Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Dead Nation - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
 1. #1
  Awatar devil
  Dołączył
  Jun 2015
  Posty
  137
  Post Thanks / Like
  Siła reputacji
  7
  Gamer IDs

  PSN ID: devil012195

  Platyna Dead Nation - Poradnik  PRZEGLĄD:

  • Trudność zdobycia platyny: 6/10 + Ankieta
  • Czas potrzebny na zaliczenie platyny: 20-30 godzin – zależy od skilla
  • Trofea offline: 21x , 8x , 5x , 1x
  • Trofea online: 0 lub 1 (tryb coopa – przez neta lub jedna konsola)
  • Minimalna liczba przejść: 2
  • Zalecana ilość przejść: 3
  • Trofea do pominięcia: Możliwość wyboru misji
  • Zabugowane trofea: Brak


  WSTĘP:  Dead Nation to strzelanka osadzona w realiach apokalipsy zombie z izometrycznym widokiem. Przebijamy się przez duże tłumy zombie by dojść do punktu kontrolnego, a na koniec by przejść misję. Fabuła jest prosta, musimy dostarczyć pacjenta zero do badań naukowcom by mogli opracować lek na wirusa, który zamienia ludzi w zombie. Oklepany temat, aczkolwiek fabułą tu najmniej idzie się przejmować. Przez przechodzenie gry natrafimy na różne zombie – od zwykłych przechodniów po żołnierzy czy policjantów. Występują też bardziej zmutowane zombie, które są zdecydowanie silniejsze i wytrzymalsze od pozostałych. Mamy różnego rodzaje broni, po standardowe granaty, aż do koktajle mołotowa, dynamit, miny i bronie dalekiego rażenia typu rażenie prądem „Shocker”, miotacz ognia i wszystko co skuteczne przed zombie. Idze się przy tytule bawić świetnie, jeszcze jak znajdziemy kompana do rozgrywania trybu kooperacji. A na pewno znajdziemy jeśli zdecydujemy się wbić tutaj platynę.

  MAPA PRZEJŚCIA:

  1. Krok pierwszy – wybieramy poziom największy z możliwych czyli Ponury. Skupiamy się tylko i wyłącznie na przejściu gry. To co wpadnie to wpadnie. Aczkolwiek mało wpadnie gdyż raczej wszystkiego nie zbierzemy. No chyba, że zaczniemy od razu skupiać się na trofeach związanych ze zbieractwem to wpaść powinny takie trofea jak:

  Superszaber
  Pancernik
  Zbieracz

  Jednak by wpadły te trofea, to musimy pamiętać, że nie możemy rozwalić przed zebraniem, żadnego auta, a także jeśli zginiemy musimy wszystko zebrać jeszcze raz. Proponowałbym w tym przejściu gry skupić się jednak na trofeum Pancernik. Gdyż zbierzemy wszystkie części pancerza, które zdecydowanie przydadzą się do lepszej rozgrywki. Będziemy szybsi, wytrzymalsi czy też więcej siły będziemy zabierać. To już zdecydujemy sami. Gdy zbierzemy wszystkie części pancerza, to będziemy mogli go wykorzystać przy następnym przechodzeniu gry na poziomie wyższym czy też niższym. Warunkiem będzie dojście do pierwszego sklepu i przejścia do wyboru pancerza oraz ustawienia jakiego nam się zamarzy. Tutaj także powinny wpaść trofea takie jak:

  Spluwofil (Gdyż na pewno ulepszymy jakąś broń na maxa)
  Trzy czwarte twardziela
  Przeciętniactwo
  Filantrop
  Krwawa sielanka
  Bo tak to zwykle się zaczyna…
  Wycieczka do centrum
  Spacerek po parku
  Na szczycie świata
  Wypad poza miasto
  Przypadek nieobjęty ubezpieczeniem
  Hiena cmentarna
  Pociąg donikąd
  Sypiając z rybkami
  Droga do piekła
  Zombiebójca
  Ulepszacz (Ulepszymy daną statystykę na pewno na maxa)
  Szata zdobi człowieka (Na samym początku nie oprzemy się znalezionej skrzyni)

  Po przejściu gry odblokujemy poziom Mroczny.

  2. Krok drugi – wybieramy odblokowany poziom Mroczny. Tutaj zdecydowanie będzie ciężej niż na poziomie Ponury. Ale mamy ten plus, że od początku mamy pancerz cały który zebraliśmy (no chyba, że nie zebraliśmy to nie mamy ), gdzie będzie do wyboru w pierwszym sklepie. Jeśli gramy samemu to najlepiej inwestować w: Rifle, SMG, Wyrzutnie rakiet, Krajalnice, 4x Flara, 4x Granat, 4x Mina, 2x Dynamit. Wszystko ulepszone na maxa. Hajs powinien się znaleźć na to. W skrzyniach których był pancerz będzie hajs około 6 tysięcy czasami więcej. Gdy będziemy mieć ulepszone wszystko możemy wykorzystać kasę na kupienie pozostałych rzeczy. Nie proponuje kupować shotguna, gdyż zwyczajnie w świecie jest nie przydatny. Natomiast gdy gramy w coopa, umawiamy się, że jedna osoba na początek gdy pojawi się Krajalnica i Wyrzutnia rakiet, to jedna kupuje jedno, a druga drugie. Gdyż nie wystarczy na początku jak się pojawią bronie, pieniędzy by kupić obie na raz. Najpierw kupujemy jedno, a drugie druga osoba i ulepszamy na maxa. Potem można sobie dokupić następną broń. Na początku najlepiej ulepszać Rifle i Granaty oraz Flarę. Z czasem wszystko jak leci i starcza nam pieniędzy. Krajalnica przyda się do dużych grup zombie, które po wrzuceniu flarą, skupią się na niej, więc wtedy będziemy mieli z łatwością okazję do wykorzystania Krajalnicy. Natomiast Wyrzutnia rakiet przyda się przede wszystkim na zmutowanego zombie – Siekaczów oraz Skoczków. Będą sytuację pod koniec gry, że trzeba będzie mieć naprawdę cierpliwość, bo zginiemy nieraz. W każdym możliwym momencie idziemy powoli zabijając kolejne zombie. Gdy grupa zombie nas przerośnie uciekamy przed nimi do tyłu nie patrząc na nich, bo tyłem nasz bohater wolniej biegnie. Używamy często uników, w szczególności w walce z grubymi zombie, Skoczkami czy Siekaczami. Ten ostatni zaatakuje nas raz i giniemy od razu. Przy przejściu na tym poziomie wpadnie trofea:

  Buszujący w mroku
  Łowca zwłok

  Po przejściu gry odblokowuje się poziom Nieumarły.

  3. Krok trzeci – wybieramy odblokowany poziom Nieumarły i skupiamy się na trofeum Trup jak się masz. Musimy przejść misję i wpada trofeum. Wybieramy pierwsza misję i powoli bez rozpędu brniemy do jej końca. Nie musimy się skupiać na wielkim zabijaniu, aczkolwiek w niektórych momentach jednak trzeba rozwalić całą zgraję zombie. Są one wytrzymalsze i zadają więcej obrażeń. Przejście gry na tym poziomie trudności nie jest wymagane by zdobyć platynkę.

  4. Krok czwarty - wybieramy najniższy z możliwych poziomów, czyli Martwica mózgu i zbieramy pozostałe trofea potrzebne do platyny. A więc skupiamy się tu przede wszystkim na trofeach takich jak:

  Superszabel (Jeżeli nie zebraliśmy wszystkiego w poprzednich przejściach gry)
  Pancernik (Jeżeli nie zebraliśmy całego pancerza w poprzednich przejściach gry)
  Śmierciotron
  O dwóch takich, co kosili zombie (Jeżeli nie przeszliśmy gry w coopie przy poprzednich podejściach)
  Zbieracz
  Celuj w głowę (Jak jakimś cudem nie wpadło)
  Talent
  Złomiarz (Prawdopodobnie może wpaść przy drugim przejściu gry, aczkolwiek większa szansa, że wpadnie w tym czyszczeniu)
  Piroman (W poprzednich przejściach gry raczej nie będzie się używać Miotacza ognia czy Koktajli Mołotowa tak często, a więc czyścimy to trofeum tutaj)
  Krwawy deszcz (Jeśli jakimś cudem nie wpadło)
  Na gołe klaty (Jak jakimś możliwym sposobem wcześniej nie wpadło)
  Ocalały (Można zrobić przy wcześniejszych podejściach przechodzenia gry, aczkolwiek nie proponuje skupiać uwagi wcześniej na to trofeum)
  Co dwie głowy… (Jeśli nie przechodziliśmy wcześniej gry w coopie)


  PORADNIK:

  Romero byłby dumny
  Zbierz wszystkie trofea.

  Wpadnie po zdobyciu wszystkich trofeów


  Krwawa sielanka
  Skończ tryb kampanii na Martwicy Mózgu

  Należy ukończyć grę na poziomie trudności Martwica Mózgu. Patrz trofeum Trzy czwarte twardziela.


  Przeciętniactwo
  Skończ tryb kampanii na Normalnym poziomie trudności.

  Należy ukończyć grę na poziomie trudności Normalny. Patrz trofeum Trzy czwarte twardziela.


  Trzy czwarte twardziela
  Skończ tryb kampanii na Ponurym poziomie trudności.

  Należy ukończyć grę na poziomie trudności Ponury. Wykorzystywać wszystkie atuty gry, czyli wybuchające auta, granaty, miny, flary itp. Na początku od razu ulepszać Rifle, a z postępem gry każdą kolejną broń. Nie warto kupować Shotguna bo jest praktycznie nie przydatny. Lepiej zostawić sobie hajs na amunicję czy ulepszenie innej broni. Po przejściu gry na tym poziomie, wpadną trofea za przejście gry na poziomie Normalny i Martwica Mózgu , a także odblokujemy poziom Mroczny.


  Buszujący w mroku
  Skończ tryb kampanii na Mrocznym poziomie trudności.

  Musimy skończyć kampanię na poziomie Mroczny. Ten poziom odblokuje się po przejściu gry na poziomie Ponury. Skupiamy się tylko i wyłącznie na tym, by przejść grę na tym poziomie trudności. Musimy pamiętać, że zombie są wytrzymalsi, a więc najlepiej jeśli będziemy tak samo wytrzymalsi. Więc proponuje zebrać cały pancerz przy poprzednim przechodzeniu gry. Najlepiej znaleźć kogoś do coopa. Wtedy to ułatwi grę zdecydowanie. Bo gdy pojawi się możliwość kupna Krajalnicy i Wyrzutni rakiet, jedna osoba kupuje pierwsze, a druga drugie. Więc przy Siekaczach będzie łatwiej niżeli samemu. Jednak jeśli zabieramy się do tego samemu, to proponuje na początku ładować cały hajs w Rifle, Flary i Granaty. Z czasem zakupić SMG i polepszać go wraz z granatami i minami. Jak się pojawi Krajalnica i Wyrzutnia rakiet, to kupić to drugie. Gdy będziemy mieć na fulla ulepszone Rifle, SMG, Wyrzutnie Rakiet, Granaty 4x, Flary 4x i Miny 4x, to kupujemy Krajalnice i ulepszamy do momentu pojawienia się Shokera. Wtedy kupujemy go i ulepszamy. Jak zostanie nam pieniędzy przed końcem gry, to ładujemy w całą resztę od upodobań.


  O dwóch takich, co kosili zombie
  Skończ tryb kampanii w trybie kooperacji.

  Znajdujemy sobie partnera do gry i przechodzimy kampanię. Wybieramy sobie poziom Martwica Mózgu i brniemy do końca kampanii. Trudności nie powinno być żadnych. Natomiast gdy nie mamy wbitych trofków za przejście gry na poszczególnych poziomach trudności, to wybieramy ten poziom który nam został. We dwójkę łatwiej będzie i zombie nie będą takie straszne. Tutaj już możemy się umawiać kto co kupuje, strategia do wyboru. Ale najlepsze rozwiązanie to wybór takiej strategi, jaką opisałem w pucharku Buszujący w mroku. Wpadnie po przejściu gry.


  Bo to się zwykle tak zaczyna...
  Ukończ misję 1 (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy ukończyć pierwszą misję na dowolnym poziomie trudności. Związane z fabułą nie do przeoczenia.


  Wycieczka do centrum
  Ukończ misję 2 (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy ukończyć drugą misję na dowolnym poziomie trudności. Związane z fabułą nie do przeoczenia.


  Spacerek po parku
  Ukończ misję 3 (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy ukończyć trzecią misję na dowolnym poziomie trudności. Związane z fabułą nie do przeoczenia.


  Na szczycie świata
  Ukończ misję 4 (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy ukończyć czwartą misję na dowolnym poziomie trudności. Związane z fabułą nie do przeoczenia.


  Wypad poza miasto
  Ukończ misję 5 (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy ukończyć piątą misję na dowolnym poziomie trudności. Związane z fabułą nie do przeoczenia.


  Przypadek nieobjęty ubezpieczeniem
  Ukończ misję 6 (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy ukończyć szóstą misję na dowolnym poziomie trudności. Związane z fabułą nie do przeoczenia.


  Hiena cmentarna
  Ukończ misję 7 (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy ukończyć siódmą misję na dowolnym poziomie trudności. Związane z fabułą nie do przeoczenia.


  Pociąg donikąd
  Ukończ misję 8 (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy ukończyć ósmą misję na dowolnym poziomie trudności. Związane z fabułą nie do przeoczenia.


  Sypiając z rybkami
  Ukończ misję 9 (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy ukończyć dziewiątą misję na dowolnym poziomie trudności. Związane z fabułą nie do przeoczenia.


  Droga do piekła
  Ukończ misję 10 (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy ukończyć dziesiątą misję na dowolnym poziomie trudności. Związane z fabułą nie do przeoczenia.


  Co dwie głowy...
  Ukończ misję w trybie kooperacji (na dowolnym poziomie trudności).

  Musimy przejść jakąkolwiek misję na jakimkolwiek poziomie trudności w trybie coopa. Zapraszamy kogoś do gry lub dołączamy się do gry i przechodzimy razem jakąś misję. Wpadnie po przejściu misji.


  Trup jak się masz
  Ukończ misję na poziomie Nieumarły.

  Musimy ukończyć misję na poziomie Nieumarłym. Poziom się odblokowuje po przejściu gry na poziomie Mrocznym. Wybieramy misję pierwszą i ciśniemy do jej końca. Nie ma się co śpieszyć by nie ginąc cały czas. Idziemy powoli z przemyśleniem, aż do napisów końcowych pokazujących ukończenie misji. Ginąć możemy, ale nie ma po co się tak cały czas denerwować. Wykorzystywać wszystkie atuty, czyli niszczenie aut i używanie flar i granatów.


  Ocalały
  Ukończ misję bez zgonu.

  Należy przejść dowolną misję na dowolnym poziomie trudności, bez zgona. Nie możemy zginąć przez wszystkie punkty kontrolne. Jeżeli nie wpadnie przy pierwszym przejściu gry, wybrać pierwszą misję na poziomie Martwica Mózgu i przechodzić bez problemu. Tutaj kłopotów mieć raczej nie będziemy.


  Talent
  Ukończ misję nie odnosząc obrażeń.

  Dowolną misję na dowolnym poziomie trudności, musimy ukończyć nie odnosząc jakichkolwiek obrażeń. Więc nie możemy dać się nawet dotknąć jakiemukolwiek zombie, nie możemy zabrać sobie hp poprzez wybuch auta czy granatu czy w jakikolwiek inny sposób, który pozbawi nas chociaż odrobinkę hp. Najlepszy sposób to wybrać pierwszą misję na poziomie trudności Martwica Mózgu i iść w miarę powoli do samego końca misji.


  Zombiebójca
  Zabij 1 000 zombie.

  Musimy zabić 1 000 zombie w jakikolwiek sposób. Wpadnie przy pierwszym przechodzeniu gry, prawdopodobnie po drugiej misji.


  Łowca zwłok
  Zabij 10 000 zombie.

  Musimy zabić 10 000 zombie, na jakikolwiek sposób. Nie odpuszczamy żadnemu zombie i w czasie pierwszego przejścia gry powinno wpaść. Jeśli nie, to wpadnie w czasie drugiego przejścia.


  Śmierciotron
  Zabij 53 596 zombie.

  Musimy zabić 53 596 zombie. Liczba imponująca, ale musimy pamiętać, że zabicia zombie się kumuluje, a więc z każdym kolejnym przejściem gry będziemy mieć ich więcej. Nie wpadnie na pewno przy przejściu dwóch razy gry, aczkolwiek można wybrać misję ostatnią Autostrada i zabijać każdego napotkanego zombie. Przejście tej misji, w zależności od skilla, zajmuje około 20 minut. Oczywiście na poziomie Martwica Mózgu, bo po co robić na Nieumarłym, ginąć co chwilę i się tylko denerwować. Pamiętać musimy, że licznik zabić zombie wykasuje nam się do momentu zapisu, a więc do punktu kontrolnego. Idziemy i nie odpuszczamy żadnemu zombiakowi. Ewentualnie można zrobić też tak, że mamy kilka krzykaczów, którzy przywołują zombie i zabijamy tych których przywołają. Zostawiamy ich, niech sobie krzyczą i nabijamy liczbę zabitych. Powtarzać do momentu wpadnięcia pucharku, a pucharek wpadnie po przejściu misji i przekroczeniu (czy nabiciu dokładnej) liczby 53 596 zabitych. Liczbę zabitych można sprawdzać w Opcje -> Statystyki gry .


  Celuj w głowę
  500 razy traf w głowę.

  A więc trafiamy w głowę zombie 500 razy. Prawdopodobnie będzie się to kończyć zabiciem zombie, ale z postępem kampanii, pojawiają się zombie, których od razu nie da się zabić strzałem w głowę. Są one wytrzymalsze, a także na głowię przeważnie posiadają kask, który czasami spada. Aby celnie wycelować w głowę, ładujemy tak zwane super strzały poprzez przytrzymanie gdy w użytkowaniu mamy Rifle. Gdy nasz celownik (laser) się po grubszy, mamy pewność, że super strzał się załadował. Wystarczy więc, że wycelujemy w zombie i puścimy . Czynność należy powtórzyć prawdopodobnie 500 raz (bo nie każdy strzał taki trafia w głowę, a także przy większej grupie zombie jeden strzał może zabić kilka zombie), i oczekiwać, aż pucharek wpadnie.


  Na gołe klaty
  Zabij 500 wrogów w walce wręcz.

  Musimy zabić 500 zombie w walce wręcz. By zabić zombie podchodzimy do niego i wciskamy . Prawdopodobnie wpadnie w pierwszy przechodzeniu gry. Jeśli jednak się tak nie stanie, bez problemu możemy robić to na poziomie Martwica Mózgu. Najlepiej podrzucić flarę niech się zombie zbiorą w koło niej i podejść do nich zabijając międzyczasie zombie nożem.


  Krwawy deszcz
  Wysadź 1 000 zombie.

  Musimy wysadzić 1 000 zombie. Powinno wpaść bez problemu przy pierwszym przechodzeniu gry. Zbieramy hajs, ulepszamy na fula granaty i miny, w dalszej części gry także i wyrzutnia rakiet. Najczęściej będziemy używać granatów i min. Dlatego by odgonić od siebie zgraję zombie. Zalicza także przy pomocy wybuchających aut i beczek.


  Piroman
  Spal 1 000 zombie.

  Należy spalić 1 000 zombie. A więc gdy będziemy mieli możliwość wykupu miotacza ognia, kupujemy go. Najlepiej na fula go ulepszamy. Atakujemy nim każdego napotkanego zombie. Z czasem będziemy mogli kupić koktajle mołotowa. Zabijamy przy użyciu koktajli lub miotacza ognia zombie do momentu, aż trofeum wpadnie.


  Złomiarz
  Zniszcz 500 pojazdów.

  Należy zniszczyć 500 pojazdów. Wystarczy w nie strzelać, aż pojawi się w koło auta czerwony okrąg (siła rażenia wybuchu), do momentu, aż auto wybuchnie. Prawdopodobnie jeśli nie będziemy zostawiać aut, to powinno wpaść w drugim przechodzeniu gry.
  Pamiętaj! – Jeśli robisz to trofeum wraz z trofeum Superszaber, to pamiętaj aby najpierw otworzyć bagażnik, a później zniszczyć auto. Bo jeśli zrobisz w odwrotnej kolejności, będziesz musiał powtarzać wtedy misję lub zginąć i zacząć od punktu kontrolnego.


  Ulepszacz
  Ulepsz dowolną statystykę dowolnej broni do pełna w trybie kampanii.

  Należy uzupełnić wszystkie gwiazdki jakiejś broni na maxa. Prawdopodobnie będzie to Rifle z racji tego, że po ulepszeniu jej na maxa jest bardzo dobrą bronią długodystansową. Wpadnie na 99.9% w pierwszym przechodzeniu gry.


  Spluwofil
  Ulepsz każdą statystykę dowolnej broni do pełna w trybie kampanii.

  Zapewne wpadnie przy pierwszym przejściu gry. Przy pomocy hajsu zebranego, w sklepie przy punkcie kontrolnym, ulepszamy na maxa jedną dowolną broń. Prawdopodobnie będzie do Rifle czyli podstawowa broń, która jest z nami od początku gry. Zapełniamy jej wszystkie gwiazdki Mocy, Szybkostrzelności i Magazynku i trofeum jest nasze.


  Szata zdobi człowieka
  Zdobądź fragment zbroi.

  Należy zdobyć jakikolwiek fragment pancerza. Takie fragmenty znajdują się w skrzyniach z święcącymi na żółto lampkami. Pierwsza taka skrzynia znajduje się zaraz na początku gry, po przejściu mostu. Podchodzimy do niej, wciskamy i cieszymy się z pucharku.


  Pancernik
  Zdobądź wszystkie fragmenty zbroi.

  Musimy zebrać wszystkie elementy pancerza. Jest ich wszystkich 36. Znajdują się w dużych skrzyniach z podświetlanymi żółtymi lampkami. Większość jako tako nie jest poukrywane, aczkolwiek są takie, które nie prowadzi ścieżka główna, tylko poboczna gdzie byśmy nie pomyśleli pójść. Trofeum wpadnie wraz z wykonywaniem trofeum Superszaber. Na filmikach w trofeum Superszaber, jest pokazywana lokalizacja skrzyń z pancerzem.


  Filantrop
  Pomóż swojemu państwu zwalczyć zarazę.

  Wystarczy przejść jedną misję. Prawdopodobnie będzie to misja pierwsza.


  Zbieracz
  Zbierz wszystkie przedmioty w dowolnej misji.

  A więc musimy zebrać wszystkie skrzynie z pancerzem, hajsem/mnożnikiem, amunicją oraz bagażniki samochodów, w jednej dowolnej mapie. Wpadnie przy wykonywaniu trofeum Superszaber lub szybciej gdy uda nam się zebrać wszystko w danej misji.


  Superszaber
  Zbierz wszystkie przedmioty w każdej misji.

  Aby zdobyć ten pucharek, musimy w każdej misji zebrać wszystko co się da. Więc mianowicie musimy zebrać konkretnie hajs ze skrzynek (lub mnożnik) i z bagażników samochodów, pancerz ze skrzynek oraz amunicję też ze skrzynek. Aby otworzyć skrzynki lub bagażnik, podchodzimy do skrzynki/bagażnika i wciskamy . Występują skrzynki, które zmieniają co chwilę kolor ze złotego (żółty) na czerwony. Tutaj wystarczy je otworzyć nie zważając jaki kolor będą mieć. Czerwony to mnożnik punktów, a złoty (żółty) to pieniądze potrzebne do zakupu ulepszeń, amunicji czy też broni. Skrzynki świecące kolorem niebieskim, to skrzynki z amunicją. W bagażnikach aut są tylko i wyłącznie pieniądze w różnych kwotach. W skrzyniach gdzie znajduje się pancerz (albo i nie gdy został zabrany we wcześniejszych przejściach gry), trzeba też zebrać. Są to wielkie skrzynie z lampkami świecącymi na żółto. Zdobyć ten pucharek proponuje na poziomie Martwica Mózgu. Tutaj zombie są mniej wytrzymalsi więc zabijamy wszystkich w koło jeśli trzeba i zgarniamy zawartość. Musimy pamiętać, że nie możemy zniszczyć samochodu przed zebraniem pieniędzy z bagażnika (są samochody do których się nie da rady dostać, a więc można bez problemu je niszczyć). Wtedy niestety będziemy musieli zacząć grać od nowa misję lub zginąć by zacząć od ostatniego punktu kontrolnego. Więc trzeba iść ostrożnie i zbierać wszystko. Pamiętać musimy, że jeśli zginiemy to musimy zebrać jeszcze raz wszystko. Maszyny z napojami, które po rozwaleniu () dają apteczki, nie zaliczają się do tego trofeum. Do zlokalizowania wszystkich skrzynek podrzucam filmiki:

   

   
   

   

   
   

   

   
   

   

   

   
   

   

   
   

   

   
   

   

   
   

   

   
   

   
  Ostatnio edytowane przez devil ; 26-06-2016 o 00:31

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •