#211 . Widzę,że nikt się nie podjął platynowania tego jakże fajnego tytułu z sukcesem .

Co tu dużo mówić, Furi jak wiecie to gra z plusa, którą powiedziałem, że kiedyś ogram bo fajnie wygląda xd. Jest to mega mocno zręcznościówka niczym ninja gaiden chociaż wiadomo tutaj chyba łatwiej. Jeśli chodzi o grę samą w sobie to fajnie jest powalczyć z różnej masy bossami (w sumie tylko to robimy),których w sumie jest aż/tylko 10 . O dziwo jak na taka mała grę ma ona aż 3 różne zakończenia i każde jest nagradzane pucharkiem . Broń was Boże kończyć grę najwyższym poziomie trudności "furier" nie zabijając co najmniej 9 bossów .. bo inaczej czeka was to samo co mnie a mianowicie nadpisze wam save'a i pokonanie dotychczasowych bossów zostanie zresetowane.. niby nie brzmi strasznie, ale jak będziecie chcieli na "S rank" zaliczyć furier to zrozumiecie, że to jednak nie takie hop siup .

Co do gry - to Nie Polecam jej nikomu, kto ma słabe nerwy (hihi) polecam natomiast Icemanowi, który nie wie co traci tylko dlatego, że boi się, że taki kox jak on nie podoła :P. Gra tak naprawdę nie jest tak straszna i niech nie zwiedzie was to 8/10 w poziomie trudności platyny bo jak widać da się wbić w tym platyne XD ( i nie mówię tutaj tylko o sobie xd). Szkoda, że tak mało tych bossów bo pomysły na ich fazy to twórcy mieli dobre, przez co najłatwiej nie jest. Zaskoczę was - gra ma fabułę i to myślę, wielu na pewno zaskoczy jeśli dojedziecie do jej końca ;p. Za fajny gameplay i fabułę( nie taką rodem z U4 czy W3 albo Tlou) na miarę możliwość jest to mocne 8/10 bo w końcu fun z gry był przez pierwsze 10 minut xD zanim zaczęliśmy non stop dostawać baty na pierwszym bossie xd.

Co do trudności zdobycia platyny to takie lekkie 7/10. Fakt - gra wymaga od nas umiejętności i trochę skilla i ten speedrun poniżej półtora godziny. Na początku myślałem, że to niewykonalne ale sam ukończyłem grę w nieco ponad godzinę . Ostatnie przejście to było bicie bossów co nie miara - ogólnie to skończyło się z 8 zgonami i to tylko dlatego, że leciałem jak harpagan, albo jak ludzie pchający się na promocję kurczaka za 1zł XD. (czyli na pewną śmierć byleby szybciej tam zajść).

Polecam grę bo fajna ale tylko dla tych, którzy mają wiele zaparcia w sobie (czyt. nie Wredny), żeby powtarzać walkę z jednym bossem kilkadziesiąt razy aby w końcu dojść do ostatniej fazy i spi******* wszystko w sekundę . ( tak - to możliwe)