden z trybów online. Polega on na tym, że obie drużyny zbierają smocze kule. Wygrywa ta, która pierwsza zdobędzie wszystkie 7. Pierwsze kule zdobywamy podlatując do nich, a następne trzeba już wyrwać z łap przeciwników. Nie musimy sami koniecznie zebrać wszystkich. Wystarczy, że nasza drużyna razem je zbierze.


The Heat Of Battle
Win 100 times in Battle Mode

Wygranie 100 walk wygląda na czasochłonne trofeum, ale nie jest tak źle. Wystarczy grać w trybie Normal Battle ustawionym na czas 5 minut. I tak zwykle walki trwają około minutę, z uwagi, że któraś ekipa przegrywa z powodu braku opcji retrying.


Bardock - The Father Of Goku
Clear a difficulty level 5 mission without equipping cards or items

Z opisu wygląda groźnie, ale wcale takie nie jest. Wybieramy misję 58. New World Tournament i przystępujemy do dzieła nie wyposażając ani swojej postaci, ani naszych sojuszników w karty. Warto jednak sobie zapewnić jak najwięcej opcji retrying, bo zużywają się one tu, jak ktoś z naszych wypadnie za arenę. A musimy pozytywnie zakończyć misję.


Character Master
Use all playable characters

Łatwe trofeum. Po tym jak już odblokujemy wszystkich wybieramy sobie jakąś dowolną krótką misję i powtarzamy ją każdą z dostępnych postaci. Nie musimy nawet wygrywać. Nawet przegrana misja na range E się tu liczy.


Gathering Of The Z Fighters!
Without using the same characters, make a team of 4 Z Fighters and win in Battle Mode

Jedno z dokuczliwych trofeów online. Niestety z uwagi za mało zbalansowane postaci wszyscy cały czas grają kilkoma najpotężniejszymi postaciami. Dlatego bez ustawki się raczej nie obejdzie. Temat to ustawki tutaj: Ustawka.

Tutaj musimy wygrać mecz, gdy nasza drużyna będzie się składać z 4 wojowników Z. Są to wszyscy nasi pozytywni bohaterowie. Bardzo dużo tu postaci do wyboru, więc nie ma sensu wszystkich wypisywać. Możemy sprawdzić sobie skład w Play Log -> Chararcter Log. Każdy z naszej drużyny musi grać inną postacią.


Gathering Of Frieza's Army!
Without using the same characters, make a team of 4 from Frieza's army and win in Battle Mode

Jedno z dokuczliwych trofeów online. Niestety z uwagi za mało zbalansowane postaci wszyscy cały czas grają kilkoma najpotężniejszymi postaciami. Dlatego bez ustawki się raczej nie obejdzie. Temat to ustawki tutaj: Ustawka.

Tutaj musimy wygrać mecz, gdy nasza drużyna będzie się składać z 4 wojowników Frieza's army. Każdy z naszej drużyny musi grać inną postacią.

Są to:
- Frieza Soldier
- Guldo
- Recoome
- Jeice
- Burter
- Ginyu
- Frieza 1st Form
- Frieza 2nd Form
- Frieza Third Form
- Frieza Final Form
- Full Power Frieza


Gathering Of The Saiyans!
Without using the same characters, make a team of 4 Saiyans and win in Battle Mode

Jedno z dokuczliwych trofeów online. Niestety z uwagi za mało zbalansowane postaci wszyscy cały czas grają kilkoma najpotężniejszymi postaciami. Dlatego bez ustawki się raczej nie obejdzie. Temat to ustawki tutaj: Ustawka.

Tutaj musimy wygrać mecz, gdy nasza drużyna będzie się składać z 4 wojowników Saiyans. Sporo tu postaci do wyboru, więc nie ma sensu wszystkich wypisywać. Możemy sprawdzić sobie skład w Play Log -> Chararcter Log. Każdy z naszej drużyny musi grać inną postacią.


The Android Party
Without using the same characters, make a team of 4 Androids and win in Battle Mode

Jedno z dokuczliwych trofeów online. Niestety z uwagi za mało zbalansowane postaci wszyscy cały czas grają kilkoma najpotężniejszymi postaciami. Dlatego bez ustawki się raczej nie obejdzie. Temat to ustawki tutaj: Ustawka.

Tutaj musimy wygrać mecz, gdy nasza drużyna będzie się składać z 4 Androidów. Każdy z naszej drużyny musi grać inną postacią.

Są to:
- Android #19
- Dr. Gero
- Android #17
- Android #18
- Android #16
- Cell Jr.
- Cell 1st Form
- Cell 2nd Form
- Cell Perfect Form
- Perfect Cell


Hey There! It's Me, Goku!
Without using the same characters, make a team of 4 from the various Gokus and win in Battle Mode

Jedno z dokuczliwych trofeów online. Niestety z uwagi za mało zbalansowane postaci wszyscy cały czas grają kilkoma najpotężniejszymi postaciami. Dlatego bez ustawki się raczej nie obejdzie. Temat to ustawki tutaj: Ustawka.

Tutaj musimy wygrać mecz, gdy nasza drużyna będzie się składać z 4 różnych form Goku.

Są to:
- Goku
- Goku SSJ
- Goku SSJ2
- Goku SSJ3
- Sage Goku
- Super Saiyan Goku


Found A Treasure!
Obtain a rarity level 7 card

Powinno wpaść podczas drogi ku platynie. Po ukończeniu misji na dobrą rangę dostajemy dodatkowe karty. Unikatowe karty trafiają się jak można się domyślić - nieczęsto. Można jednak przyspieszyć zdobycie takiej karty wyposażając postać w kartę 066 – Lucky Girl.


Determined To Be Stronger
Clear 10 or more missions with a Z rank

Ranga Z jest najwyższą z możliwych do zdobycia oznaczeń za misję. Aby ją uzyskać musimy wykonać atak Ultimate. Pierwszy raz samouczek dostaniemy podczas misji 45. Pozostałe 9 możemy wykonać w dowolnie wybranych misjach. Do wykonania ataku Ultimate potrzebne będą jednak itemy - Ultimate Jewles. Można takowe nabyć w sklepie premium tylko 3 na tydzień. Polecam używać do tego jakiejś wytrzymałej postaci i dodatkowo użyć kart zwiększających obronę, bo podczas wykonywania ataku będziemy odsłonięci na atak.


Real Warriors Don't Sleep
Attain 50 hours of mission play time

Trofeum wpadnie po tym jak spędzimy ponad 50 godzin podczas wykonywania misji. Dużą cześć powinniśmy wbić podczas zdobywania pozostałych trofeum. Później ewentualnie możemy sobie pogrindować w jednej z dłuższych 20 minutowych misji. Wystarczy zaciągąć jakąś gumkę na i powtarzać misję. Może się zakończyć najgorszą rangą E, a czas i tak nam zaliczy.


I Don't Want To See You Any More
Defeat Full Power Frieza using an Ultimate Move

Do wykonania w misji 17. Atak Ultimate możemy wykonać dowolną postacią, która ma taką możliwość. Od siebie polecę oczywiście Brollego. W przypadku niepowodzenia ataku możemy szybko zapauzować i wczytać misję ponownie. Nie stracimy dzięki temu itemu niezbędnego do ataku.


Just Disappear, Cell!
Defeat Perfect Cell using an Ultimate Move

Do wykonania w misji 26. Atak Ultimate możemy wykonać dowolną postacią, która ma taką możliwość. Od siebie polecę oczywiście Brollego. W przypadku niepowodzenia ataku możemy szybko zapauzować i wczytać misję ponownie. Nie stracimy dzięki temu itemu niezbędnego do ataku.


Return As A Good Guy Next Time
Defeat Kid Buu using an Ultimate Move

Do wykonania w misji 36. Atak Ultimate możemy wykonać dowolną postacią, która ma taką możliwość. Od siebie polecę oczywiście Brollego. W przypadku niepowodzenia ataku możemy szybko zapauzować i wczytać misję ponownie. Nie stracimy dzięki temu itemu niezbędnego do ataku.